Jump to content
Dogomania

FELEK CO NIE NOSIŁ SZELEK plus JA:)


Fides79

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Tekla64 [INDENT] oj Felicjan !!!
no troche pobawilem sie ale szalu nie bylo hihihi
chbya mialem inny pomysl na ten czas co? [/INDENT]
[/QUOTE]

echh to była końcówka drugiej części szaleństw, zreszta cosik na krecenie tez reaguje jak i na aparat średnim entuzjazmem :roll:


a tu prosze "skandaliczne" zachowanie na spacerze:
[video=youtube;rmHigyYd7J8]http://www.youtube.com/watch?v=rmHigyYd7J8[/video]

od razu mówie, ze nie moglismy podejsc do piesków, które tylko ciutke wiac, był wśród nich Nero - dog niemiecki, ktory nie darzy F sympatią, a jego zachowanie często zależy od humoru jaki akurat ma i od tego kto z właścicieli z nim wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

muusial wrzeszczec jakies inwektywy bo i moje papnienki zareagowaly mocno szukajac krzykacza!!!

ale skandalicznie to sie zachowywal nasz ostatni psi gosc Pluto, malo ze nie chcial sie za chiny bawic po psiemu to zabieral wszystkie zabawki i kosci byle nikt inny nie mial i koniecznie chcial wszystkich bez wyjatku gwalcic
to nazywam skanadlicznym zachowaniem hihihi
a Felicjan ino mial cos przeciw tamtym psom i tyla

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tekla64 [INDENT] muusial wrzeszczec jakies inwektywy bo i moje papnienki zareagowaly mocno szukajac krzykacza!!!
:evil_lol:

a Felicjan ino mial cos przeciw tamtym psom i tyla [/INDENT]
[/QUOTE]

ojjj nie, to był szczek w stylu [I]puść mnie, puśc mnie, ja też chce z nimi pobiegac

[/I]ale niestety obecnośc wsponianego Nera nie pozwoliła na to, bo gdyby nie on pewnie bym z nim poszla do tych psiaków, choc nie wszystkie były nam znane
[QUOTE]
makot'a [INDENT] Jak się rwie, mały zabójca :-D[/INDENT]
[/QUOTE]

ha ha ha taaa, Felek jest takim "zabójcą" na odległośc i na smyczy, gdy oba te czynniki znikają, F sie uspokaja i pokornieje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']dziewczyny wiecie na co teraz czekamy???
na pierwsze postrzyzyny Felicjana, dziewicze po raz pierwszy Felutek bedzie strzyzony maszynka przez wlasna Pancie!!!!

nic ino czekac na efekty, ja juz jestem calkiem niecierpliwa[/QUOTE]


OOooooooooo to czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]WATACHA[INDENT] Ha,ha,ha mój taki morderca jak i Twój hi,hi na odległość.Dobrze, że pokemon ma jeszcze ogon bo dobrze to [B]wy [/B]się z nim nie obchodziliście:shake:[/INDENT][/QUOTE]jakie wy?? :watpliwy::icon_roc:
ja sobie Wy wypraszam, a mających skleroze zapraszam
tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192963-FELEK-CO-NIE-NOSI%C5%81-SZELEK-plus-JA-%29?p=16025331&viewfull=1#post16025331[/URL]

oraz tu:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192963-FELEK-CO-NIE-NOSI%C5%81-SZELEK-plus-JA-%29?p=16515087&viewfull=1#post16515087[/URL]

jak widać Felek niszczy, ja ratuje szczurze i szczurzo-pokemonowe życie :lol:

a ogon jest cały i zdrowy i nie był ani razu przyszywany :eviltong:
choć poprzednik obecnego pokemona został pozbawiony ogona dosyć szybko :evil_lol:

echh te wasze teorie pokemonowo - szczurowo - ogonowe :roll::errrr::splat::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][QUOTE]Tekla64 [INDENT] dziewczyny wiecie na co teraz czekamy???
na pierwsze postrzyzyny Felicjana, dziewicze po raz pierwszy Felutek bedzie strzyzony maszynka przez wlasna Pancie!!!!

nic ino czekac na efekty, ja juz jestem calkiem niecierpliwa [/INDENT]
[/QUOTE]
[QUOTE]Saththa [INDENT] OOooooooooo to czekamy :smile: [/INDENT]
[/QUOTE]
[QUOTE]Doginka [INDENT]
To kiedy te postrzyżyny?:hmmmm:[/INDENT]
[/QUOTE][/QUOTE]

czekajcie ciekajcie :knuje: wszystko w swoim czasie :diabloti:

[QUOTE]eria [INDENT]
Czekam na efekty postrzyżyn[COLOR=indigo] i chrzań tą instrukcję [/COLOR]:-D[/INDENT]
[/QUOTE]
kiedy nie mogę, bo ja ciekawska i za dociekliwa jestem ha ha
kurna a było sie uczyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jambi [INDENT] [QUOTE] Napisał [B]eria[/B]
i chrzań tą instrukcję :-D
[/QUOTE]



Kinga chce podejśc do tematu w pełni przygotowana teoretycznie :megagrin: Kinguś! racje ma Ania - chrzań te instrukcje!!! idź na żywioł :grins:[/INDENT]
[/QUOTE]

MĄDRALE:eviltong: a jak coś spitole na tym "zywiole" to sie zrzucicie na nową maszynkę :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']MĄDRALE:eviltong: a jak coś spitole na tym "zywiole" to sie zrzucicie na nową maszynkę :hmmmm:[/QUOTE]

maszynką bym sie nie martwiła, raczej bałabym sie o psa :megagrin:

a na poważnie, ale co tam możesz zepsuć? staraj sie jej nie przegrzać - ale to przy jednym Felku raczej Ci nie grozi ;) bieri maszynke w łapke, odrobinke oliwki i do dzieła!

ps. jakby co, na nowego psa sie zrzuce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kinga,
wierzymy w Twoje umiejetnosci i wyczucie ;) - skoro sie zdecydowalas na wlasnoreczne postrzyzyny to TNIJ PANI, TNIJ :lol:, tylko potem zdjecia pokaz;).
A tu [URL]http://img801.imageshack.us/img801/3443/dscn6991.jpg[/URL] to widze, ze Feloslaw mial pracowity dzien :cool3: - najpierw wyzewnetrznianie sie na szczurze a potem obalenie calej flaszki, ktora doprowadzila go do totalnego ululania :roflt:- NIEZLY jest:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...