Jump to content
Dogomania

ZAKOPANE: Nie burmistrza dla akcji Zerwijmy łancuchy


jotpeg

Recommended Posts

Mieszkańcy Zakopanego mają gdzieś zwierzęta!!!
Tam nie jest możliwa żadna akcja, ani na rzecz pomocy koniom, ani psom, ani kotom!!!

Dopóki na świat nie pójdzie stereotyp w stylu "Zakopane:Raj dla turystów - Kaźnia dla zwierząt", NIC się nie zmieni.
Oni (mieszkańcy) nienawidzą zwierząt, to dla nich jedynie źródła kasy!!! I z wyjątkiem kilku kobiet wykonujących syzyfową pracę kosztem swojego zdrowia, spokoju i życia prywatnego, to są ociemniali górale ze średniowiecza!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Mieszkańcy Zakopanego mają gdzieś zwierzęta!!!
Tam nie jest możliwa żadna akcja, ani na rzecz pomocy koniom, ani psom, ani kotom!!!

Dopóki na świat nie pójdzie stereotyp w stylu "Zakopane:Raj dla turystów - Kaźnia dla zwierząt", NIC się nie zmieni.
Oni (mieszkańcy) nienawidzą zwierząt, to dla nich jedynie źródła kasy!!! I z wyjątkiem kilku kobiet wykonujących syzyfową pracę kosztem swojego zdrowia, spokoju i życia prywatnego, to są ociemniali górale ze średniowiecza!!![/QUOTE]

niestety muszę się zgodzić-niestety bo bardzo cenię sobie znajomość z koleżanką z Zakopanego.
"no bo mojej siostrze się koty urodziły...6kociaków..." "powinna ciachnąć kotkę" "a nie się zawsze po znajomych rozejdzie...dobra linia,dobrze myszy łapią..."
zbyt ją lubię żeby zrobić 'nawracanie' pełną parą,ale mnie trochę szlag trafił...i nie wiem co z tym zrobić-koleżanka za granicą,a wiem ze jej rodzina ma dwa wielkie piesy[nie powiem że podhalany czy kuwasze,choć ona twierdzi że kuwasze] na łańcuchu,czasem im się zdarzy kota poturbować,tych kotów mają kilka,a ponieważ najmłodsza latorośl lubi to się ich rodzi co roku trochę[gdybam].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...