Jump to content
Dogomania

Eufrat Cori`s Meadow - galeria


bartek z.

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tiesto_kennel']Bartek nie ma co talent fotografa to ty masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ehh kiedy ja się nauczę takie fotki trzaskać i tak ładnie je obrabiać :-( ??
Brooklyn super chłopak :D dopadne go z nożyczkami na wytstawie :D :D Ciocia Marta troszkę łapki mu poprawi (jak Paniuś pozwoli :D ) bo niewytrzymam :D:D

Sylwia to nie kuzyn Rapera tylko brataniec :D:D Olek pół brat Rapera przecież :P[/QUOTE]


Dziękuję za miłe słowa.
Jak jest coś do poprawy to pewnie że pozwolę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek z.']Dzięki za miłe słowa :) [/QUOTE]
:lol:
[quote name='bartek z.']a wystawa dopiero w przyszły weekend, ale jedziemy tylko ogłądać[/QUOTE]
Ze jedziecie towarzysko to wiem ;), ale widac terminy mi sie pochrzanily :evil_lol:. Tak czy inaczej licze na zdjecia:lol:.

Link to comment
Share on other sites

O boszzzzze, jaka cudowna kulka:loveu: - roztkliwilam sie po tych filmikach:evil_lol:. Pewnie sie powtorze - jest rewelacyjny:loveu: i pomyslowy :cool3:. Juz widze, co bedzie sie dzialo jak zostawisz go samego w domu a Brooklynowi bedzie sie akurat nudzilo :evil_lol:;).

Link to comment
Share on other sites

Z mleczakami najlepiej udać się do Weta niech on je wyciągnie żebyś sam nie naruszył korzenia stałych zębów.

W Twojej galerii znalazłam siebie robiącą fotkę. Ja z namiotem swoim byłam od srodka boiska a Wy wędrowaliście na około stadionu, dlatego sie nie widzieliśmy :(

Ale p.Justyna mówiła że polecenia wydane, i mam nadzieję że będą wykonane :D

Pozdrowienia od Babci OTYLLII
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YtLv7qBPn3w/TKG-eksvlvI/AAAAAAAABo8/A9DREGVpLYg/s512/DSC00334.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...