Jump to content
Dogomania

Galeria Luśki i Dyzia


BeaC

Recommended Posts

[B][FONT=Comic Sans MS]Witam !!![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ale sie działo u Ciebie ostatnio !!!![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Widze że masz małego czarnego potworka :evil_lol: - a myślałam że Luś kotów nie lubi :evil_lol: . [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]No i ta operacja? Można wiedzieć dlaczego się zdecydowałaś na sterylke??[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]No i oczywiście musze ci troche pozazdrościć nowego lokum !!!! ja też chce takie !!!! Pewnie fortune za to zapłaciłaś !!!!! [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Nela'][B][FONT=Comic Sans MS]Witam !!![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ale sie działo u Ciebie ostatnio !!!![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Widze że masz małego czarnego potworka :evil_lol: - a myślałam że Luś kotów nie lubi :evil_lol: . [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]No i ta operacja? Można wiedzieć dlaczego się zdecydowałaś na sterylke??[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]No i oczywiście musze ci troche pozazdrościć nowego lokum !!!! ja też chce takie !!!! Pewnie fortune za to zapłaciłaś !!!!! [/FONT][/B][/quote]

Nela kotki to ona chyba lubi.... myślę że Lus myśłi że to taka mała biegająca zabawka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A sterylka??? między innymi że na wsi nie mam zamiaru mieć przychówka z jakimś przełażacym płoty kundeleczkiem:diabloti::diabloti::diabloti:, Lus jest nieco niezgrabna więc nie umie się wylizywać.... a po pierwszej cieczce moje łóżko wyglądało..... jakby ktoś zaszlachtowała kurczaka.
A dom? nie kosztował mnie fortunę tylko moje mieszkanie w mieście.. takie ceny teraz:cool3::cool3::cool3:
a z innej beczki... Luś jakoś tak wieczorem dostaje kręćka na głupie zabawy:angryy::angryy::angryy: i tak mnie szczeliła pyskiem we łeb że az chrupło..... ciekawe czy móżg nie wyleciał. Siedzę taka otumaniona.... a ta beszczelniara poszła spokojnie spać:angryy:
... i mam bardzo posłuszną sucz:-o:-o:-o na dzisiejszym wieczornym spacerku poszła w długą z przyjacielem Indim(Huskie, czy jak to się pisze) jak ją zawołałam .... to pozostawiła swego przyjaciela i wróciła...... a reakcje dzieci które ją znaja są takie.... ze jak ją widzą to włażą na stół do ping-ponga(taki kamienny na naszym boisku)... i nie wiem czy śmiać się czy płakać...... :angryy:narazie się śmieję


i bardzo wszystim dziekuję za miłe słowa i za odwiedzinki w naszej galerii:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC']a reakcje dzieci które ją znaja są takie.... ze jak ją widzą to włażą na stół do ping-ponga(taki kamienny na naszym boisku)... i nie wiem czy śmiać się czy płakać...... :angryy:narazie się śmieję
[/QUOTE]

Może i lepiej tak. Moje psiury kochają dzieci, a dzieci kochają moje psiury. Efekt jest taki, że mój balkon na parterze jest zewsząd oblegany przez dzieciarnie która koniecznie chce się bliżej zaprzyjaźnić z Opą i Teufelem. Pies to jednak zawsze pies, a niech hapnie taką ratoloś... i co ja pójdę siedzieć, za to że łapy mi na balkon wtykały.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:pod mój nie podejdą bo na 4 piętrze mieszkam
ale sąsiadka 6 letnia musi sie zawsze przywitać z całuskiem ;)jej roczna siostra nie raz już miała umyta twarzyczkę ...za to 5 latka z 2 piętra o gabarytach 8 latka:cool3:nakleja się na scianę bądź drzwi :angryy:i morde drze
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Hejka
.... no wrócilyśmy wczoraj o 14....bo obiad dzieciom trzeba.Luś już się zaadoptowała, chodzi sobie , bryka już tak mnie nie pilnuje.....nawet sobie chwilkę leżała. Psy wioskowe obszczekuje dzielnie:diabloti::diabloti::diabloti:.
.... i pierwszą qpę posesyjna zrobiła:shake:
Znowu jedziemy w niedzielę na cały dzień, chyba że będzie padać to na krócej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...