Jump to content
Dogomania

Galeria Luśki i Dyzia


BeaC

Recommended Posts

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]
no więc..........TePedały jednak nie założa mi neta w tym roku MAM zapomnieć:mad::mad::mad:
więc nadal będę nosić zdjęcia na CD......:diabloti::diabloti::diabloti:
[/B][/COLOR][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:no to norma.....fantazja jak zwykle polskie realia :angryy::angryy::angryy:[/B][/I][/FONT][/COLOR]

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Cześć.................
u mnie też zimno ale widzę zza plecami wychodzi mi jakieś słonko
nie będzie tak żle.............;););)[/B][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:shake:u mnie nie ma słonka ......ukradli [/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote=BeaC;6656677[B]][/B][COLOR=DarkRed][B]
no więc..........TePedały jednak nie założa mi neta w tym roku MAM zapomnieć:mad::mad::mad:
więc nadal będę nosić zdjęcia na CD......:diabloti::diabloti::diabloti:
[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

fajnie.... fajnie że TePsa tak dba o klientów... SUPER są!!! :angryy::angryy::angryy:

dziadygi jedne....

a nie masz szans na inny necik??? pewnie nie... bo to nadal monopoliści w wielu miejscowościach- my chociaż jakiś lokalny mamy.. ale na wsiach to dupa blada... NEKROstrada ino :shake::shake::angryy::angryy:

pozdrowerek... i buziory ...
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC']



[COLOR=DarkRed][B]TUTAJ:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]

[COLOR=DarkRed][B][COLOR=Lime]Widzem przeca, ślepa nie jezdem[/COLOR]:diabloti::diabloti:


no więc..........TePedały jednak nie założa mi neta w tym roku MAM zapomnieć:mad::mad::mad:
więc nadal będę nosić zdjęcia na CD......:diabloti::diabloti::diabloti:
[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Lime]Boszzz[COLOR=Black]:mdleje:
Kij im w oko :angryy:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj........................szczurkowa panienko[/B][/COLOR][/quote]
:D Witanko :multi: Szczurkowa to jest mła sis, jej cór bądź Axa :lol: Ja szczurki widuję rzadko, z raz na tydzień :roll: Częściej na fotach, tak jak Wy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']:D Witanko :multi: Szczurkowa to jest mła sis, jej cór bądź Axa :lol: Ja szczurki widuję rzadko, z raz na tydzień :roll: Częściej na fotach, tak jak Wy ;)[/quote]




[COLOR=DarkRed][B]a tom nie wiedział witaj:p[/B][/COLOR]

[quote name='jonQuilla']Cześć :multi:



wstydź się :) :evil_lol::evil_lol:[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]cześć...............czego???:shake:[/B][/COLOR]

[quote name='caroolcia']odiwedzamy waz z ranka - zminiasto, ale słobeczko świeci ;)[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]witaj caroola:diabloti::diabloti::diabloti:
u mnie beznadzieja.zimno jak w listopadzie.........zmarzłam jeszcze nie odtajałam:-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]a tom nie wiedział witaj:p[/B][/COLOR]


[COLOR=darkred][B]cześć...............czego???:shake:[/B][/COLOR]



[COLOR=darkred][B]witaj caroola:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]u mnie beznadzieja.zimno jak w listopadzie.........zmarzłam jeszcze nie odtajałam:-([/COLOR][/B][/quote]

ehhh no wiem cos o tym, ale my zaraz z dziewczynami lecimi do nowego centr. handl pobuszować (szefostwa nie ma) :evil_lol: wiec sie pewnie rozgrzeje hi hi hi - łobuzy z nas:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']o[U]diw[/U]edzamy [U]waz [/U]z ranka - z[U]mini[/U]asto, ale sło[U]beczko[/U] świeci ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee :mdleje: caroolcia.. z rana masz już banie?? :crazyeye::diabloti:
ale jazda.... :loveu:


Beo koffana mła.... witam sie z Tobą u Ciebie ..O! tyle miałam do powiedzenia- zaschło mi w gardle [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Witaj Bea :loveu:.....to ja zamarznieta Alicja ....:placz::placz::placz:
rano 5 stopni na temperaturniku .....:angryy:...i do tego deszcz :placz::placz::placz::placz:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote]

[B][COLOR=DarkRed]tak........................ aż 5 miałaś :angryy:
bo ja tylko 3:shake:[/COLOR]
[/B]
[quote name='madzia i medor']Bosshhhh, jakie Wy agresywne:roll::roll::diabloti:




Cze kwiatuszku:loveu::diabloti::diabloti:[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]cze chorowitka:loveu::loveu::loveu:
my agresywne.....................my najbardziej pacyfistycznie nastawione jesteśmy na caałej kuli ziemskiej:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC']

[COLOR=DarkRed][B]cze chorowitka:loveu::loveu::loveu:
my agresywne.....................my najbardziej pacyfistycznie nastawione jesteśmy na caałej kuli ziemskiej:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
I do tego kłamią:shake::shake::shake:































Zapomniałaś wspomnieć, tuż zaraz po Madziuni:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']I do tego kłamią:shake::shake::shake:































Zapomniałaś wspomnieć, tuż zaraz po Madziuni:diabloti:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]czyli ty TEŻ kłamiesz!!!!!!!!!!!!!!!



bo do piekła pójdziesz:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeee :mdleje: caroolcia.. z rana masz już banie?? :crazyeye::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale jazda.... :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote]

buhahah ja ma banie 24h/7 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jush sie taka urodziłam :drinking:

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]a witam witam[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]Klockową i caroolę[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkred]zakupy fajna sprawa..............:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
[/quote]

jush po zakupkach - powiększyłam debet :mdleje: :knuje: :grab: :stupid: :huh: :oops2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]tak........................ aż 5 miałaś :angryy:
bo ja tylko 3:shake:[/COLOR]
[/B]
[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]to ma nauszniczki .....cieplej będzie ....[IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/02s.gif[/IMG][/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]to ma nauszniczki .....cieplej będzie ....[IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/02s.gif[/IMG][/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]


[COLOR=DarkRed][B]dzięki..............a majtów z golfem i nakolannikami przypadkiem nie masz???
przydałyby mi się:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...