Jump to content
Dogomania

Kochany Mobik odszedl tak cicho jak zyl....nigdy Cie nie zapomnimy piesku


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']tak:) zabieramy
szukam transportu
póki co rozmawialam z Pati_c - może Miska zawieść ale w niedziele -koszt 480zl
kurcze wiec, ze tam jest sporo kilometrow bo ok 300km ale to kupe pieniedzy...Pati_C jest z Wawy wiec po Miska musi dojechac jeszcze od Siebie

niewiem czy uda mi sie cos znalesc innego i tanszego[/QUOTE]

480zł to bardzo dużo:crazyeye: W sumie 600km w jedna i druga,no dobra niech bedzie nawet 700km co wychodzi około max 250zł.Chyba,że samochód Pati_C dużo pali np.jakiś jeep:razz:(15l.na100km).

Link to comment
Share on other sites

Nikogo nie podliczam tylko głośno myślę,wzorując się na moim również sporym samochodzie z 3-litrowym silnikiem.
Pali 8,może 9l. na 100km na trasie,w mieście miedzy 13,a 15l.w zależności od tego jak jeżdżę...
Każde przeciętne osobowe auto pali od 6-9l. na trasie,podkreślam na [B][U]trasie.[/U][/B]
Gdybys dokładnie przeczytała mój post to jest w nim napisane,że widocznie Pati jezdzi jakims dużym samochodem i widocznie bardzo dużo pali i tyle...
Ale nie ma sensu dyskutowac ile co pali,najważniejsze jest to,żeby psiak pojechał już do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Agata, Sonia, dlaczego więc nie przewieziesz Miśka?

Na prawdę bawię się przednio. W tej chwili różnica pomiędzy 6, a 9 l spalania to (przeszło) +20 pln/100 km .
Nie wiem, czy ważysz bezpieczeństwo jazdy, oraz limity, jakie robią kierowcy zawodowi?

Chcesz policzyć za kilometr , to wynajmij taksówkę.

Flaki mi się przewracają, jak coś takiego czytam. Mam auto, tyle mnie kosztuje, ale nie pojadę. Jeno przywalę, jak drogo.

Chcesz, to jedź, ja wolę weekend w domu spędzić .

Link to comment
Share on other sites

A kto tu mówi o liczeniu za kilometr?????
Ja liczyłam nie to najmniejsze spalanie tylko średnie i proszę mnie nie obrażac,bo nie raz jezdziłam z psami w potrzebie.
Skoro piszesz,że Pati jezdzi dieslem to nie sądzę,że pali jej więcej niż 10l. na 100km na trasie(to i tak dużo).Ropa jest prawie po 5zł,więc 700km to 350zł,ale ok Ty wiesz najlepiej ile kosztuje Cię auto.
Akurat w tym temacie jestem bardzo dobrze zorientowana,dlatego proszę zakończmy tą przepychankę dla dobra Miśka.
Przeciez nie chodzi o 100zł tylko o dobro psa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej, Agata, Sonia nie mogę wysłać wiadomości do Ciebie- krzyczy, że zapchana skrzynka...ale nawiasem mówiąc do przelewu nie potrzebujesz pełnych danych adresowych- wiem, bo pracuję w księgowości i wykonuję setki przelewów dziennie- mało kto wie, że wystarczy wpisać imię i nazwisko- ja też kiedyś utrudniałam sobie życie wpisując wszystkie dane :) No, ale jak chcesz to oczywiście dane mogę Ci przesłać, tylko wyczyść skrzynkę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem że wolę żeby wiozła misia Elmira, wiezie po kosztach. a wiadome jest że czsem trzeba nadrobić trochę km, ze względu na korki czy pogodę. ;)

PS.
Ja wam chyba nie oddam mojemo Misia, jak ja się mohę mojego kochanka pozbyć :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Hej, Agata, Sonia nie mogę wysłać wiadomości do Ciebie- krzyczy, że zapchana skrzynka...ale nawiasem mówiąc do przelewu nie potrzebujesz pełnych danych adresowych- wiem, bo pracuję w księgowości i wykonuję setki przelewów dziennie- mało kto wie, że wystarczy wpisać imię i nazwisko- ja też kiedyś utrudniałam sobie życie wpisując wszystkie dane :) No, ale jak chcesz to oczywiście dane mogę Ci przesłać, tylko wyczyść skrzynkę :)[/QUOTE]


Ok,sprobuje bez adresu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']No i du...W BZ WBK wymagają adresu...Zaraz opróżnię skrzynkę.[/QUOTE]

To jakiś walnięty bank, a w zasadzie to pewnie aplikację mają do kitu, bo na ten bank robię przelewy dla siostry i wchodzi bez adresu, no ale ja wysyłam z Deutche Bank lub Nordea. Zaraz Ci wyślę pełne dane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...