Jump to content
Dogomania

Sunia w typie rodezjana - odeszła za TM :( Będziemy Cię zawsze pamiętać!


Monday

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Głowa do góry...????
Jace nie masz pojęcia co ja wczoraj miałam. Telefony co chwila i prawie cały dzień w samochodzie + kombinowanie co zrobić....

Ktoś kto ją weźmie musi z nią popracować. Klatka - może lepiej porządny transporter i praca.
Już się zastanawiam, czy nie nazbierać pieniędzy na klatkę z grubego drutu, która będzie wyposażeniem suni jak znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

A wczoraj do schronu zostało przywiezione 9 szczeniaków. Myśliwy znalazł w lesie :(
Jak pomyślałam o nich, jaką śmiercią by zginęły :-(:placz:
Jakby wyglądały po kilku dniach - o ile by przeżyły :placz::-( Same szkieleciki z zaropiałymi oczkami....umierające,,,

Czy ci ludzie nie mają wyobraźni? Czy oni nie rozumieją jakie zło czynią !!!!!!!!!!


Mariusz zastanawiał się czy to może szczeniory Plamki, ona te sutki ma takie większe...niedawno rodziła....

Plamka określona przez dwóch weterynarzy na 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']Czyli telefony się urywają w sprawie adopcji? :)[/QUOTE]

Nie...to nie o to chodziło :(

Nie pisałam nic, bo nic z tego nie wyszło.

Plamka w niedzielę pojechała do "nowego domu", a w poniedziałek o 8 ,miałam tel, że zostawiona sama zdemolowała mieszkanie.
Pożyczyłam klatkę od Beaty, niestety znów zostawiona sama klatkę zdemolowała :( Wygryzła jeden pręt i tak rozepchała drzwiczki, że wyszła....
Plamkę zawiozłam do Anny.

Ona po prostu boi się, nie umie zostać sama, nie wie co to znaczy być samą w domu....To nie jest zły pies, to po prostu pies, który jako szczeniak został niewłaściwie zsocjalizowany. Ktoś zapomniał o tym, żeby pokazać, że bycie samej w domu nie jest niczym strasznym.

Mam nadzieję, że w tym wypadku znajdzie się ktoś, kto będzie chciał popracować z Blanką.

A co do tej socjalizacji, to trafia mnie jak jakiś gość chodzący ze szczeniakiem na widok mojej Nuki, która chce po prostu powąchać szczeniaka (i szczeniak ją oczywiście też) zabiera go na ręce, bo przecież to jego ukochany psiaczek i nie będzie się z bylejakimkundlem zadawał!!!!!
Później to skutkuje tym, że ten jego ukochany piesek reaguje na inne kundle agresją bądź bojaźnią...na pewno niczym zwykłym, obojętnym.....

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam !!!!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.10[/COLOR][/URL].
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.10-godz-22[/COLOR][/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']
(...)
[B]Plamka[/B] w niedzielę pojechała do "nowego domu"(...)
[B]Plamkę[/B] zawiozłam do Anny.(...)
Mam nadzieję, że w tym wypadku znajdzie się ktoś, kto będzie chciał popracować z [B]Blanką[/B].
[/QUOTE]
...myślę, że ktoś niezorientowany może się pogubić :lol:

[quote name='Monday']
A co do tej socjalizacji, to trafia mnie jak jakiś gość chodzący ze szczeniakiem na widok mojej Nuki, która chce po prostu powąchać szczeniaka (i szczeniak ją oczywiście też) zabiera go na ręce, bo przecież to jego ukochany psiaczek i nie będzie się z bylejakimkundlem zadawał!!!!!
Później to skutkuje tym, że ten jego ukochany piesek reaguje na inne kundle agresją bądź bojaźnią...na pewno niczym zwykłym, obojętnym.....[/QUOTE]
...codziennie mam z tym samym do czynienia... A jak się zdarzy, że psy się jednak przez chwilę powąchają, bo pan czy pani nie zdąży uchronić swojego psa przed kontaktem z moim, to jeszcze czasami wysłuchuję uwag umoralniających i zasad dobrego wychowania... Głupota i zupełna ignorancja psich zachowań i potrzeb. Pocieszam się jednak tym, że ludzi normalnych i życzliwych spotykam częściej... :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wyszłam dzisiaj do lasu na grzyby /są już opieńki, ten weekend to ostatnia mozliwośc grzybobrania/. Psy zostały w ogrodzie i zostawiłam im otwarte drzwi tarasowe żeby miały gdzie się schowac gdyby im było zimno. Łaziłam po tym lesie już z pół godziny, patrzę lecą dwa psy i jeden to taki do Blanki podobny. Zawołałam, spojrzała w moją strone Blanka. Nawet się specjalnie nie ucieszyła i nie kwapiła się z podejściem. Drugi pies od razu uciekł a nasza Blanka sobie idzie i nawet się na mnie nie obejrzy. Dobrze, że sobie szła a nie biegła bo nie miałabym szans. W końcu wlazła na podwórko przychodni stomatologicznej i tam ją złapałam. Miała obrożę a ja znalazłam kawałek sznurka i tak przyszłyśmy do domu. Nie powiem, jak zobaczyła znajome ogrodzenie to nawet zaczęła szybciej iśc w stronę domu i nawet się ucieszyła jak witała się z pozostałym stadem.
Aż mi się nie chce myślec co byłoby gdybyśmy się nie spotkały.
Ona ma te same zdolności co Drop z tym, że Drop to szedł za mną a ona nawet pewnie nie wie po co wylazła. Może ten obcy pies ją zachęcił do spacerku.

Link to comment
Share on other sites

Ona wychodzi przez bramę w tym miejscu, gdzie kończą sie krótsze pręty. Widziałam jak próbowała, ale ponieważ jej się nie udało to myślałam, że dała spokój. Próbowała aż sie udało.
Dzisiaj w nocy Blanka wymiotowała żółcia. Jestem zaniepokojona ale jeszcze poczekamy. Może to eylko chwilowe. Śniadanie pojadła tak jak to ona; wybiera puszeczkę a kulki tylko, tylko.
Już napewno jej nie zostawię luzem. Kontenerek też juz próbuje nadgryzac ale to twardy plastik i nie daje rady.

Link to comment
Share on other sites

A może ona niedożywiona po prostu.
Aniu może dawaj jej po prostu samą zwykłą karmę z puszki, wiem, że gotować jej nie będziesz...ale może chociaż to.
Ja dostarczę ci więcej tych puszek, tak, żeby Plamce starczyło.
A próbowałaś zalać karmę ciepłą wodą i poczekać jak zupełnie wystygnie i wymieszać z puszką? Te karmy suche są dobrym pożywieniem, dobrze by było, żeby Plamka je jadła.
Jak zalejesz wodą i poczekasz z 10min, najlepiej jak jeszcze przykryjesz czymś, to to napęcznieje i się rozwala, można wtedy łyżką z czymś wymieszać.

Ale kłopot ci dałyśmy z Beatą :(


Blanka ma wyróżnione allegro na 7 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...