Jump to content
Dogomania

Nitra 2xCACIB 20-21.11.2010


Shaluka

Recommended Posts

Ja tam jezdze od kilku lat i tam ZAWSZE jest w halach, ale kilku, duzych, ze psiaki raczej sobie nie przeszkadzaja. Tylko w tym roku ringi byly troche mniejsze, ale i tak wieksze niz w Polsce. No i jest latwa do ogarniecia organizacja(tu duzy plus dla nich za to), jest duuuzy parking, miejsce gdzie z psiakami sie przejsc ( dla ozdobnych nawet lepiej, ba sa sciazki betonowe, wiec sie nie wybrudza-trawa tez jest, choc raczej o tej porze roku bedzie malo dostrzegalna;) ) no i bardzo schludne, fajne toalety.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Zrobiłam sobie print screena z 'prihlaski' z pdf'a i wypełniłam w programie graficznym, przesłałam i p. Matyas przyjął. Daj maila, jeśli chcesz, to wyślę Ci pusty formularz, bo mam.[/QUOTE]
krętacze !!!
w tymże pliku informacyjnym piszą na końcu, że zgłoszenie winno być przesłane pocztą poleconą
ja zwykle dotychczas miewałem pecha i jak wysłałem na maila to mi grzecznie odpisywali że muszą dostać pocztą, tym razem więc maila nawet nie próbowałem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']krętacze !!!
w tymże pliku informacyjnym piszą na końcu, że zgłoszenie winno być przesłane pocztą poleconą
ja zwykle dotychczas miewałem pecha i jak wysłałem na maila to mi grzecznie odpisywali że muszą dostać pocztą, tym razem więc maila nawet nie próbowałem[/QUOTE]

Ja zawsze wysyłałam pocztą, ale tym razem miałam za dużo zgłoszeń, zaryzykowałam, wysłałam, no i przyjęli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...