Jump to content
Dogomania

moje cuda świata:)


Imanca

Recommended Posts

[quote name='Czoko']Najserdeczniej gratuluję sukcesu!!!

W niedzielę spotkałam ponownie jeszcze jednego węgra na Polu - ale pan szybko zniknął zanim zdążyłam zrobić zdjęcie - Choculko troszkę się go przestraszyła - gdy podbiegła okazało się ze to nie Ati!!
Mieszkają koło Placu Narutowicza chyba Gabor. Próbowałam dowiedzieć się o hodowlę ale usłyszałam jakies bzdury - gdzieś z Warszawy!!![/quote]
Jeśli Gabor to z hodowli Leśna Ballada mieli w tamtym roku pierwszy miot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sylwria - dziękuję bardzo może nie jest tak źle z moją pamięcią...przekonamy się gdy kiedyś spotkamy tego pana ponownie i może Imanca go spotka.
Weszłam na stronę tej hodowli - wiek około 8 miesięcy też by się zgadzał. Może następnym razem moze zdązę zrobić zdjecie pieska.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Dziękujemy jeszcze raz. Rzeczywiście było ok, pomijając warunki panujace na wystawie, ale czego się nie robi dla dyplomu szczeniaczka.

A sunia rośnie nam "przyszłościowa" :loveu:

Na szczęście gula nie rokuje przyszłościowo dla zarobków weterynarza i ogołacania mojego portfela i pięknie zeszła już praktycznie cała.

[B]Miroszki [/B]no napisałaś operację, to się przestraszyłam. Kastracja u psa to zabieg raczej kosmetyczny niż operacja:evil_lol: Szybko wróci do formy i będziemy spacerkować :)

Atenka właśnie wspięła się na kolanka po pieszczoty, Nelutka patrzy z wyrzutem, więc muszę pogodzić pieszczenie obu naraz i pezenieść się na łóżko.


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka82']Witam cię moja droga koleżanko
Ja również gratuluje tobie i Atence. Miałaś pisać, smsować, a tu nic :-(.[/quote]


[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Nononono koga ja tu u mnie widzę :multi::multi::multi::multi:

Piszę, a dokładniej smsuję (z opóźnieniem czasem), ostatnio w wielkim stresie w Twoje urodzinki. To był okropny dzień przed wystawą, takie nerwy, że sobie nie wyobrażasz. Poczekaj na swoją pierwszą wystawę, przekonasz się sama...

Mam nadzieję, że Rajka z Dianką też będą miały swoją galeryjkę. I jak tam z Waszym komputerem?
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Hmmm ja zdążyłam Cię przejrzęć na dogo i co to ma znaczyć, że konto od grudnia, witasz się po cudzych galeryjkach, a do najlepszej koleżanki w połowie lutego zawitałaś?? Długo tak się chciałaś czaić? :mad::mad: Naprawdę nieładnie! W zasadzie byłybyśmy kwita, gdyby nie to, że Twoje przewinienie jest znacznie większe :diabloti:

Na wystawie byłyśmy same z Atenką, Alan był tydzień wcześniej w Rzeszowie.
Mam nadzieję, że komp się szybko naprawi, ale na szczęście masz też pracę (zawsze można znaleźć jakieś jej pozytywne strony:evil_lol:).
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka82']już nie przeglądaj tak dokładnie tych wpisów:eviltong:
jakoś nie pomyslalam zeby napisac (wiesz...blond włosy, to wszystko tłumaczy :evil_lol: )
No dobra można powiedzieć, że jesteśmy kwita.
I jak tam Alanek? dobrze mu poszło?? na pewno.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Wiesz no - dużo tych wpisów nie było :eviltong:
Dobrze, że się zrehabilitowałaś w porę i odezwałaś. Niech Ci będzie (wyjdę na taką miłosierną i dobrą) możemy być kwita :p

Alankowi poszło jak Atence -> WO, NSz w R :multi:
Tylko nie wiem dlaczego nie dali mi cudnej żółtej wstążeczki do teczki :shake:
Mam nadzieję, że pójdziesz z nami w piątek pokibicować itd. w Katowicach. A przyjedziemy odpowiednio wcześniej, to i jakiś spacerek się urządzi jak ładnie będzie:Dog_run::painting: Ale to dopiero za miesiąc.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka82']Jasne że będę. Możesz liczyć na wiernego kibica. będę staław pierwszym rzędzie i trzymała kciuki :)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Wiesz, mamy PANA sędziego, to możesz też się ładnie ubrać i ...telepatycznie przekazywać mu ocenę i lokatę (wiadomo jaką) :evil_lol:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Bator dotarł, daleko nie miał :) Zakończył dorosły championat :)
Zdjęcia będą zrobione na wystawie, ale nie wystawowe. Niestety z ringu zdjęć nie mamy :(
Właśnie skończyłam robić faworki, a teraz idziemy z Atenką na spacerek z Jaszką :)
Nelutka niestety się na spacerki psie nie kwalifikuje :-(
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale mnie wczoraj kusiło żeby się odezwać i dołączyć do spacerku jednak przeważył rozsądek, fakt ze miałam już rozplanowane popołudnie i przede wszystkim niepewność co mi się dzieje – zakwasy czy początek grypy. Z wejściem na schody do biblioteki na pierwsze wysokie piętro miałam bardzo poważny problem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaglądnijcie do mnie – znowu patrole! Ciekawe kiedy miroszki się odezwie i napisze jak Jaszka się czuje.[/SIZE][/FONT]
[FONT='Times New Roman']Ale coś innego zauważyłaś ze [U]możemy się umówić[/U] i zastanowić nad terminem wizyty? Kupujący zawsze wcześniej odwiedza swoje maluszki ale pojawiła się odpowiedź i dla nas[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale mnie wczoraj kusiło żeby się odezwać i dołączyć do spacerku jednak przeważył rozsądek, fakt ze miałam już rozplanowane popołudnie i przede wszystkim niepewność co mi się dzieje – zakwasy czy początek grypy. Z wejściem na schody do biblioteki na pierwsze wysokie piętro miałam bardzo poważny problem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaglądnijcie do mnie – znowu patrole! Ciekawe kiedy miroszki się odezwie i napisze jak Jaszka się czuje.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Ale coś innego zauważyłaś ze [U]możemy się umówić[/U] i zastanowić nad terminem wizyty? Kupujący zawsze wcześniej odwiedza swoje maluszki ale pojawiła się odpowiedź i dla nas[/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Podjęłaś dobrą decyzję. Spacerek nie ucieknie, będzie ich jeszcze wiele, a swoje trzeba wyleżeć - nawet na w razie czego.
Co do patroli. Wczoraj jak byłyśmy w parku mijałyśmy patrol policji. Pewna pani, co ma suczkę powiedziała, że własnie ich zaczepiali, że psy bez smyczy. W parku było już ciemno, ani jednego spacerowicza BEZ psa, ani jednego dziecka. Tylko i wyłącznie psiarze na horyzoncie. My z Miroszki się zdziwiłyśmy - mnie osobiście nigdy nie zaczepiają ani o smycz, ani o kaganiec - ale może być ten pierwszy raz. Ale ta pani z innymi psiarzami powiedzieli patrolowi to samo - o tej godzinie nie ma żywej duszy, której pies by przeszkadzał w parku. Podobno innej kobiecie z emerytury za spacerek z psem ściągneli 200zł. Kiedyś podobno nieciekawi ludzie wieczorami zbierali się w parku, to policja nie była taka odważna jak teraz. A jak grupa psów bawi się zgodnie na polance ku uciesze właścicieli i nie interesują sie ludźmi, to łatwo mandaty dawać. Trzeba statystyki wyrobić - najprostrza zdobycz to psiarze i złe parkowanie. A teraz widocznie mają jakiś przykaz odgórny. Swoją drogą jak na ich oczach pies kupona zwali to nie widziałam, żeby reagowali :mad: Jak na przystanku ktoś kopci papierosa za papierosem zatruwając mi życie też nawet nie spisują...

W sprawie odwiedzin musimy się umówić, ale o tym napiszę Ci smskiem :)

Moje dziewczyny właśnie pojadają pierwszy raz w życiu po kosteczce czekoladowej. Ja mogłabym non stop patrzeć na nie i zachwycać się moimi ślicznotkami :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Moje dziewczynki zjadły kosteczki czekoladowe i w zasadzie są fajne, a najfajniejsze jest to, że później z buziulki tak ładnie pachnie czekoladkowo-kosteczkowo. Generalnie moim dziewczynkom nie śmierdzi, ale po kosteczce utrzymuje się przyjemny zapach, który pochwaliłam im.
Poszłyśmy na spacer i Atenka zapachowi powiedziała zdecydowane NIE!
Zmieniła na swój, lepszy - posiliła się wstrętną, śmierdzącą kupą :eek::ekmm::-? Dumna z siebie była, oj dumna... ale nieświadoma :diabloti:
Wróciłyśmy do domu, wytarłam Nelutce podwozie i koła, przetarłam Atence podwozie... z kołami się nie wysilałam, bo wzięłam ją do wanny na mycie ząbali :evil_lol:

Wyszorowałam ząbki, buźkę, ozorek i fafulce, zlikwidowałam wspomnienia nawet po kupie i ja wypuściłam. I kto tu jest górą ?:laugh2_2::ylsuper::roflt:
[SIZE=1]No odpukać - jeszcze mi się może kuponem zwymiotować, a tego bym nie przeżyła.

[SIZE=2]I jest jeszcze jeden plus tej toalety - moja ukochana, śliczna terrorystka się na mnie obraziła, zwinęła w kłębek i śpi nie dopominając się mojej wiecznej uwagi jej osobą :p Na przyszłość jak zacznie przesadzać z terroryzmem wiem co zrobić :D[/SIZE]
[/SIZE]


[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple][B]Asiaczku [/B]ona nie dość, że obrażona spała, to spała w drugim pokoju. Sama się tam wyniosła ostentacyjnie :evil_lol:
Ale jak się wyspała to jej przeszło i wszystko wróciło do normy, z terroryzmem włącznie :)

[B]Czoko[/B] na spotkanie chyba nie dołączymy jutro :(
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Dziś po raz kolejny obserwowałam jak moje dziewczyny się bawią. Nelutka lubi zabawy kontaktowe, preferuje styl zapasów z dowalaniem do ziemii, z przytulaniem, oplataniem. Atenka jest jak kickboxer - naparza łapkami w krótkich seriach, wykonuje szybkie kopnięcia, a potem serie zwodów i uników.
Pięknie się je ogląda, tym bardziej, że Nelutka bawi się tylko z Atenką i kilkoma nielicznymi psami. Przynajmniej to jest dobre, że najlepiej Nelutka bawi się z ludźmi :loveu:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...