Jump to content
Dogomania

przejechał mnie samochód,miałam babeszję jednak nadal żyję i WRESZCIE MAM SWÓJ DOM :)


bullterrierka

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Wczoraj dostałem maila od Państwa Kreci: :lol:

"Witam,
Tu opiekunka Kreci, chciałam zapewnić, że Kreta świetnie się u nas zaklimatyzowała. Psiaki ją akceptują i ona ich także, jedynie ma problem z naszym kocurem - Batmanem, bo ciągle na nią fuka, ale ona się tym nie przejmuje i zaczepia go jak tylko nadarzy się ku temu okazja. Psoci jak to szczeniak, ale powoli zaczyna reagować na domowników. Zaczyna nawet już szczekać na obcych razem z psiakami, a czasem nawet pierwsza przed nimi. W swojej budzie jeszcze nie spała, wogóle tam nie chce wchodzić, a do kojca wchodzi tylko jak dostaje jeść lub chce pić. Śpi pod drzwiami razem z tym największym, bo małe to zmarzluchy i śpią w budach. Zawroty ma nadal, ale są dni lepsze i są gorsze. Wszyscy się do tego już przyzwyczailiśmy, czasem jak się tak zakręci to wydaje się odrobinę zdezorientowana, ale bardzo jej to też nie przeszkadza.
pozdrawiamy"

[IMG]http://i52.tinypic.com/i2khle.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/1sdq8x.jpg[/IMG]

[B]A tu filmik:[/B]

[video]http://pl.tinypic.com/r/2vwy79l/7[/video] :lol:

[B]Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! Prosimy w przyszłości o jeszcze[/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Ale filmik bezbłędny:):) no i widac na nim że stan neurologiczny Kreci szalenie sie poprawił, ale kumpli to ma świetnych:)[/QUOTE]

Też to zauważyłem, sunia naprawdę rusza się już zupełnie inaczej. Może rzeczywiście z czasem wyjdzie z tego całkowicie? Oby! A ten piesek na filmie to jest ten groźniejszy, którego Pani obawiała się na początku wypuścić z domu, jak przyjechała Krecia. Jak widać - Krecia go zdominowała, tego brązowego też, respekt czuje chyba tylko przed Miszą, ale Misza jest od początku łagodny i wyrozumiały... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Ale wspaniałe wiadomosci:):):) bardz, bardzo się cieszę, dzięki Wiking:)
Beatko ja miałam w październiku cos wpłacić za leczenie Kreci to prześłij mi nr konta na PW:)[/QUOTE]

[CENTER][B][COLOR=#800080]Fundacja S.O.S. Bullterrier[/COLOR][/B]
ul. Łagowska 2/42
01-464 Warszawa

[B][COLOR=#800080]Bank Pekao S.A.[/COLOR][/B]
50 1240 2034 1111 0010 3563 8882
[COLOR=#800080] [B]SWIFT:[/B][/COLOR] PKOPPLPW
[B][COLOR=#800080]IBAN:[/COLOR] [/B]PL50124020341111001035638882[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]Dziś dostałem taką wiadomość:[/B] :lol:

"Witam serdecznie,
wreszcie znalazłam trochę czasu, żeby zrobić psiakom kilka fotek. Ostatnio nie mam dla nich zbyt wiele czasu, bo pochłania go mój dwumiesięczny synek, ale jak tylko mały śpi wychodzę trochę podokazywać zwiarzakom. Tylko kto bardziej dokazuje to będzie widać na filmiku. Krecia daje popalić psiakom zwłaszcza temu czarno-białemu, bawią się prześlicznie i bardzo się lubią. Misza nadal czasem ją ustawia powarkiwaniem, ale w końcu jest przywódcą stada więc mu wypada. Kretka już czasem śpi w swojej budzie, albo w budzie Lakiego jak jej pasuje. Jednak zazwyczaj śpi na śniegu, który wogóle jej nie przeszkadza dzięki tłuszczykowi, który nagromadziła na zimę i puszystemu futerkowi. Futro ma tak puszyste i gęste, że nawet największe deszcze czy śniegi go nie przemoczą!!!Zapewniam!!Zresztą Krecia tak jak Misza czasem leży cała przysypana śniegiem i wogóle nie zwraca na to uwagi:))Psoci jak każdy szczeniak. Uwielbia wynosić wszystko co da się pogryźć: plastikowe wiadra, miotły, buty, a raz nawet targała łopatę i obgryzała drewniany styl łopaty:)))Przejść koło niej obojętnie się nie da, bo jak ktoś by nawet tego spróbował to ona i tak potrafi zwrócić na siebie uwagę skakaniem, łapaniem za nogawki itp. Zawroty ma nadal, ale już mniejsze, najbardziej to widać jak jest podekscytowana, to wtedy trochę ją znosi na boki jak biegnie lub poprostu wywraca się. Łakomczuch jest niesamowity, przysmaki znikają w mgnieniu oka i ciągle jej mało. Nauczyła się wchodzić po schodach, ale nadal nie umie z nich schodzić, zazwyczaj spada z nich na pyszczek niestety. Gimnastyczka jest niesamowita, wygina się jakby była z gumy i nadal skaczę i tak śmiesznie przebiera w miejscu łapkami jak koń, ale jest przekochana pomimo urwisowania i wszyscy cieszymy się bardzo, że jest z nami. Jest bardzo mądra, bo wie, że robi źle, ale jak jej to pasuje to i tak to robi i nie przejmuje się jak ją ktoś zgani. Zresztą gniewać się na nią nie potrafimy więc troszkę ją rozpieszczamy, ale staram się nauczyć ją podstawowych komend i nawyków.
Za jakiś czas znów napiszę i prześlę jakieś zdjęcia, a narazie pozdrawiamy i życzymy zdrowych, wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku."

[IMG]http://i56.tinypic.com/sdhf92.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/21cyvxc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/2zdq1e0.jpg[/IMG]

:cunao: :tree1:

[B]Niestety, filmiku na razie nie jestem w stanie ani odtworzyć, ani tu wkleić. Poprosiłem Panią o przysłanie go jeszcze raz.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Pani Justyna przysłała jeszcze raz filmik. Udało mi się go tu zamieścić[/B] :lol:

[I]"Wysyłam filmik jeszcze raz, gdyby znów był z nim problem to wyśle inny
filmik lub spróbuję zmniejszyć ten. Krecia jest naprawdę
"przeagencka", dokazuje jak tylko może, ale ostatnio odkąd troszkę
zmroziło śnieżek ma problem z utrzymaniem się na łapach, bardzo ślizga
się na poduszkach, a ja śmieję się, że bedę musiała kupić jej skórzane
buciki, żeby jej się łapki nie rozjeżdżały w zimie. Jest przekochana
tylko musimy bardzo butów pilnować, bo wystarczy jakiś zostawić bez
nadzoru, a już jest w pysku Kreci. Za jakiś czas znów wyślę więcej
informacji, zdjęcia i pewnie jakiś filmik z zabaw Kreci z jej
towarzyszami z podwórka.

pozdrawiam
wszystkich wielbicieli
Naszej Milusińskiej!!!"[/I]

[video]http://tinypic.com/r/27yanop/7[/video]

[B]Bardzo dziękujemy![/B] :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Najnowsze informacje o Kreci:

[I]"Skoro już piszę to przy okazji opiszę troszkę wyczyny Naszej Pupilki:
- dziś bawiła się Taty butem, a Mama musiała ją gonić, żeby go jej
odebrać, a Kretka oczywiście uznała to za zabawę i uciekała w
najlepsze;
- na spacery wychodzi ładnie, troszkę się szarpie na smyczy jak widzi
psy sąsiadów, ale ogólnie jest wszystkieho bardzo ciekawa;
- fajnie się z nią biega na spacerze, bo nie ciągnie, nie szarpie, a
wręcz biegnie w moim tempie więc obie mamy dzięki temu odpowiednią
dawkę ruchu;
- nauczyła się wskakiwać do ogródka (płotek jest trochę wyższy od
niej) więc nie wiem jak Babcia to zniesie latem, bo pewnie kwiaty i
krzewy długo przy niej nie pożyją, ale może trochę podwyższymy ten
płotek dla spokoju Babci?!;
- pieszczocha jest niesamowita, uwielbia się przytulać, wykłada się do
głaskania i domaga się sama pieszczot (jeśli ją specjalnie ignoruje)
poprzez poszturchiwanie mnie łapą;
- nadal wszystko gryzie, nie tylko buty, niestety prania nie da się
zostawić na dworze, bo zciąga go z suszarki i wywleka po całym placu;
- jest za mądra, bo nie da się zamykać w kojcu jak ktoś przyjeżsża,
ale myślę, że to jeszcze dopracujemy, bo narazie czasem skusi się na
smakołyka i dzięki temu podstępem uda się ją tam zamknąć, ale jest
cwaniara i jak słyszy, że wołam pozostałe psy do kojca to robi tył
zwrot i udaje, że nie słyszy, wtedy nawet żaden smakołyk nie pomoże;
Jest bardzo pocieszna i bardzo futrzasta, już boję się wiosny i jej
linienia, bo z Miszy futra, które zrzuca możnaby kołdrę zrobić, a z
Krety pewnie drugą :))))"[/I] :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...