Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

[quote name='Lu_Gosiak']i juz po wspaniałych wiesciach...
niestety
domek super, ludzie mega wrazliwi liczący sie z problemami i oswajaniem Dafi /maja kota po przejsciach, ktorego aklimatyzacja trwala rok!!/ zostali dokladnie sprawdzeni, transport annet załatwila na jutro, ludzie mieli zaplacic polowe transportu i sami zobowiazali sie do wysterylizowania DAfi, NIESTETY Niebieska cala nasz prace jednym telefonem przekreslila: naskoczyła na Panstwa, naopowiadala jaki to z DAFi agresor bo na poczatku sie rzucala na Jej suke, ale najwazniejsze powiedziala, ze ma juz dla Niej domek w Olsztynie i woli by Dafi tam zostala.....no coz nie dziwie sie, ze Panstwo mimo mojej proby łagodzenia i odkrecania tego ZREZYGNOWALi....w zwiazku z tym Dafi dalej nie ma domu
cholernie mi przykro, ze taki dom przepadl[/QUOTE]

[quote name='Lu_Gosiak']mało tego wczoraj mialam telefon o Dafi z ogloszenia w anonsach powiedzialam, ze nieaktulane....a dzis sie dowiaduje, ze domek w Olsztynie nagle zamikl:angryy:...nawet nie chce mi sie komentowac nie mam sil[/QUOTE]

[quote name='Asior']a przepraszam, kto dał prawo niebieskiej decydować o domku??? Wy nic z tym nie zamierzacie zrobić?????[/QUOTE]

Dafi miała ogromna szanse na dom...mogła być wczesniej także wyrterylizowana, mogła cieszyc się juz domkiem na święta...było wiele już sygnałów pomocy, wiele starań, ale niestety zostało to zaprzepaszczone....niebieska skoro domek był sprawdzony, Państwo widac sensowni, trzeba było się zgodzić na to, tym bardziej, że sunia jest u Ciebie na dt, ale decyzje z tego co wiem podejmuje sie najczęściej wspólnie,żeby chociaz skonsultowac się...Dafi wcale agresorem już nie jest...skoro tak rozumiem,że chcesz ją zostawic u siebie na ds?????musisz się zdeklarować, tym bardziej, że dziewczyny zbierają pieniązki na karmę dla niej....bo może o to tu chodzi...ja juz się zgubiłam..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Proponuję, by ostrzec innych przed dt psów u "Niebieskiej713". [/B]

Szczególy zna "Lu_Gosiak", ja też chętnie uzasadnię...

Wspólnie z Ania_i_Kropka, Anetek100 usiłowałyśmy jej, a właściwie suni, pomóc, ale.... "Niebieska713" wszystko wie najlepiej, na wszystkim sie zna, a jesli popełni błąd, odpowiedzialność przerzuca na innych.


Fakt, ze zniechęciła ds w W-wie, to juz skandal:angryy:!

Sunia może z "wujkiem" być przez dwa dni, a ds u sprawdzonych, odpowiedzialnych ludzi nie jest dobry...??????

Link to comment
Share on other sites

No to się podziało :crazyeye:

A Tobiś sobie poczynia cwaniaczek :evil_lol:
Jak się już napije wody to zaczyna ją "wychlapywać" łapką :) Ja nie wiem czy on sobie łapki chce umyć czy jak :razz: Ale wygląda to komicznie
On już bardzo dobrze wie, że się w domku nie sika, ale wciąż mu się zdarzy :shake:

Umie super siad i aport i zwraca na mnie uwage, ale agresja do ludzi dalej się pojawia :-( Mimo, że staram się zmieniać obiekt zainteresowania :shake: Ale z drugiej strony robi postępy, bo jak spotykamy kogoś pierwszy raz to jeest agresja, ale jak ktoś przy każdym spotkaniu daje mu coś dobrego to 5 spotkań wystarczy, by młody już z daleka się cieszył, żę kogoś widzi :evil_lol:

A jak super nauczył się szybko wycierać po wieczornym spacerze ;) wpada do domu, wskakuje na łóżko mojej mamy (jest już rozścielone) i się wyyyyyyyyyciera w czystą pościel :evil_lol: A ręcznik ??? Ręcznik to fajna zabawka do szarpania :evil_lol:

Strasznie go sól w lewą łapke szczypie i po spacerkach przemywamy wszystkie 4 łapcie, bo chłopak kuleje :roll:

Jednym słowem GADA sobie wychowałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że jesteś ;) Napis co i jak, bo informacje z pierwszej ręki są najlepsze ;)

A tak nawiasem mówiąc .... RATUNKU .... zbliża się sylwester i trzeba dzieciakowi coś na uspokojenie w razie czego dać ... Co mu podać (nigdy nie miałam psa potrzebującego uspokajaczy) ?? Czy nie podawać nic ??

3 rzeczy których Tobiś się nauczył i ujawnił dziś swoje umiejętności:

Po 1. Łobuz wie, że klamki się naciska łapką ... Wskakuje na oparcie łóżka mojej mamy i sobie cwaniak klamke naciska... Jak on to podłapała to ja nie wiem ... Ale no poprostu szczęke zbierałam z podłogi jak to zobaczyłam

Po 2. Wskakiwanie do wanny jest super ... Ale nie rozumiem dlaczego on zawsze wskakuje jak się leje woda lub jak już jest nalana ... A potem całe mieszkanie mokre, bo Tobiś ręczników nie uznaje i mamy gonitwe ... Niedobra pani goni psa, bo nie chce by młody się przeziębił

Po 3. Jedzenie (zazwyczaj zupy) z talerza osoby, która na moment odeszła od stołu jest lepsze niż to suche co tam w misce leży ... nie byłabym zdziwiona, ale on dziś został złapany na gorącym uczynku siedząc na fotelu z łapami na stole ... No tylko łyżki normalnie mu brakowało ... I znów zbierałam szczęke z podłogi ....

Ja nie wiem kto tak paskudnie tego psa wychował ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']to nie jest tak po prostu, bo psa można odebrać i co dalej?? zawieść do schroniska??
Niebieska chce DAFI na DS ale trzeba to przemyslec[/QUOTE]

W mojej ocenie "Niebieska713" nie ma warunków mieszkaniowych i finansowych (post 753) na utrzymanie drugiego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1'][B]Proponuję, by ostrzec innych przed dt psów u "Niebieskiej713". [/B]

Szczególy zna "Lu_Gosiak", ja też chętnie uzasadnię...

Wspólnie z Ania_i_Kropka, Anetek100 usiłowałyśmy jej, a właściwie suni, pomóc, ale.... "Niebieska713" wszystko wie najlepiej, na wszystkim sie zna, a jesli popełni błąd, odpowiedzialność przerzuca na innych.


Fakt, ze zniechęciła ds w W-wie, to juz skandal:angryy:!

Sunia może z "wujkiem" być przez dwa dni, a ds u sprawdzonych, odpowiedzialnych ludzi nie jest dobry...??????[/QUOTE]
Popieram Jagodę1 i inne osoby ostrzegające przed tą niepoważną ,nieodpowiedzialną dziewczyną -jaką jest Niebieska713.
Jak wiele osob z dogo już wie ,nie można brac powaznie tego co ona robi ani obiecuje ,bo to może skonczyc się zle dla powierzanych jej psow i wszelkich spraw w ktorych ta niepowazna osóbka bierze udział.Wystarczy przesledzić wątki ,gdzie cokolwiek pisze a tym bardziej tam ,gdzie obiecuje dostarczyc psa/psy do "zaufanego dt ,czy hoteliku" -a tym dt ma być jej mieszkanie.Nie ma tam wlasnego mieszkania a bierze lub usiluje brac psy na dt będąc jedynie lokatorką pokoju domu socjalnego.Na wątku dudson13 pisze,że ledwie stać ją na karmienie psa na dt u niej .Tak przynajmniej pisze.Nie mając/wlasnego/ mieszkania -chce brac nastepne psy na dt -chyba glownie dla pieniedzy ?? Raz podaje ,że jest z Gdyni ,a teraz z Olsztyna.Ma ponoć jechać niedlugo do Niemiec. A co bedzie z tym psem/psami ? Zabierze ,czy zostawi komuś ..?
To jeden z wątków na ktorym Niebieska ciagnie kolejnego psa do siebie : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196189-Kud%C5%82aczek-Punia-w-DT-%21/page2?highlight=Drama"]http://www.dogomania.pl/threads/196189-Kud%C5%82aczek-Punia-w-DT-!/page2?highlight=Drama[/URL]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196691-Mazurskie-szczeniaki-s%C4%85-ju%C5%BC-bezpieczne-i-szcz%C4%99%C5%9Bliwe!-zosta%C5%82a-malutka-sunia-zobacz!/page5[/url]
Na wątku Mazurskich szczeniaków -dzięki kombinacjom i namowom oraz zalatwianiu hoteliku przez Nieb. trzeba bylo zaplacić za miejsce w budzie na tylach terenu hodowli psow -za 6 dni aż 650 zl-bo taka byla umowa pisana -a nie jak obiecywala Nieb.300-400 zk/mc za dwa male psy !! I jeszcze byly problemy z odebraniem psow za taką oplatę. Zaraz po tym jak zaczely się problemy z oplatami i odebraniem psów-Nieb. oczywiscie zniknela z watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Czekajcie .... O ile pamiętam .... Niebieska miała jeszcze jednego psa kiedyś brać na DS i nagle przestała się odzywać .... ale nie wiem czy dobrze pamiętam ... Zapytam !![/QUOTE]
To na ma w tym jednym wynajetym pokoju w domu socjalnym aż dwa psy:swoją suczkę i Dafi i jeszcze chce brac następne psy ?? Może nie ma teraz -albo nie miala wcale pracy i dlatego bierze te psy na platny dt ? Czy oby na pewno w tym domu soscjalnym-hotelu robot. chyba pozwalają na trzymanie w jednym pokoju aż 2-3 psów ?? Czy ktoś to sprawdzal tam na miejscu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']Dafi miała ogromna szanse na dom...mogła być wczesniej także wyrterylizowana, mogła cieszyc się juz domkiem na święta...było wiele już sygnałów pomocy, wiele starań, ale niestety zostało to zaprzepaszczone....niebieska skoro domek był sprawdzony, Państwo widac sensowni, trzeba było się zgodzić na to, tym bardziej, że sunia jest u Ciebie na dt, ale decyzje z tego co wiem podejmuje sie najczęściej wspólnie,żeby chociaz skonsultowac się...Dafi wcale agresorem już nie jest...skoro tak rozumiem,że chcesz ją zostawic u siebie na ds?????musisz się zdeklarować, tym bardziej, że dziewczyny zbierają pieniązki na karmę dla niej....bo może o to tu chodzi...ja juz się zgubiłam..[/QUOTE]

Nie napiszę "a nie mówiłam". Ale następnym razem jak wlizę na jakiś wątek i zacznę ostrzegać przed takimi Igiełkami vel Amandami czy Niebieskimi to nie katrupcie mnie jak tu na tym wątku. Bo jak już ostrzegam - to zawsze zasadnie. Mam nadzieję, że sobie poradzicie i uratujecie Dafi. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Cioteczki...chyba nie dopuscicie,zeby Dafi nie miala na jedzonko...Cos malo tu Cioteczek zaglada...? Olga7,mashumi-jak trzeba,to was nie ma....Moze zajrzycie tu i pomzecie![/QUOTE]
Dopiero dziś czytam tego posta ,a poniewaz zapraszasz mnie Niebieska wyraznie -to jestem ,jak widzisz .Ale chodzi mi glownie o dobro Dafi ,bo czytam z niepokojem ,że zrobialaś wszystko ,aby pies nie poszedl do dobrego domu stalego i jeszcze nastraszylaś tych ludzi !! DLACZEGO ??? Może Mashumi nam coś o tym wszystkim powie ,bo przestrzega wcześniej już przed tobą?
Wyslę jej link-może znajdzie czas poczytac ,bo ją także zapraszasz .No i Leni356 takze.Może jeszczei kilka innych ciotek ,ktore mialy na wątkach kontakt z tobą.Troche im tam nerwow napsulaś chyba.No wlasnie pisalam o E-S ,ale poprawilam tekst ,bo może nie chce już sie denerwowowac dzialniami Nieb.
Wygląda na to ,że ta Igielka- Amanda i Niebieska -to jedna osóbka może ? Taka niepoważna .
I wszystkie mają zupelnie Niebiesko w glówkach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[COLOR=navy'][B]Asior;15980081]a przepraszam, kto dał prawo niebieskiej decydować o domku??? Wy nic z tym nie zamierzacie zrobić?????[/B][/QUOTE][/COLOR]
No i dlaczego w ogloszeniach byl podany tel. do Niebieskiej ??? Jesli ona nie ma prawa decydowac w spr. adopcji psa ,nie powinno sie podawać kontaktu tel. do niej .
Cytat :
[COLOR=navy]Dafi miała ogromna szanse na dom...mogła być wczesniej także wyrterylizowana, mogła cieszyc się juz domkiem na święta...było wiele już sygnałów pomocy, wiele starań, ale niestety zostało to zaprzepaszczone....niebieska skoro domek był sprawdzony, Państwo widac sensowni, trzeba było się zgodzić na to, tym bardziej, że sunia jest u Ciebie na dt, ale decyzje z tego co wiem podejmuje sie najczęściej wspólnie,żeby chociaz skonsultowac się...Dafi wcale agresorem już nie jest...skoro tak rozumiem,że chcesz ją zostawic u siebie na ds?????musisz się zdeklarować, tym bardziej, że dziewczyny zbierają pieniązki na karmę dla niej....bo może o to tu chodzi...ja juz się zgubiłam.. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Dopiero dziś czytam tego posta ,a poniewaz zapraszasz mnie Niebieska wyraznie -to jestem ,jak widzisz .Ale chodzi mi glownie o dobro Dafi ,bo czytam z niepokojem ,że zrobialaś wszystko ,aby pies nie poszedl do dobrego domu stalego i jeszcze nastraszylaś tych ludzi !! DLACZEGO ??? Może Masumi nam coś o tym wszystkim powie ,bo przestrzega wcześniej już przed tobą?
Wyslę jej link-może znajdzie czas poczytac ,bo ją także zapraszasz .No i Leni356 takze.Może jeszczei kilka innych ciotek ,ktore mialy na wątkach kontakt z tobą.Troche im tam nerwow napsulaś chyba.No wlasnie pisalam o E-S ,ale poprawilam tekst ,bo może nie chce już sie denerwowowac dzialniami Nieb.
Wygląda na to ,że ta Igielka- Amanda i Niebieska -to jedna osóbka może ? Taka niepoważna .[/QUOTE]

Cześć Olga :D Ja tu byłam i jestem. Szkoda tej suni ślicznej, Dafi, Madallena o niej myślała. Teraz to popij wodą. A widziałaś jak Niebieska referencje sobie wyrabia ? :D [quote name='Niebieska713']Mashumi....jakos nie odzywals sie na watku Dafi,ktora jest u mnie teraz na tymczasie...Chcesz dac tej suni domek...? to super...,a od kiedy bedzie mial ten domek u Ciebie...Moze tez warto zapytac ANETT,JAGODA,ANETEK100,Murki,LU_Gosiak,Divia_GG....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Cześc E-S ! :)Zapomniala Nieb.poprosić Ciebie o referencje ,no popatrz -taki błąd.:razz: Wybacz,ale nie znam dokladnie watku teraz,tylko wyrywkowo ,ale postaram się przesledzic caly dokladnie.No wlasnie czytalam na wątkach mazurskich i podlaskich psow te slowa i wątpilam mocno w ich moc prawdy. Bo tu i tam nie broni nikt raczej tej kobiety ,a przeciwnie ,są zarzuty .Co prawda Nieb.odwraca kota ogonem nieraz i mnie napadla za moje slowa krytyki skierowane wobec niej ,ale to ona zle robi-nie te osoby krytyjujące ją. Myslę od dawna już ,że ona od początku nabija sobie ten licznik postów i biega po wielu watkach ,bo chce być aktywna na dogo i zdobyć zaufanie tym aby potem brac niejednego psa na platny DT ,gdyż być może zależy jej glownie na kasie za ten dt u niej a może nie ma nawet zadnego innego zrodla utrzymania. Jednak nie można tak postępowac i trzymać kilka psow nie mając swego mieszkania -a tylko hotel robot.czy dom socjalny,gdyż tam może nie mieć zgody na trzymanie nawet jednego psa -a co dopiero 2-3 psow !! Może te psy tylko oficjalnie są u niej a faktycznie przebywają zupelnie gdzie indziej -np.u tego niby wujka ? I dlatego pewnie nie zgadza się na wizyty przed przekazaniem jej psa ani nie robi fot. w tym mieszkaniu ? Nie zaprasza też nigdy tam nikogo z dogo-a zawsze umawia się w miescie lub poza miastem.Tak jak na watku dudson13.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...