Jump to content
Dogomania

Gaja już w swoim cudownym domku ze snów!!! :D


NadziejaA

Recommended Posts

zozolina, proponowałam przecież, że pojadę :)
Po za tym gdyby zobaczył ja specjalista od psich zachowań, byłoby łatwiej wybrać dla niej dom :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i już piszę..
Gaja to śliczna i bardzo inteligentna sunia.
Problemy z niszczeniem wynikają z braku zajęć. Gaja się nudzi i znajduje sobie zajęcie.
Pokazałam Pani jak pracować z nią, udzieliłam kilku wskazówek dotyczących sposobów zajęć dla psa pod nieobecność właścicieli.
Pani chciałaby z sunią pracować, Pan jest na nie. Mają porozmawiać i podjąć decyzję.
Jutro zadzwonię i zapytam jak poszło i jaka decyzja.
Wg. mnie nie ma tutaj wielkich szans na pozostanie Gajki w tym domu.
Ogólnie popełniono całą masę błędów, które w jakiś sposób przyczyniły się do obecnego stanu.
Zaobserwowałam u Gai strach przed Panem.

[IMG]http://images47.fotosik.pl/395/d0d644e7f3bbfcc9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/379/4fac6222d6b5da2cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/390/0174cc19eed7df50med.jpg[/IMG]

Gaja jest bardzo chuda, podobno ostatnio przytyła. Odrobaczona jest, nie wiem czy nie będą konieczne badania krwi, bo ta chudość jest dziwna..

Jeśli jutro będzie decyzja "do adopcji", natychmiast zajmiemy się szukaniem domu.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi isę ze nie ma na co czekać tylko szukać.
A właśnie pan wydawał się bardziej na tak kiedy decydowali się na adopcję Gai a Pani się bała.
Ależ ona faktycznie wychudzona :|
Kiedy Gaja byla zabirana nie miała tylko ostatniego szczepienia na wściekliznę. Odrobaczana była i wszystko było OK.

Link to comment
Share on other sites

Pan mówił, że miał dużo psów w tym owczarka niemieckiego ale z takim czymś się nie spotkał..
Szkoda, że nie zdobyli wiedzy o rasie przed adopcją albo zaraz po niej..
Labrador ma swoje zalety ale i wady.

Link to comment
Share on other sites

Laura ja osobiście rozmawiałam z tymi ludźmi inie było kompletnie żadnych zastzreżeń :(
Ci Państwo mogli mieć więcej psiaków, ale widocznie nie trafili na tak "harakternego" i to ich przerosło. I być może wcale nie są źli. Poprostu wydaje mis ię ze ta jak mówi ambired- nie dowiedzieli się za wiele o tej rasie.

No nic . teraz trzeba skupić się przede wszystkim na odpowiednim domku dla Gai.

Link to comment
Share on other sites

NadziejA, oni nie tylko nie wiedzą nic o rasie ale też o pozytywnym szkoleniu, w ogóle mam wrażenie, że nie wiele wiedzą o wychowywaniu psa :(
I ten strach przed Panem :(
Sunia jest bardzo inteligentna, szybciutko łapie o co człowiekowi chodzi. Udało mi się z nią zrobić "zostań" do trzeciego kroku, "połóż się", "nie rusz" :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze juz po wizycie,dziekuje Ambrid:calus:,Gaje widziałam pare dni po przyjezdzie i na moje oko ona od samego poczatku jest taka "wypasiona",za jedzenie da sie pokroic,to ze Rafał miał ona to pamietam,ale przed wyborem labka podsunełam im pare gazet i artykułów na temat tej rasy,nie zgłaszali ze sobie nie poradza czy cos,gaja od samego poczatku bardziej zblizyła sie do Beaty gdyz ona taka bardzo mieciutka jest a Rafał próbował wyegzekwowac od suni pewne poprawne zachowania,to tak jak u mnie to ja jestem ta "zła"co krzyknie i kaze np sprzatac :mad:! no nic szukamy domku...a jakis jeszcze kontakt z nimi bedzie?jakies spotkanie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...