Jump to content
Dogomania

Gdzie mieszczą się u Nas w kraju hodowle malamutów?!


ira.s

Recommended Posts

Na oficjalnej stronce ZwK jest podanych jedynie sześć numerów telefonów do zarejestrowanych tam hodowców alaskanów, z czego tylko dwójkę byłem w stanie adresowo zidentyfikować (jednego w Starym Polichnie, a drugiego w Radockiej Górze) i jako tako obadać ich dorobek hodowlany.

Co jednak z resztą anonimów?!

Moglibyście mi jakoś z tym pomóc i wskazać, które z nich są godne szczególnego polecenia???

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... no tam jest ich aż 25 podanych (co przy 19 haszczakowych adresach dowodzi, iż z alaskanami w Polsce jest znacznie lepiej, a niżeli z hodowlami syberianów, które coś ostatnio się kurczą) i tylko dziwi fakt, że ponad czterokrotnie mniej ogłasza się na oficjalnych stronach ZwK (z czego takie podejście wynika?).

Link to comment
Share on other sites

Tego, ze chodowcy syberianow nie lui jak im sie ktos zaglada na podworko.
Hodowoli hasiorow jest o wiele wiecej mysle, ze spokojnie kolo setki i niektore
bardzo masowe - po 20 miotow rocznie...
nie komentuje tego

malamucich oczywiscie tez jest wiecej niz 19, tam sa hodowle nalezace do klubu, ktora jakos tam stara sie
pilnowac etyki, badan i tego typu spraw w przeciwienstwie do zwiazku:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Haa Justyna swoich rodziców się poleca :diabloti:
A tak na marginesie to z klanu wydry jest super hodowlą.Psy mają super kontak z włascicielami.Polecam jeszcze Malamute sacntuary.Hodowla miesci się niedaleko Rzeszowa,obecnie nie ma strony ale na forum o malamutach jest włascicielka pod tym nickiem.Ich suka hodowlana to [URL="http://www.pdg.sla-w.com/nanookspiritwolfsanctuary.html"]ch.pl Nanook Spirit Wolf Sanctuary[/URL] są tam też wpisane dzieci z jej pierwszego miotu,Z tego co pamiętam to majem miał być miot po [URL="http://www.shamanrock.com/rasty_aj.html"]Rasta Man shamanrock[/URL] ale nie urodziły się szczeniaczki,krycie miało być ponowione ale nie wiem jak jest.Włascicielka jest super,z daleka widać sympatie i to że psy są jej pasją.
Na youtube wpisz malamute sanctuary "m" jest to film o ich miocie ze zdjęćiami z porodu i z teraźniejszymi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Przeszłuś za miłe słowa :) Hodowlę polecam, bo nie znam drugiej tak wszechstronnej - sport, dogoterapia, wystawy. Wszystko z sukcesami, m.in. mistrzostwo Polski w wyścigach psich zaprzęgów. W dodatku w hodowli są dwa malamuty, które ja uważam za jedne z najpiękniejszych w Polsce. Zainteresowanym szczenięciem lub treningiem mogę podać namiary na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Journey']Dzięki Przeszłuś za miłe słowa :) Hodowlę polecam, bo nie znam drugiej tak wszechstronnej - sport, dogoterapia, wystawy. (...).[/QUOTE]
każda myszka swój ogonek chwali ...

mało znasz i nieco przesadzasz z tymi sukcesami :p
przynajmniej wystawowymi ;),
Indianska Wi...a też "wszechstronna" -
czytaj jakiś sport, jakaś dogoterapia, jakieś wystawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA']a niby czego w/g ciebie zazdroszczę ?[/QUOTE]

wydaje mi się zę na to odpowiedz będzie brzmiała tak :

[quote name='Journey']No tak, Z Klanu Wydry to ''jakieś" Mistrzostwo Polski, ''jakieś'' Zwycięstwa Rasy, ''jakaś'' praca z dziećmi... ;)

Oj, Edyta, nieładnie zazdrościć :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...