Jump to content
Dogomania

Sobota - warowała na cmentarzu przy grobie pana, ... ma DOM


gaja30

Recommended Posts

Witajcie, historia suczki była niedawno szeroko opisywana przez media, oto link:

[URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12585010,wiadomosc.html[/URL]

Po publikacjach odezwało się do p. Łucji kilku chętnych na adopację, ale były to prawdopodobnie decyzje podejmowane pod wpływem impulsu, bo sunia nadal domu nie ma... Na razie przebywa w lecznicy, jest jeszcze nieufna, bardzo potrzebuje pomocy... W przyszły czwartek jej historia ukaże się w gazetce "Chwila dla Ciebie", pewnie znów będzie jakiś odzew, ale obawiamy się kolejnego słomianego zapału i kolejnej porażki... Może znajdzie się ktoś, kto naprawdę chce zaopiekować się tą wierną psiną - ktoś, kto tu zagląda, bo kocha czworonogi, a jego serducho pomieści jeszcze jedno stworzonko... Jeśli nie możecie zaadoptować psiny, przekażcie chociaż swoim znajomym (niezaglądającym na dogo) link do artykułu - może pocztą pantoflową uda się znaleźć domek...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OCZYWIŚCIE ŻE JEJ ZROBIMY FOTKI TYLKO NIE CHCIELIŚMY JEJ STRESOWAĆ . W tygodniku "Chwila dla ciebie" z dn 2.09 bedzie miała profesjonalną sesję. Jest to naprawdę bardzo skrzywdzony pies i gdyby nie fundacja nie mogły byśmy jej uratować musiałaby życie zakończyć na cmentarzu, ponieważ miałam przykre doświadczenie ze zbieraniem funduszy na nieistniejącego zwierzaka nie chciałam zbierać na dogo a sama jestem emerytką i mogę niewiele. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY FUNDACJI I LUDZIOM KTÓRZY SWÓJ 1% WPŁACILI WŁAŚNIE IM NIE WIEM CZY MOGĘ WYMIENIĆ NAZWĘ FUNDACJI NIE CHCĘ ŻEBY TO WYGLĄDAŁO NA REKLAMĘ ALE ONI NAPRAWDĘ POMAGAJĄ.

Link to comment
Share on other sites

Prawdę rzecz biorąc mam inne zdanie ,ponieważ znam osoby będące członkami stowarzyszeń pro zwierzęcych i mających całkiem niezłe odpisy z 1% ze ''swoich '' funduszy woli opłacać pensję zarządowi niż przeznaczyć na pomoc zwierzakom . szczególnie wtedy kiedy kuracja jest droga .NA każdego ratowanego stworka zbiera na dogo na hotel ,,,leczenie , szczepienie itp a gdzie fundusze organizacji.? dlatego chroniąc finanse fundacji nie podaję nazwy.

Link to comment
Share on other sites

Może znamy różne organizacje bo w tej którą znam to dzieją sie obrzydliwości i to wszystko kosztem biednych zwierzaków.Jak tych ludzi nie wstyd.Traktują towarzystwo jak prywatny folwark a ''obroncy zwierząt którzy całe życie nie pracowali chcą od zwierzaków na stare lata emeryturę. Bardzo chciałabym aby Sobotka trafiła do normalnych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Niestety słabo jeżeli ludzie dzwonią to chcą gwarancji że nic nie pogryzie, że dobrze chodzi na smyczy iże jest posłuszna. Kiedy mówię że pies jest po przejściach , trzeba mu okazać dużo serca i cierpliwości to rezygnują. Dziś mam spotkanie z panią zobaczymy co z tego wyniknie. pozostanie jeszcze odzew na ten reportaż we czwartek.Po programie w tv ''toya'' też bez echa.Ludzie nie chcą problemów.KUPIĄ rasowego a jak się nie sprawdzi to oddadzą do schronu i powiedzą że znależli

Link to comment
Share on other sites

Pani która zaproponowała sobótce dom jest bardzo miła i wydaje się odpowiedzialna ale psina jest za bardzo sponiewierana aby zostawićją w budzie bez człowieka trzeba ją z socjalizować a są to młodzi ludzie którzy jeszcze nie widzieli tak znerwicowanego psiaka czekamy na inne propozycje a tym państwu znajdziemy psiaka który spełni ich oczekiwania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...