Jump to content
Dogomania

Gammolen


Just-tea

Recommended Posts

[quote name='Tebusa']Hmmm to może i ja spróbuje... czy to prawda, że po tym preparacie pies mniej gubi sierść- pytanie do właścicieli psów krótkowłosych :lol:[/quote][I]a na mojego ASTa[U] nie podziałało [/U], lepsze działanie ma Efa Olie[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonix']misiaczek, to znaczy ze w ogole nie liniala ? :-o Jezeli tak to ja ich milion kupie :multi:[/quote] Troszkę zaczęła się sypać już w styczniu,zaraz więc podałam gammolen i zero sypania.
Ale widzisz,że na różne psy,różne preparaty działają.Jedni chwalą gammolen inni jeszcze co innego.Na rynku jest tych preparatów multum.Sama musisz wybrać i wypróbować.Jak nie miałam jeszcze japan china i przyszedł okres linienia,to podawałam buldożce witaminy z [B]biotyną[/B] i też było ok.
Ten preparat poleciła mi pani w sklepie zoologicznym.Jest bardzo tani,za ok 100 tabletek płaciłam mniej niż dyszkę.Nazywa się [B]Sanal[/B].Gdybyś zdecydowała się na Sanal,to koniecznie z biotyną,bo są różne wersje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I]a na mojego ASTa[U] nie podziałało [/U], lepsze działanie ma Efa Olie[/I][/quote]


A już myślałam, że w końcu z moich ubrań nie będzie się sypać ruda sierść ;)

pewnie trzeba będzie popróbowac różnych rzeczy... ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']A już myślałam, że w końcu z moich ubrań nie będzie się sypać ruda sierść ;)

/[/quote] Jak nie podawałaś jeszcze gammolenu,to nie możesz wiedzieć czy jednak nie zadziała na Twojego psa.Większość podających jak widać jest zadowolona.Wiadomo,że każdy organizm może inaczej zadziałać na dany środek.Jednemu pomoże to, innemu jeszcze co innego.
Ale napewno trzeba wziąść pod uwagę,że gammolen podaje się 1 kapsułkę na 5 kilo psa.Dla mojego japan chinka akurat idealnie,bo on wazy 4,5 kilo ale buldożce już musiałam podawać 2 kapsułki.A moja siostra swojemu bokserowi podaje 7 kapsułek dziennie.I też jest bardzo zadowolona,a wcześniej sypał się że ho ho ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Jak nie podawałaś jeszcze gammolenu,to nie możesz wiedzieć czy jednak nie zadziała na Twojego psa.Większość podających jak widać jest zadowolona.Wiadomo,że każdy organizm może inaczej zadziałać na dany środek.Jednemu pomoże to, innemu jeszcze co innego.[/quote] Przekanałyście mnie, właśnie zamówiłam w krakvecie, na razie 60 kapsułek, tak na spróbowanie... Tama dostaje Amino Biotyn Mikity i od miesiąca linieje- pocieszam się tylko ty, że puszcza już dłuższe włosy... Może Gammolen pomoże...
[quote name='misiaczek'] Ale napewno trzeba wziąść pod uwagę,że gammolen podaje się 1 kapsułkę na 5 kilo psa.Dla mojego japan chinka akurat idealnie,bo on wazy 4,5 kilo ale buldożce już musiałam podawać 2 kapsułki.A moja siostra swojemu bokserowi podaje 7 kapsułek dziennie.I też jest bardzo zadowolona,a wcześniej sypał się że ho ho ;).[/quote] A jak pies waży ok. 7 kilo? Jak wyglądają te kapsułki, pewnie się nie da dzielić? No i czy łatwo psu wchodzą, czy trzeba na siłę albo podstępem? (Amino Biotyn uwielbia, ale to tabletki, a Gammolen kapsułki- 2 cześci i w środku proszek, czy się mylę?? Ja tak na zaś piszę, bo pewnie paczka mi przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu... U mnie w zoo sklepach takich rarytasów nie mają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kapsułek faktycznie nie da się podzielić. Jeśli pies waży 7 kg lepiej dać 1 tabletkę. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo zawsze mówią, że witaminy łatwo przedawkować i lepszy jest mały niedobór niż przedawkowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']
A jak pies waży ok. 7 kilo? Jak wyglądają te kapsułki, pewnie się nie da dzielić? No i czy łatwo psu wchodzą, czy trzeba na siłę albo podstępem? (Amino Biotyn uwielbia, ale to tabletki, a Gammolen kapsułki- 2 cześci i w środku proszek, czy się mylę?? Ja tak na zaś piszę, bo pewnie paczka mi przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu... U mnie w zoo sklepach takich rarytasów nie mają :evil_lol:[/quote] Jak pies wazy 7 kilo to 1 kapsułkę.Moja buldożka waży 13 kilo i dostaje 2 ;).
U nas w sklepie też nie ma takich rarytasów :).Ja zamówiłam ostatnio w
[URL="http://www.serenus.istore.pl/"]http://www.serenus.istore.pl/[/URL]
Bo tam mają tanio (150 kapsułek-35 zł i 60 kapsułek-17,50 zł) i koszty przesyłki sa najniższe 6 zł.
A gammolen to kapsułki wypełnione płynem,pieski jedzą chetnie.Można też wycisnąć płyn na żarełko :).

Link to comment
Share on other sites

ja podaje gammolen mojemu grzywaczowi juz od 4, czy 5 lat. wczesniej miał bardzo brzydka skore. probowałam wielu preparatów, witamin, szamponow itp itd. nic nie pomagało. na szczescie trafiłam na gammolen:multi: raz w roku kupuje duze pudełko(150 kapsułek), podaje 1 tabletke dziennie (marcel wazy ok 6,5 kg) az do wykonczenia opakowania.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Też stosuje gammolen na moje łysole, nie wiem jak na włosy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale na skórkę działa rewelacyjnie, żadnych syfków :diabloti: .
Z tego co wiem gammolen stosuje się raz do roku przez okres 2 miesięcy nie dłużej :shake:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

zaczełam podawac 3 dni temu ;) wiec narazie czekamy na efekty :)



[QUOTE] Bo tam mają tanio (150 kapsułek-35 zł i 60 kapsułek-17,50 zł) i koszty przesyłki sa najniższe 6 zł.[/QUOTE]
najtaniej jest tutaj :) [url]http://www.tymofarm.pl/gammolen.php[/url]
60 kaps 18 zł
150 kaps 36
ale za to przesyłka za darmo :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mamy 12 dzien kuracji i siersc poprostu...REWELACJA. Błyszczy sie, jest miekka, znacznie mniej wypada i w ogole miodzio :evil_lol: Dzisiaj jak bede u weta to przy okazji sie zapytam ile czasu trzeba odczekac aby zaczac kolejną kuracje :p

Link to comment
Share on other sites

Czyli ja musiałabym dawać 5-6 kapsułek dziennie... 150:5= 30
czyli to duże opakowanie starczyłoby mi mniej więcej na miesiąc. Zapewne po takiej kuracji byłoby już widać efekty. Potem ewentualne drugie opakowanie i następne jak zrozumiałam po roku.

Teraz mam pytania:
- Czy Wasze psy chętnie to jedzą czy dosypujecia do jedzenia?
- Czy można to bezpiecznie dawać w momencie, gdy pies dostaje dobrą zbilansowaną karmę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Czyli ja musiałabym dawać 5-6 kapsułek dziennie... 150:5= 30
czyli to duże opakowanie starczyłoby mi mniej więcej na miesiąc. Zapewne po takiej kuracji byłoby już widać efekty. Potem ewentualne drugie opakowanie i następne jak zrozumiałam po roku.

Teraz mam pytania:
- Czy Wasze psy chętnie to jedzą czy dosypujecia do jedzenia?
- Czy można to bezpiecznie dawać w momencie, gdy pies dostaje dobrą zbilansowaną karmę?[/quote]
Jak Sonia ma w misce cos gotowanego, to dorzucam tam kapsułke i zje :p A jak nie ma nic takiego to wrzucam jej do gardła, bo tak to by nie zjadła. Nie ma w ogole problemu.
Oczywiscie! Nawet na ulotce pisze, ze mozna podawac z pokarmem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']grzywacz zjada bez problemu, york jak ma ochote, a kundelka wypluwa, wiec chyba nie ma reguły:lol: wszystkie trzy sa na suchej karmie (royal) a i tak gammolen podaje.[/quote]
A ja po prostu kapsułkę "maczam" albo w serku topionym, albo pasztecie, a ostatnio nawet w śmietanie- takiej gęstej. No i sucz najpierw się rozochaca liżąc mi palce i niepostrzeżenie połyka kapsułkę. Tak zawsze z tego typu tabletkami robię, ale z Gammolenem idzie po prostu wyśmienicie :evil_lol: Podaję zazwyczaj przed jedzonkiem, zeby nie wybrzydzała :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zastanawiam sie jak ten preparat dziala na szorstka siersc ? czy jej nie zmieksza ? ma ktos jakies doswiadczenia ??[/quote]
W zasadzie moja kropka ma ostrą sierśc - efekty są bardzo dobre, przede wszystkim przestaje się sypac i błyszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zastanawiam sie jak ten preparat dziala na szorstka siersc ? czy jej nie zmieksza ? ma ktos jakies doswiadczenia ??[/quote]

Aga dam Ci znac jak u Kiwi pojawią sie jakies efekty :) narazie 4 dzien jej podaje i poki cos bez zmian ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...