Jump to content
Dogomania

Presov, wrzesień 2010


aro

Recommended Posts

[quote name='Diablica']Moja[B][COLOR=Black] [/COLOR][/B][COLOR=Black]lhasaczka [/COLOR] weteranka Prima Nera Mały Budda [B][COLOR=Blue]BEST IN SHOW WETERAN[/COLOR][/B]
a mój lhasak Int.Multi.Ch Mundshake Carmel Mały Budda [B][COLOR=Purple]CAC,BOS,BOB,BOG3[/COLOR][/B][/QUOTE]



brawo :klacz: :klacz:

jakie wrazenia z wystawy ?
cieplo jest w hali ?

Link to comment
Share on other sites

BLACK&WHITE Milthon Bohemia (Syriusz) - doskonała, I lokata, CAC, Zwycięzca Słowacji 2010, BOB - rozpoczął [i]Championat Słowacji[/i]

[img]http://lh4.ggpht.com/_pVofeR-6FME/TIth2P0MaII/AAAAAAAAAww/dEv-O_xM-Mo/s576/inne%20079.jpg[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_pVofeR-6FME/TItfxiH6CoI/AAAAAAAAAvE/WPi9Dh4Htqc/s800/inne%20060.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich, ja do tej pory ubolewam, ze mi przepadla ta wystawa... Tym bardziej, ze jest to jedna z moich ulubionych wystaw na Slowacji... ;( No ale nadrobimy, bo mam zamiar utworzyc taka mala tradycje i pojawiac sie tam co rok ( moze i nawet dwukrotnie, choc jazda taka jesienia chyba bardziej mi sie usmiecha, niz jak ostatnio przez te sniegi i mgly ;) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']My troche skromniej... :) V1, CAC, Zwycięzca Słowacji 2010, BOB
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2118/82784337.jpg[/IMG][/QUOTE]

Kórcze nie widziałam Was:(
My też już wróciliśmy ale jutro wracamy:)

Lofty Desperado - CAC, Zwycięstwo Słowacji 2010, BOB, BOG i na konies Best of Day :)
Lofty Amber Wind - CAC, Zwycięstwo Słowacji, BOS !!!

Jutro jedziemy walczyć o więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Kórcze nie widziałam Was:(
My też już wróciliśmy ale jutro wracamy:)

Lofty Desperado - CAC, Zwycięstwo Słowacji 2010, BOB, BOG i na konies Best of Day :)
Lofty Amber Wind - CAC, Zwycięstwo Słowacji, BOS !!!

Jutro jedziemy walczyć o więcej :)[/QUOTE]

Bo my w piątek się wystawialiśmy, a nie w sobote :)
Gratulacje !!! Mój favoryt znowu pokazał klase :loveu: powodzenia jutro!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No niestety dziś sie nie udało :(
Wygrał Azjata - tylko jedno miejsce dawali na BIS-ie.[/QUOTE]

Ee? Myślałam, że jak wystawa trzydniowa, to na koniec każdego zwycięzce dnia uplasują na 1,2,3 pozycji... dziwnie.... ale i tak ogromne gratulacje :) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ee? Myślałam, że jak wystawa trzydniowa, to na koniec każdego zwycięzce dnia uplasują na 1,2,3 pozycji... dziwnie.... ale i tak ogromne gratulacje :) ![/QUOTE]

No niestety byl tylko jeden zwycięzca :) ale i tak jesteśmy zadowoleni:)
Dess ładnie się pokazał :) i chyba polubilismy Presow teraz czekamy na obsade sedziowska w lutym i moze powtorke sobie zrobimy hihihi

Link to comment
Share on other sites

dla nas wystawa bardzo szczesliwa :)

Tess - V`1 CAC Zwyc. Slowacji i BOB - ukonczony Grand CH Slowacji
Waciak - V1 CAC Zwyc. Zslowacji i BOB - ukonczony Grand CH Slowacji
Fela - wo1 w kl.baby

dodatkowo Waciak z prezenterka ze slowacji wygral grupe mlodsza w JH :)

mysle ze jeszcze wrocimy do Presova w przyszlym roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No niestety byl tylko jeden zwycięzca :) ale i tak jesteśmy zadowoleni:)
Dess ładnie się pokazał :) i chyba polubilismy Presow teraz czekamy na obsade sedziowska w lutym i moze powtorke sobie zrobimy hihihi[/QUOTE]
A bo to blisko jest i fajnie tam :D No to ja będę trzymała kciuki za Dessa, żeby tym razem był BIS 1 :) Bo to pies stworzony po najwyższe laury :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A bo to blisko jest i fajnie tam :D No to ja będę trzymała kciuki za Dessa, żeby tym razem był BIS 1 :) Bo to pies stworzony po najwyższe laury :) :loveu:[/QUOTE]

Dzięki wielkie za dobre słowo:)
na razie mus jeszcze dojrzeć bo jeszcze dzieciuch z niego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...