Jump to content
Dogomania

Zimowa - Legionowo 11/12. 12.2010


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też mi się coś takiego kiedyś obiło o uszy, ale nie rozumiem tego. czemu nie mamy prawa poznać sowjej konkurencji?
ja tam bym się nie obraziła jeśli inni mogliby sobie przed wystawą sprawdzić że ich psiaki staną z moimi na ringu. nie widzę w tym żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez to tez nie trudne, mamy już numerki, wiec wystarczy zerknąć na właścicieli wrzucic w google/facebook dodać słówko "pies" i od razu wiemy co w trawie piszczy.. choć to wiadomo wymaga czasu i cierpliwosci ..;)

A tak z innej beczki... Wiem, że już pytałam, ale my mamy bardzo późną godzinę sędziowania (14:25), dla mnie super, bo sie wyspie i nie bede musiala stac w tych poczatkowych korkach, ani się spieszyć. Możecie tylko mi powiedzieć, jak oni się odnoszą do tych godzin? Przestrzegają ich, bo będziemy trochę wczesniej, ale z racji tego, ze jestem w ciazy, chcielibysmy byc jak najpozniej i nie wiem jak się do tego dostosowac, planowac by byc na 13:30, czy na 11:00 najpóźniej?? Mamy troszkę drogi na miejsce i wole sobie wszystko rozplanowac na spokojnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Tak wiem, ale jak pisałam, oficjalnie nie wolno podawać stawek z nazwami psów przed wystawą ;) może ich ktoś upomniał albo coś.[/QUOTE]

To jest bardzo ciekawa informacja:crazyeye:. Można prosić o źródło takich przepisów. W Regulaminie Wystaw Psów Rasowych nie natknęłam się nawet na pół słowa na ten temat.
Które przepisy to regulują ? Pytam z czystej ciekawości.

Link to comment
Share on other sites

Shaluka, oczywiście wrzuciłam w google i już mniej więcej wiem jaką mamy konkurencję, ale łatwiej byłoby to mieć podane "na tacy":)
jeśli macie sędziowanie na 14:25, to myślę że i o 14 możecie być, tzn zalezy jakiego masz psa, ile przygotowania wymaga itp.
jeśli sędziowanie idzie szybciej niż planowo, to sędzia po prostu robi sobie przerwy i czeka do rozpoczęcia kolejnej rasy czy klasy.

Link to comment
Share on other sites

A właśnie numerek !
Za tydzien wystawa a ja jeszcze nie dostałam, mam nadzieje że dotrze na czas, ponieważ nie bardzo lubie biegac za tymi numerkami.

Raz mi się przytrafiło że numerek nie dotarł i miałam problemy przy wydawaniu babka nie mogła go znaleź więc napisała go ręcznie i zamiast numeru psa to numer zgłoszenia dostałam. I niestety zorientowałam sie przed wiejściem na ring.
Całe szczęście że sędzia był bardzo przychylny i nie robił problemów, jednak niepotrzebne nerwy były.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...