Jump to content
Dogomania

Azana - uratowana od powieszenia na drzewie - JUZ WE WSPANIALYM DOMKU


ageralion

Recommended Posts

[quote name='Inez']Wszystko ok, Azana dalej próbuje czasem wymuszac smakołyki ale nie szczekaniem tylko skakaniem, drapaniem w dłoń itd (taka niecierpliwa baba :mad: ;) ) ale za to oczywiście smaków nie dostaje, ładnie klapie na dupke, chyba jeszcze nie do końca kojarzy tego z komendą ale naprowadzana ładnie siada.
Przychodzi na zawołanie! Bardzo ładnie się pilnuje. Wczoraj zabrałam ja na małą przejażdżkę, w samochodzie troche się kręciła ale ogólnie była grzeczna, nie stresowała się podróżą. Poszliśmy na pole, Aza uchachana, skakała w dużej trawie jak żabka :lol:, biegała za kijkami, troche poćwiczyliśmy itd

Bardzo, bardzo fajny pies, ale trzeba nastawiać potencjalnych chetnych że ona może nie robić na początku dobrego wrażenia, jest nieufna wobec ludzi, moze oszczekać, moze się nie dać pogłaskać ale szybko jej to mija ;) i jest normalnym przyjaznym psem. Wiem co mówie!![/QUOTE]
Rudy to jest fajna kandydatka na sister i to bliźniaczkę :razz:
[quote name='Inez']Oczywiście mój telefon można podac ale na ten weekend wyjeżdżam i mnie nie bedzie (moje wakacje w tym roku :lol: ) także jakby co to przyszły tydzień, można zadzownić i się umówimy.[/QUOTE]
miłego wypoczynku :) i oby nie padało... słońce i tylko słońce :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze i nadszedl dzien, ktorego sie balam. Azana musi bardzo pilnie zmienic DT :placz: Jej obecny opiekun z dnia na dzien czuje sie gorzej, dzisiaj prawie zemdlal na schodacy wychodzil na poranne siku z sunia. Nawet do Strazy Miejskiej poszedl w poszukiwaniu pomocy i dupa...

Blagam powiedzcie, ze macie jakies DT dla Azanki :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Kurcze i nadszedl dzien, ktorego sie balam. Azana musi bardzo pilnie zmienic DT :placz: Jej obecny opiekun z dnia na dzien czuje sie gorzej, dzisiaj prawie zemdlal na schodacy wychodzil na poranne siku z sunia. Nawet do Strazy Miejskiej poszedl w poszukiwaniu pomocy i dupa...

Blagam powiedzcie, ze macie jakies DT dla Azanki :placz:[/QUOTE]

Najgorsze jest to, że nie mamy co z nią zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Najgorsze jest to, że nie mamy co z nią zrobić :([/QUOTE]
Dokladnie :( Adi i BUba wpedzili nas w gleboki debet, wiec same nie ogarniemy platnego DT ani hoteliku. Darmowych DT chyba juz nie ma na tym swiecie, a jak Azana trafi do schroniska, to ja uspia. Jej strach przed nowymi ludzmi zostanie na 200% odebrany jako agresja i po ptokach...

Jestem zalamana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Fatalnie.... jakby znalazł się jakiś płatny DT, postaram się coś zadeklarować :([/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Ja też ale nie w tej chwili.Operacja mojego psiaka trochę mnie nadwerężyła finansowo.[/QUOTE]
Dziekuje dziewczyny :) Nie ukrywam, ze Wasza pomoc jest teraz bezcenna, bo jestesmy w sporym dolku i same juz poprostu nie damy rady :(

Od wczoraj kombinuje z DT i narazie liiiipa :( Bede szukala dalej, oby z pozytywnym skutkiem...

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj w odwiedzinach u Azanki i zanioslam jej piekna niebieska chuste "szukam domu". Powiem Wam, ze sunia sie bardzo otworzyla na ludzi, bo jak weszlam do mieszkania to przywitala mnie tancem dupinki i ogonka, chociaz szczeknac tez musiala, jak to ona. Poszlysmy na krotki spacer, na ktorym w nagrode i podziekowanie za chustke, wytarzala sie w kupie albo innym zdechlym zwierzu :mad:
Po powrocie zostalam wycalowana i zahipnotyzowana jej pieknymi bursztynowymi oczami (normalnie ma tak samo magiczne spojrzenie jak Rudy), mialam ja na kolankach, a nawet na klacie pysk w pysk i dostawalam czule i gorace buziaki, z romantycznym patrzeniem prosto w oczy :)

Mala jest cudna, jak sie otworzy na czlowieka, to tylko jest miziaj i miziaj i miziaj.... mniam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']a nie mozna dać też innych psów do gazety ??[/QUOTE]
Metro samo wybiera, ktore psiaki z portalu CafeAnimal wrzucic do gazety. My niestety nie mamy na to wplywu :( Plus jest taki, ze dzwoniacym podaje adres stronki. Sa zaskoczeni, ze mamy wiecej amstaffow pod nasza opieka...

DZIEKI CI METRO :)

Link to comment
Share on other sites

I co z Azaną?
Widziałam ją w Metrze, dziwnie się złożyło ponieważ zwykle nie biore tych gazet ale tym razem pan wcisnął mi do samochodu :P Jaki odzew?

Jak się czuje tymczasowy właściciel? daje sobie rade z Azaną?
Mam straszne wyrzuty sumienia ale niestety nie mogłam przez ostatnie dni odwiedzić Azany, m.in sesja poprawkowa mnie dobiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']I co z Azaną?
Widziałam ją w Metrze, dziwnie się złożyło ponieważ zwykle nie biore tych gazet ale tym razem pan wcisnął mi do samochodu :P Jaki odzew?

Jak się czuje tymczasowy właściciel? daje sobie rade z Azaną?
Mam straszne wyrzuty sumienia ale niestety nie mogłam przez ostatnie dni odwiedzić Azany, m.in sesja poprawkowa mnie dobiła...[/QUOTE]Mialam kilka telefonow w jej sprawie, po weekedndzie zaczynamy sprawdzac domki.

Azana jest grzeczniutka i kochana, opiekun daje sobie jakos z nia rade ale latwo mu nie jest. Normalnie zloty czlowiek z niego :)

Jak poszla sesja? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...