Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Brzegu - apel o pomoc!


Wavix

Recommended Posts

jestescie co najmniej "dziwni"...prosze o pomoc dla cierpiącej suki a wy wyjeżdżacie z jakimis dyrdymałami.próżno szukać tu wsparcia/pomocy i porady, a jeśli już ktoś odważy się zaryzykować i poprosi o pomoc/poradę - prawie wszelkie uwagi wygłaszane są złośliwie i autorytatywnie, .
nie wiem czy tak odreagowujecie stres dnia codziennego lub lubicie rewanż i tasiemcową jałowa dyskusję...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zalerek']Kolejna agresja, pretensja i roszczeniowa postawa ... Leki to nie rozwiązanie ... trzeba podjąć szybkie leczenie tego psiaka w klinice i przeprowadzenie odpowiednich zabiegów ... chciałem zaoferować opłacenie tego leczenia ale przez Twoje chamstwo rezygnuję ... wybacz i pamiętaj, że cierpi od teraz tylko z Twojej winy ...[/QUOTE]

o czym ty do mnie mówisz człowieku...jakiej klinice? my na bandaz nie mamy a ty mi tu z leczeniem w klinice.
i jestes "...." bo nie masz pomóc mi i mnie dażyc sympatią ..ale płaczącej z bólu suce.Nie potrafisz rozgraniczyć pewnych spraw.
nie osmieszaj sie juz więcej..nie pomoge psowi-bo milunia nie jest dla mnie miła...hahaha żenada.
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Dno,dno i tysiąc metrów mułu!!! (tez potrafie pisac na czerwono)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']jestescie co najmniej "dziwni"...prosze o pomoc dla cierpiącej suki a wy wyjeżdżacie z jakimis dyrdymałami.próżno szukać tu wsparcia/pomocy i porady, a jeśli już ktoś odważy się zaryzykować i poprosi o pomoc/poradę - prawie wszelkie uwagi wygłaszane są złośliwie i autorytatywnie, .
nie wiem czy tak odreagowujecie stres dnia codziennego lub lubicie rewanż i tasiemcową jałowa dyskusję...[/QUOTE]

Ty nie prosisz a żądasz ... Jesteś chamska, nie miła, wulgarna i roszczeniowa ... nie chcesz pomagać tym zwierzętom tylko się bawisz ... Pomyśl jak traktujesz innych i skąd w Tobie tyle pretensji i nienawiści ???

Link to comment
Share on other sites

bo ona nie ma złamanego paznokcia że mozna sie tygodniami rozczulac...i to ty spójrz na swoja postawę....
a skad tyle agresji?...a stad że podajecie sie za mega,hiper pomocne dłonie i pomagacie w trudnych sprawach...ale jak poprosiłam o durne leki to cisza...o to mam pretensje. to sa słowa bez pokrycia i luxne frazesy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']o czym ty do mnie mówisz człowieku...jakiej klinice? my na bandaz nie mamy a ty mi tu z leczeniem w klinice.
i jestes "...." bo nie masz pomóc mi i mnie dażyc sympatią ..ale płaczącej z bólu suce.Nie potrafisz rozgraniczyć pewnych spraw.
nie osmieszaj sie juz więcej..nie pomoge psowi-bo milunia nie jest dla mnie miła...hahaha żenada.
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Dno,dno i tysiąc metrów mułu!!! (tez potrafie pisac na czerwono)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Mam wrażenie, że pomyliłaś fora ... pyskować i obrażać to nie tu ... I dokładnie tak lepiej niech umrze tylko jeden zwierzak z Twojej winy i niech ktoś Cię odsunie od schroniska niż setki ... Bo z Twoim podejściem zdechną tam wszystkie zwierzęta ... Pamiętaj, że to ludzie im pomagają z dobrej woli nie z przymusu i nie dla takich ludzi jak Ty ... Powiem więcej jak skontaktuje się ktoś ze schroniska kopmetentny to ją uratujemy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']bo ona nie ma złamanego paznokcia że mozna sie tygodniami rozczulac...i to ty spójrz na swoja postawę....
a skad tyle agresji?...a stad że podajecie sie za mega,hiper pomocne dłonie i pomagacie w trudnych sprawach...ale jak poprosiłam o durne leki to cisza...o to mam pretensje. to sa słowa bez pokrycia i luxne frazesy[/QUOTE]

Powiedz co zrobiłaś, żeby dostać te leki ??? jedna prośba i dalej wyzwiska ... ZASTANÓW SIĘ ??? Leki to żaden problem ale powiedz dlaczego mam Ci je dać gdy mnie obrażasz ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalerek']Powiedz co zrobiłaś, żeby dostać te leki ??? jedna prośba i dalej wyzwiska ... ZASTANÓW SIĘ ??? Leki to żaden problem ale powiedz dlaczego mam Ci je dać gdy mnie obrażasz ???[/QUOTE]

Jeśli naprawdę chcesz pomóc PSU to w allegro były takie dane kontaktowe opiekuna suki
[quote] (....)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']o dzieki ci wielki sen sej...na serio bez podtekstów...dziekuję. Widzisz tez potrafie byc miła :))))[/QUOTE]

Ludzie, którzy pomagają zwierzakom muszą być bardzo silni i pełni pokory ... Nikt nie pomoże zwierzętom jak się do nich krzyczy ... Pamiętaj, że wokół nas jest ogrom cierpienia zwierząt i ludzi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalerek']Ludzie, którzy pomagają zwierzakom muszą być bardzo silni i pełni pokory ... Nikt nie pomoże zwierzętom jak się do nich krzyczy ... Pamiętaj, że wokół nas jest ogrom cierpienia zwierząt i ludzi ...[/QUOTE]


pokora ,pokora..jestem pokorna..a przynajmniej sie staram..ale bardzo was nie lubię a mimo to ugiełam sie własnie dla niej i pokornie ,prawie błagalnie poprosiłam o pomoc dla Buni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']a co zrobili "ci dobrzy" ???? by uratowac sukę?[/QUOTE]

Nie ma dobrych ... są tylko ludzie, którzy mogą coś zrobić jak mają jak ... często są bezradni ... Twoja sunia nie jest jedyna cierpiąca ... staramy się ratować ile tylko się da ... nie zawsze i nie wszystkie udaje się uratować ... Nie miej pretensji do nas, bo chyba nie wiesz ile zwiaerzaków cierpi i potrzebuje pomocy ... uśmiechnij sie Twoją sunie uratuję "Tobie na złość" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milunia11']pokora ,pokora..jestem pokorna..a przynajmniej sie staram..ale bardzo was nie lubię a mimo to ugiełam sie własnie dla niej i pokornie ,prawie błagalnie poprosiłam o pomoc dla Buni.[/QUOTE]

Co Ci zrobiłem lub zrobiliśmy, że mnie, nas nie lubisz ? nie znasz mnie, nas ... Jestem na tym samym forum co Ty tzn, że siebie też nie lubisz, bo tu jesteś ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalerek'] uśmiechnij sie Twoją sunie uratuję "Tobie na złość" ;)[/QUOTE]

jak bym cie znała to bym powiedziała .."..kocham cie normalnie mordo ty moja".
dalej załatwiaj z Monika ..namiary masz.
Dzieki raz jeszcze że propomujesz jakas pomoc.
ja uciekam by nie zepsuc tej pieknej chwili. narka Sen Sej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Zalerek nie obiecuj za dużo.(nawet na złość :diabloti:)
Obejrzałeś sobie zdjęcia rtg ?
To nie jest jeden zabieg,nawet w najlepszej klinice.
To jest wielokierunkowe leczenie do końca życia psa.[/QUOTE]

Zrobimy co będziemy w stanie ... ale trzeba walczyć ... nie takie psiaki wyciąglaiśmy z opresji ... Nie obiecuje leczenia do końca życia ale pomoc żeby zacząć leczenie i ulżyć w bólu ... leki to nie rozwiązanie wiesz to ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...