Jump to content
Dogomania

Mała czarna sunia szybko potrzebny DT a najlepiej DS


natasiunia

Recommended Posts

Witam, zacznę może od przedstawienia się nazywam się Natalia i mieszkam w Strzelcach Opolskich i mam 18 lat. A co do małej czarnej suni to więc zacznę może od początku.
Sunie dostał sąsiad ze wsi, gdzie budujemy razem z narzeczonym dom. Wcale się nią nie zajmuje, co gorsza ok 2 tygodni temu połamał jej łapę, sunia ma połamaną łapkę w 5 miejscach, ale ładnie się goi, ponieważ dostała zastrzyk, który przyspiesza gojenie... Sunia codziennie przybiega, do nas na działkę, a kiedy jedziemy do domku, to ona biegnie za nami, bądź bardzo za nami płacze... Wiem ze sunia ma źle u tego pana, a ja jej wziąć nie mogę, ponieważ mam już jednego psa i kota... A teraz coś o suni sunia jest czarna, podpalana ma 4 m-ce i będzie małym bardziej jamnikowatym pieskiem jak na moje oko. Mówimy na nią Muszka, sunia jest bardzo wesołym psim dzieckiem, lubi inne psy wręcz kocha jest skora się z nimi bawić i naśladuje je... Jest troszkę bojaźliwa, ale szybko nawiązuje kontakty z ludźmi... Po mimo połamanej niedawno łapki biega jak szalona... Sunia niestety nie była jeszcze ani szczepiona, ani odrobaczona... W przyszłą sobotę mogę dowieźć psinkę do Chorzowa... Proszę pomóżcie !! Odpowiem na wszystkie pytania... Zdjęcia wstawię jutro, ponieważ dziś nie miałam przy sobie aparatu, a wiem, że wszędzie będzie miała lepiej niż tam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wstaw zdjęcia psinki...
Czy właściciel chce ją oddać? Jak znajdzie się zainteresowana osoba może być problem jeśli właściciel nie wie, że szukasz jej lepszego domu.

Jak to połamał jej łapę? Przez przypadek czy umyślnie?

Tymczasem zapraszam na wątek uciekiniera Niko, może będziesz w stanie pomóc:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/119990-Niko-uciek%C5%82-z-DT!-okolice-Kluczborka!-POMOCY[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...