Jump to content
Dogomania

BERNARDYN_ok.2let_Lucky niestety nie szczęśliwy_ Dom oddał go do schroniska!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']Lucky pokazuje się...DZIĘKUJE BARDZO ZA OGŁOSZENIA!!!

...a swoją drogą, kto tak twórczo tekst zmienił?...kto wpadł z sekatorem i poskracał i dramatyzmu dodał?[/QUOTE]

Dziękuję za ogłoszenia:lol:

Ja wpadałam z sekatorem!:eviltong::evil_lol::D

Ja dodałam dramatyzmu...ale nie po to by się nim egzaltować, tyko ja tak po prostu odczytuję sytuację danego psa...:roll:
Dla mnie każdy pies porzucony, zdradzony, szukający domu, tkwiący w schronie, skatowany, to dramat...:-(
Tutaj, w przypadku Luckyego, zabranie psa ze schronu, danie mu domu i nadziei przez dwa miesiące, a potem plan pozbycia się tegoż psa, "bo nie ma czasu, bo już się znudził", to objaw [B]emocjonalnego zwyrodnialstwa:angryy:
[/B]
Nie ma szans bym zdobyła się na napisanie tekstu adopcyjnego do ogłoszenie w formie optymistycznej...:shake: Tak samo trudno mi zgłosić taki tekst do ogłoszeń:oops: Zarówno dla Luckyego jak i dla innego psiaka... :niewiem::oops: Także mnie zuzliku za to nie "sztorcuj" zbytnio....

Mogę chwalić pod niebiosa zalety psa w charakterze i wyglądzie, by pies ten była dla człowieka jak najbardziej atrakcyjny, ale z tyłu swojej głowy, cały czas mam zakodowane, że to człowiek właśnie odpowiada ze tego psa nieszczęście....i cały optymizm pryska jak ręką odjął...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Lucky pokazuje się...DZIĘKUJE BARDZO ZA OGŁOSZENIA!!!

...a swoją drogą, kto tak twórczo tekst zmienił?...kto wpadł z sekatorem i poskracał i dramatyzmu dodał?[/QUOTE]

Ja tu jestem tylko od kopiowania i wklejania:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Na niektórych portalach musiałam skrócić tekst bo był za długi min na ogłoszenia bai.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Dziękuję za ogłoszenia:lol:

Ja wpadałam z sekatorem!:eviltong::evil_lol::D

Ja dodałam dramatyzmu...ale nie po to by się nim egzaltować, tyko ja tak po prostu odczytuję sytuację danego psa...:roll:
Dla mnie każdy pies porzucony, zdradzony, szukający domu, tkwiący w schronie, skatowany, to dramat...:-(
Tutaj, w przypadku Luckyego, zabranie psa ze schronu, danie mu domu i nadziei przez dwa miesiące, a potem plan pozbycia się tegoż psa, "bo nie ma czasu, bo już się znudził", to objaw [B]emocjonalnego zwyrodnialstwa:angryy:
[/B]
Nie ma szans bym zdobyła się na napisanie tekstu adopcyjnego do ogłoszenie w formie optymistycznej...:shake: Tak samo trudno mi zgłosić taki tekst do ogłoszeń:oops: Zarówno dla Luckyego jak i dla innego psiaka... :niewiem::oops: Także mnie zuzliku za to nie "sztorcuj" zbytnio....

Mogę chwalić pod niebiosa zalety psa w charakterze i wyglądzie, by pies ten była dla człowieka jak najbardziej atrakcyjny, ale z tyłu swojej głowy, cały czas mam zakodowane, że to człowiek właśnie odpowiada ze tego psa nieszczęście....i cały optymizm pryska jak ręką odjął...:-([/QUOTE]

no, to za bardzo nie będę sztorcować...a tak troszeńkę????...maciupką????

bico...DZIĘKI WIELKIE!!!! Masz w nagrodę ślicznego!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190852-BERNARDYN_roczny_Lucky-niestety-nie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy_TRACI-DOM_Schron-Og%C5%82oszenia-kastracja%21"]
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4646/lincoln.gif[/IMG][/URL]


sosnowieckie schronisko...dzięki także!!!:loveu:
Pytanie retorycznym niejako było,bo sprawcę natychmiast udało mi się rozszyfrować:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']no, to za bardzo nie będę sztorcować...a tak troszeńkę????...maciupką????

bico...DZIĘKI WIELKIE!!!! Masz w nagrodę ślicznego!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190852-BERNARDYN_roczny_Lucky-niestety-nie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy_TRACI-DOM_Schron-Og%C5%82oszenia-kastracja%21"]
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4646/lincoln.gif[/IMG][/URL]


sosnowieckie schronisko...dzięki także!!!:loveu:
Pytanie retorycznym niejako było,bo sprawcę natychmiast udało mi się rozszyfrować:lol:[/QUOTE]

no troszkę mnie posztorcować zuzliku możesz:razz::evil_lol::D:D ...tym bardziej, że jak nie dziś, to jutro lezę dobrać się do tekstu Negro:razz::evil_lol: i na bazar ogłoszeniowy czarnuszka także zgłosić:cool3::D Ponownie będę sprawcą...hehe:multi::evil_lol:

dzięki za ślicznego Luckego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']no troszkę mnie posztorcować zuzliku możesz:razz::evil_lol::D:D ...tym bardziej, że jak nie dziś, to jutro lezę dobrać się do tekstu Negro:razz::evil_lol: i na bazar ogłoszeniowy czarnuszka także zgłosić:cool3::D Ponownie będę sprawcą...hehe:multi::evil_lol:

dzięki za ślicznego Luckego[/QUOTE]

Jak tak,to Cię ...sztorcuję! Czujesz się obsztorcowana?
...ależ proszę Cię bardzo...Lucky'ego nawet w naturze bym Ci podarowała i była zadowolona,że bezpieczny!!!

Zmykam już dziś...głowa mi pęka,a jutro muszę nieco nią popracować...dobrej nocki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Jak tak,to Cię ...sztorcuję! Czujesz się obsztorcowana?
...ależ proszę Cię bardzo...Lucky'ego nawet w naturze bym Ci podarowała i była zadowolona,że bezpieczny!!!

Zmykam już dziś...głowa mi pęka,a jutro muszę nieco nią popracować...dobrej nocki![/QUOTE]

Czuję się obsztorcowane jak nigdy!:-o:evil_lol::D:D

Luckyego bym do siebie zabrała, pewnie, że tak...gdybym tylko mogła...:( on tak fajny i kochany...

Też zaraz zmykam, bo podam po siłowni, gdzie sadło zrzucam:oops: ale za to trener jest przystojniacha:cool3::loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Czuję się obsztorcowane jak nigdy!:-o:evil_lol::D:D

Luckyego bym do siebie zabrała, pewnie, że tak...gdybym tylko mogła...:( on tak fajny i kochany...

Też zaraz zmykam, bo podam po siłowni, gdzie sadło zrzucam:oops: ale za to trener jest przystojniacha:cool3::loveu::evil_lol:[/QUOTE]

...hahaha i ma siostrę! Pamiętaj!!!
Dobranocka!

Link to comment
Share on other sites

Lucky umknął gdzieś dziewczynom...oj, nie ładnie!!! Nie ładnie! Tak piękne chłopię umknęlo? Chłopię,które w schronie skończyć może>
OJ, NIE ŁADNIE!!!

Pokazujemy się i przypominamy...ogłoszenia nadal bardzo potrzebne...jeszcze nie było odzewu...jeszcze niestety cisza...A CZAS MIJA...OBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Lucky umknął gdzieś dziewczynom...oj, nie ładnie!!! Nie ładnie! Tak piękne chłopię umknęlo? Chłopię,które w schronie skończyć może>
OJ, NIE ŁADNIE!!!

Pokazujemy się i przypominamy...ogłoszenia nadal bardzo potrzebne...jeszcze nie było odzewu...jeszcze niestety cisza...A CZAS MIJA...OBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO!!![/QUOTE]

Odzew z ogłoszeń nie zawsze jet na drugi dzień.
Teraz jest trudny okres, ale mnie ktoś na e-mail pytał o Milusia.
Odesłałam do Was :)

Link to comment
Share on other sites

nie pogońcie- w przekupnym i przewrotnym prezencie śliczniastego puchatka pokazuję...nie pogońcie!

[URL="http://img827.imageshack.us/i/dscf6219h.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9022/dscf6219h.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=4][B]BAZARKI dla bernardynów...[/B][/SIZE]


Różności dla upiekszenia...nie tylko domu...srebro piekne też...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191698-4-bernardyny_kumple-ze-schronu-czekaja-na-pomoc_KU-OZDOBIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci_SREBRO-te%C5%BC_-4.-09[/URL]

Nie tylko na podróż i nie tylko latem...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/191602-Nie-tylko-w-podr%C3%B3%C5%BCy_Nie-tylko-latem%21-Pi%C4%99knie-i-uzytecznie-na-codzie%C5%84_dla-benk%C3%B3w-3.09"]http://www.dogomania.pl/threads/191602-Nie-tylko-w-podr%C3%B3%C5%BCy_Nie-tylko-latem!-Pi%C4%99knie-i-uzytecznie-na-codzie%C5%84_dla-benk%C3%B3w-3.09[/URL]

Doposaż kuchnię i ozdób nie tylko mieszkanie...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191516-Doposa%C5%BC-swoj%C4%85-kuchni%C4%99_ozd%C3%B3b-dom_MI%C5%81O_PI%C4%98KNIE_WYGODNIE_na-beni%C4%99-Misi%C4%98-i-Silverka-2.09[/URL]


[SIZE=4][B]ZAPRASZAMY!...o licytację...podnoszenie...prosimy!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Bico....:) Ty sie odchudzasz?.......:)
Boziu jak mnie by sie przydalo.........[/QUOTE]

Odchudzam się - 3 razy w tygodniu po 2 godz. w siłowni pod okiem "tresera":evil_lol: wylewam z siebie siódme poty:mdleje: Poza tym dieta, to idzie gorzej, bo trzeba jadać regularnie, nie wolno się głodzić, ale ja mam problemy z byciem regularnym:oops::roll: 3 kg jednak udało mi się pozbyć:)
No ale i tak mnie treser opierdziela, że się nie staram i nie przykładam:-( Boję się poniedziałku, bo tak go wkurzyłam, że zamiast mnie "tylko" pilnować, to zapowiedział, że będzie ze mną ćwiczył i wszystko ma robić w jego tempie:eek2: a ja daję radę tylko w swoim, żółwim tempie, więc nie wiem jak to będzie...:look3:
kurde, normalnie na prawdę się boję, że wymięknę na amen:oops::-(


Widzisz Lucky na jakie "wynurzenia" się tu mi u Ciebie zebrało...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Odchudzam się - 3 razy w tygodniu po 2 godz. w siłowni pod okiem "tresera":evil_lol: wylewam z siebie siódme poty:mdleje: Poza tym dieta, to idzie gorzej, bo trzeba jadać regularnie, nie wolno się głodzić, ale ja mam problemy z byciem regularnym:oops::roll: 3 kg jednak udało mi się pozbyć:)
No ale i tak mnie treser opierdziela, że się nie staram i nie przykładam:-( Boję się poniedziałku, bo tak go wkurzyłam, że zamiast mnie "tylko" pilnować, to zapowiedział, że będzie ze mną ćwiczył i wszystko ma robić w jego tempie:eek2: a ja daję radę tylko w swoim, żółwim tempie, więc nie wiem jak to będzie...:look3:
kurde, normalnie na prawdę się boję, że wymięknę na amen:oops::-(


Widzisz Lucky na jakie "wynurzenia" się tu mi u Ciebie zebrało...:oops:[/QUOTE]

Prywatny "treser"...hahaha-widać lubi niepoprawne antagonistki!!!!:diabloti:

Tylko błagam,nie przesadź w odchudzaniu...jędrne krągłości osiagaj,a nie wystające kosteczki(jak niestety u autorki tych słów:oops:)...oj,jak chetnie krągłości bym sie dorobiła...ale jak widać tak już bywa,że nie zawsze odpowiada nam to co mamy!:evil_lol:

A Lucy do góry...wstawiam na cafeanimal jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...