Jump to content
Dogomania

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku


Havany

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Psy:
Klasa szczeniąt - [COLOR=Red][COLOR=Black]ASTOR z Fabryki Psów[/COLOR][/COLOR]
Klasa młodzieży - [COLOR=Red][COLOR=Black]BOLEK z Przemożnej Chętki[/COLOR][/COLOR]
Klasa pośrednia - [COLOR=Red][COLOR=Black]ALL Z Przemożnej Chętki[/COLOR][/COLOR]
Suki:
Klasa szczeniąt - ARABELLA Z Fabryki Psów FCI;[COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]FASCINATIO NUGACITATIS Flupsie FCI[/COLOR][/COLOR]
Klasa młodzieży - [COLOR=Red][COLOR=Black]RONYA Białe Bursztynki FCI[/COLOR][/COLOR]; [COLOR=Red][COLOR=Black]PRIMADONNA Bohemia Vampirelli[/COLOR][/COLOR]
Klasa pośrednia - [COLOR=Red][COLOR=Black]DIGNIFIED DESIRE OF TAI POSEIDONAS[/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][B][COLOR=Black]
[/COLOR][/B][COLOR=Black][/COLOR][B][COLOR=Black]
[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']
sędzia Piotr Król - ponoć przesympatyczny facet


biorę aparat, więc mam nadzieję, że trochę zdjęć uda się zrobić[/QUOTE]
tak ten sedzią jest spoko !!!!
sedziował Pedra w Ustce bardzo mu sie pedrito podobał :)

trzymam kciuki i czekam na foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Arabella została Najlepszym Szczeniakiem, Luna i Bolek oboje dostali Zwycięstwo Młodzieży, a w porównaniu Bolek dostał nominacje na Najlepszego Juniora. Zwycięstwo Rasy zgarnął ALL Z Przemożnej Chętki. Zdjęcia później ;D[/QUOTE]
Gratulacje :happy1::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ja, ze swojej strony, chciałabym zaznaczyć, że była naprawdę świetna atmosfera.
Chyba w żadnej innej rasie tak nie mają jak my w hawańczykach.
Ja jestem bardzo zadowolona: Astorek - wybitnie obiecująca, lokata I w szczeniakach w psach. Najlepsze szczenię zgarnęła Arabella ale to żaden wstyd przegrać z pieskiem z własnej hodowli. Donna - ocena doskonała, srebro. Bolek - doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior. Arabella - wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię, nominacja do Best Puppy in Show.
Monia - gratulacje. Arabella wygląda przepięknie i jest świetnie przygotowana do wystaw.

Link to comment
Share on other sites

Witam, na początek chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom wystawy w Białymstoku za miłe spotkanie. Sędzia bardzo sympatyczny , więc wszyscy wyjechali zadowoleni. Gratulacje szczególne dla Belli(bardzo przypadła do gustu mojemu mężowi) oraz przemiłej właścicielki Moni.A teraz wyniki moich hawanek - Prada wybitnie obiecująca lokata 2, Luna doskonała ,lokata pierwsza , złoty medal, zwycięztwo młodzieży.Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie a z Havany do zobaczenia w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Ann1 - widzimy się za dwa tygodnie. Nie przejmuj się moim zachowaniem przed wystawieniem - zawsze bardzo się denerwuję. Dziś wystawiałam naszą petitkę i jak zeszłam z ringu to jeszcze mi się trzęsły ręce (na marginesie - lokata I, Zwycięzca Młodzieży).
Mam nadzieję, że po sędziowaniu będzie chwila na spokojną rozmowę.

Link to comment
Share on other sites

Hawany gratuluję wspaniałego wyniku na dzisiejszej wystawie.W Warszawie na pewno znajdziemy chwilkę żeby pogadać:lol:.Nie dziwię się ,że się stresujesz ja mam tak samo - a poza tym Ty wystawiałaś aż trzy psiaki. To zabiera troszkę czasu.Pozdrowienia dla męża(bardzo miły i sympatyczny Gość).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...