Jump to content
Dogomania

Rufus juz 3 lata w Bydgoskim Schronisku Dla Zwierzat,pilnie potrzebny dom!Dodano film


Nastkak

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamilko, dziękujemy za zdjęcie. Ale ten Rufus wyrósł, zapamiętałam go jako niewielką pchełkę :D
Bardzo bym chciała, żeby psinka znalazła dom. Może macie w pobliżu jakiś dt? Nie chciałabym, żeby Rufusa spotkało, to co Majorka. W razie co, to wiecie, że u mnie kącik się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

No to takie tam kąśnięcie jest, ale nie pogryzienie, ani ugryzienie. Po prostu capnął psiak ząbkami bo go facet pewnie chwycił za futro boleśnie i bez ceregieli i tyle. Każdy normalny pies by tak zrobił. Ale w schronisku to już mu pewnie łatkę przypieli. A przecież spędza z Wami trochę czasu i żadnych takich zachować niemiłych nie miałyście z psiakiem, prawda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nastkak']Nie wiem, bedzie mial niedlugo te ogloszenia(jak nie w ciagu miesiaca to sama w koncu zrobie).Bo nie wiadomo,ze przez to ,ze pogryzl tego wieznia moze zostac uspiony ,jak drugi raz ugryzie kogos:-([/QUOTE]

No nie... toż pytałam o ogłoszenia Rufusa. Nie ma na co czekać, mijają kolejne dni a w schronisku nie jest lekko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']No to takie tam kąśnięcie jest, ale nie pogryzienie, ani ugryzienie. Po prostu capnął psiak ząbkami bo go facet pewnie chwycił za futro boleśnie i bez ceregieli i tyle. Każdy normalny pies by tak zrobił. Ale w schronisku to już mu pewnie łatkę przypieli. A przecież spędza z Wami trochę czasu i żadnych takich zachować niemiłych nie miałyście z psiakiem, prawda ?[/QUOTE]

Nas nie gryzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...