Elitesse Posted June 15, 2006 Author Posted June 15, 2006 Asiaczek napisaĆ(a):A kiedy jest czas na qoopki?:evil_lol: Pzdr. po spanku :diabloti: Quote
Asiaczek Posted June 15, 2006 Posted June 15, 2006 Po spanku, a przed jedzeniem?:evil_lol: Pzdr. Quote
beria Posted June 15, 2006 Posted June 15, 2006 Jak one szybko rosnÄ :crazyeye: SĆodkie kluchy :loveu: :loveu: :loveu: Quote
Magda Posted June 19, 2006 Posted June 19, 2006 [quote name='Elitesse'] Ale sobie slodko spia:loveu: To ile te maluszki maja?:cool3: Quote
Asiaczek Posted June 20, 2006 Posted June 20, 2006 O rany, jak ten czas leci... Elitesse - a kiedy zobaczymy siÄ na jakiejĆ wystawie? Pzdr. Quote
agabass Posted June 20, 2006 Posted June 20, 2006 sĆodkie te maluszki faje niech rosna i rozrabiaja Quote
Elitesse Posted June 20, 2006 Author Posted June 20, 2006 dostalam dzis fotki syna Lancelota - ARONA Ladecka Dolina ( 2 x CWC, BOB) mieszkajacego w Rzeszowie: Quote
Asiaczek Posted June 20, 2006 Posted June 20, 2006 A czemu ma taka "wysiepanÄ " grzywkÄ?! pzdr. Quote
Elitesse Posted June 20, 2006 Author Posted June 20, 2006 Asiaczek napisaĆ(a):A czemu ma taka "wysiepanÄ " grzywkÄ?! pzdr. a bo ja wiem ? ale jego matka tez miala taka ledwo ledwo Quote
Asiaczek Posted June 20, 2006 Posted June 20, 2006 Ale ta grzywka jest tak specjalnie "wycieniowana", czy ona tak sama z siebie sĆabo roĆnie? pzdr. Quote
Elitesse Posted June 20, 2006 Author Posted June 20, 2006 wiesz co ja tego psa widzialam jak mial 7 tygodni :) Quote
Elastyna Posted June 21, 2006 Posted June 21, 2006 Elitesse nie bÄdÄ oryginalna, gdy powiem, ĆŒe maluszki sa przeĆliczne :loveu: Moja Fancia kiedy przybyĆa do mnie miaĆa skoĆczone 3 m-ce wiÄc takich maĆych sznaucerkĂłw nie miaĆam szczÄĆcia oglÄ daÄ. teraz w Twojej galerii to nadrabiam :) Czy jeden ze szczeniorkĂłw ma kopiowany ogonek? Quote
agabass Posted June 21, 2006 Posted June 21, 2006 ale Ćmieszne maluszki zaraz zaczna rozrabiaÄ super Quote
Elitesse Posted June 21, 2006 Author Posted June 21, 2006 Elastyna napisaĆ(a):Czy jeden ze szczeniorkĂłw ma kopiowany ogonek? dwie dziewczyny sa kopiowane a trojeczka jest naturalna Quote
Elastyna Posted June 21, 2006 Posted June 21, 2006 Elitesse napisaĆ(a):dwie dziewczyny sa kopiowane a trojeczka jest naturalna Elitesse (mam nadzieje, ĆŒe to nie wyda Ci siÄ dziwne to pytanie) czy po zabiegu widaÄ byĆo jakieĆ rĂłĆŒnice w zachowaniu miÄdzy szczeniakami tymi z kopiowanymi i naturalnymi ogonkami ? Quote
Magda Posted June 21, 2006 Posted June 21, 2006 Elitesse napisaĆ(a):dwie dziewczyny sa kopiowane a trojeczka jest naturalna A dlaczego maja kopiowane?:roll: Quote
Elitesse Posted June 21, 2006 Author Posted June 21, 2006 Elastyna napisaĆ(a):Elitesse (mam nadzieje, ĆŒe to nie wyda Ci siÄ dziwne to pytanie) czy po zabiegu widaÄ byĆo jakieĆ rĂłĆŒnice w zachowaniu miÄdzy szczeniakami tymi z kopiowanymi i naturalnymi ogonkami ? nigdy czegos takiego nie zauwazylam, te dwie dziewczyny nawet szybciej otworzyly oczy i zaczely chodzic ale to czysty przypadek :) Quote
Daga_i_Oskar Posted June 21, 2006 Posted June 21, 2006 Ojej :loveu: jakie slodkie sznaucerkowate kluseczki :loveu: jak ja uwielbiam sceniorki :loveu: Quote
Elitesse Posted June 21, 2006 Author Posted June 21, 2006 byl Lancowy synek to teraz czas na wnusie - CH.PL. CACIB IRMA Zbojecka Saga z Katowic Quote
Asiaczek Posted June 22, 2006 Posted June 22, 2006 Elitesse - Twoje sztucerki (wszystkie pokolenia) to po prostu cudownoĆci!!! Tfu, tfu, tfu (oby nie zapeszyÄ!) pzdr. Quote
Elitesse Posted June 22, 2006 Author Posted June 22, 2006 normalnie w jakies samouwielbienie wpadne :lol: :lol: :lol: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.