Jump to content
Dogomania

Pytanie o Ogara Polskiego


Daszka

Recommended Posts

[quote name='Daszka']Czy Ogar jest trudnym psem? Czy ma skłonność do dominacji? Czy jest to pies tylko dla doświadczonego właściciela? Bardzo prosze właścicieli ogarków o odpowiedzi[/quote]

1. Nie - nie jest trudnym psem, ale musiałabyś dokładniej opisać co według Ciebie znaczy "trudny".
2. Zależy co rozumiesz pod hasłem "dominacja". Jeżeli chodzi o stosunki psio-psie to częsć ogarów ma takie skłonności, część nie. A jeżeli chodzi o dominację pies-człowiek to nie odpowiem bo w nią nie wierzę.
3. Nie - większość zupełnie niedoświadczonych właścicieli zupełnie dobrze radzi sobie z ogarami, jeżeli przstrzegają ogólnych zasad dotyczących socjalizacji i wychowywania psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Daszka']Czy Ogar jest trudnym psem? Czy ma skłonność do dominacji? Czy jest to pies tylko dla doświadczonego właściciela? Bardzo prosze właścicieli ogarków o odpowiedzi[/quote]
--------------------------------------------------------------------------
cześć niewiem czy ci pomoge .
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
J a mam ogara i jestem bardzo zadowolony, niewyobrarzam sobie życia bez niego .Ogary są przyjacielskie i domowe że co niektóre rasy mogą im pozazdrośćić
:smilecol::smilecol::smilecol:
Ja niemam zadnego doświadczenia lecz doświadczenie samo przychodzi i ogar potrafi sie dowszystkiego dostosować
pozdrawiam i zycze powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...