Jump to content
Dogomania

Rosja import


sylwia3

Recommended Posts

witam przepraszam ,że powtarzam temat !!
szukam pomocy w imporcie psa z Rosji-konkretnie kogoś kto w sierpniu jechałby pociagiem lub autem stamtad do Polski,Chce sprowadzić suczke CAO szczeniak 8miesięcy -sama nie mam możliwości po nia jechać .Będę wdzięczna za jakakolwiek pomoc

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że rosyjscy wystawcy będą jechali do Polski na wystawy do Bialegostoku, a potem - większa grupa do Poznania. Niestety nie będzie tam żadnej z bliżej zaprzyjaźnionych ze mną osób, ale może hodowca szczeniaka by się bliżej zorientowal. Rosjanie organizują przejazdy grupowe-autokarowe i zbierają chętnych poprzez różne fora internetowe. Zdarza się, że za oplatą przewożą psy jeśli mają miejsce.

Nie wiem, gdzie jest ten Twój szczeniak, ale zwykle na te grupówki jeżdżą najczęściej ludzie z Moskwy.

Jeśli chodzi o obwód kaliningradzki, to koszty przejazdu pociągiem są b. male, wyklada się wlaściwie tylko na wizę (potrzebna bylaby na 2 doby).

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję suczka mieszka w pobliżu Moskwy,zapytam tak jak sugerujesz może uda się w ten sposób jeszcze zapytam jakie sa koszty właśnie dojazdu z gdańska do Kaliningradu potem tam-szukam ponieważ koszt przejazdu pociągiem moj i psa byłby w granicach 1700zł to dla mnie dużo a sam psina tania nie jest:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...