Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

[quote name='APSA']Mnie też zdziwiło, że w zerówce nie ma koła, a za to jest miękki tunel, który dla moich PSów jest jedną z trudniejszych przeszkód.
Osobiście uważam, że koło jest łatwiejsze (i to mimo, że mojej Sabie też zdarza się pokonywać je byle jak, obok lub nad oponą)
[COLOR=LightBlue].[/COLOR][/QUOTE]

APSA,

Mamy podobnie ;) Dla mojego 2.5 kg yorka miekki tunal, wykonany z solidnego (i troche ciezkiego) tworzywa tez czasami powoduje odmowy :-( Tak bylo w Pecicach ... I o ile przekonana juz jest do tunelu miekkiego w naszym klubie, to cudze budza czasami u nie niepokoj ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wind']I o ile przekonana juz jest do tunelu miekkiego w naszym klubie, to cudze budza czasami u nie niepokoj ...[/quote]
To do naszego by raczej nie weszła :shake:. On jest jeszcze cięższy od tego z Pęcic.
Bedziesz w B-stoku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']To do naszego by raczej nie weszła :shake:. On jest jeszcze cięższy od tego z Pęcic.
Bedziesz w B-stoku?[/QUOTE]


Jeszcze nie wiem ... natomiast gdybym przyjechala, to na jeden dzien, w niedziele ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Gdzie to jest?
Ja mam tylko coś takiego na ekranie:

[URL="http://img147.imageshack.us/my.php?image=alpi2wz.jpg"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7800/alpi2wz.th.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=LightBlue].[/COLOR][/quote]
takie cus wyskakuje w mozilli na przyklad, w IE juz wyglada normalnie ta strona

i jak to sie dzieje, ze napisalyscie, ze sie zglosilyscie ? a ja Was nie widze ? yyy mam jakas inna iste startowa ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Hmmmm, nie zauwazylam. Moze to kwestia tez sposobu nauki. Ja nie pozwalam psu popelnic bledu. Czyli dopoki nie jestem pewna, ze pies wie, ze skacze sie przez koleczko, a nie bokiem, zawsze jest osoba, ktora "asekuruje" i nie pozwala psu skoczyc nie tam gdzie trzeba. W ten sposob pies nie nauczy sie, ze mozna pokonac przeszkode bokiem. Oczywiscie wpadki sie zdazaja mimo tego, ale raczej sa podyktowane zlym wycelowaniem w opone, niz nie rozumieniem sposobu pokonywania przeszkody.[/quote]

Tak samo jest z moją suń.Sama na huśtawke nie wejdzie a kiedy zrobie tzw. korytaż zeby nie wyałamywała idzie bez wachania:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']z mapy (takiej internetowej) wynika, że tam w pobliżu płynie rzeczka. Czy w rzeczywistości płynie i czy jest na tyle czysta, żeby psa wykąpać?[/quote]
witam
Na mapie naniesione są tory kolejowe,Jednak rzeczka rzeczywiście płynie,i spokojnie można kąpać psiaki
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']Na mapie naniesione są tory kolejowe,Jednak rzeczka rzeczywiście płynie,i spokojnie można kąpać psiaki
piotr[/quote]
Nie mówię o tej mapce ze strony. Potrafię jesscze rozróżnić tory od rzeki :evil_lol:. Sprawdzałam na planie miasta, jak daleko jest do stacji kolejowej zobaczyłam rzeczkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...