Jump to content
Dogomania

Nożyczki dla pudla


sachma

Recommended Posts

Szukam lekkich, wygiętych, długich nożyczek do pudla..
Nie znam się i chciałam prosić o rekomendację.. za 2 tyg wystawa w Sopocie, pojadę i obejrzę, ale chciałabym się wcześniej zorientować jakie firmy, w jakich sklepach, jakie mają ceny, żeby nie przepłacać na wystawie, ale wiedzieć już na czym stoję, żeby w przypadku okazji od razu sobie jakieś kupić na wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

w jakich sklepach można dostać Rose Line?
bo powiem szczerze, że znam tylko Germapol i tam ceny z rose line 6cali gięte nie są aż tak powalające..
myślałam o tych [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311843,nozyczki,fryzjerskie,rose,line,6,5,cala,giete,bezpieczne.html[/url] albo o tych [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311848,nozyczki,fryzjerskie,rose,line,7,5,cala,giete.html[/url] w zależności od tego które będą lepiej w ręce leżały.. u hodowczyni potrzymałam w łapce kilka par nożyczek i wtedy zdałam sobie sprawę że muszę w łapce potrzymać zanim kupię ;)

Link to comment
Share on other sites

no dla mnie to jest długie :P jak teraz macham takimi ze sklepu "fryzjerskimi" które są na prawdę maluchne :P Mam pudla średniego - myślę że takie 6,5-7,5" będą w sam raz..

ponawiam pytanie o sklepy internetowe gdzie można nabyć nożyczki rose line

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sachma']no dla mnie to jest długie :P jak teraz macham takimi ze sklepu "fryzjerskimi" które są na prawdę maluchne :P Mam pudla średniego - myślę że takie 6,5-7,5" będą w sam raz..

ponawiam pytanie o sklepy internetowe gdzie można nabyć nożyczki rose line[/QUOTE]


RL mają na pewno chłopaki z petgroomu, mi z przesyłką wyniosły 250 około, jak pamiętam. Ale moje to 8,5 cala, do dużego :) W Krakowie tez planuję u nich nabyć RL ale giete do pomponów Igorrita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...