Jump to content
Dogomania

Olsztyn i okolice


Heather

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Delfin']. Masz bardzo odpowiedzialne podejscie do sprawy i to sie chwali :)[/quote]
Bardzo dziekuje za komplement:oops: ale nie lubie takich sytuacji,i nie bede ich sama stwarzać.A najgorsze jest to ze jesli mimo nalegania zeby zlapali psa oni se gwiżdża pod nosem i mają mnie gdzies, a jak juz ich pies zostanie podgryziony przez mojego,ktory i tak na smyczy jest, to juz mi robią wielkie wyrzuty ze wychowałam morderce. Teraz jak chadzam z psem do lasu to biore kij do ręki i je poprostu odganiam i ostatnio nawet pani zwróciła mi uwage ze jak ja moge sie jej psa bac (onek latał se luzem i podbiegał do mojej suni) ale nie wpadła na to ze wole go odganiac zeby moja sunia go nie capneła:niewiem:bo ona mimo moich uwag miała to gdzies

Link to comment
Share on other sites

bywaja takie babki....niestety jest ich duzo, ja mam szczęście do takich co to chadzaja z małymi psiaczkami i krzycza zeby zabrac psa bo jej pies sie boii, pomijajac fakt ze jej pies biega luzem i wogole sie nie słucha a mój idzie przy nodze. No sorry ale wtedy jestem złośliwa....

Link to comment
Share on other sites

tez wtedy jestem złośliwa i zasadanicza,bo zaczynam ich straszyc straza miejska i innymi służbami:diabloti:ale nie uwazam tego za cos złego,tylko cos w ramach edukacji,a jak zaczynaja mnie wyzywac od smarkul to mowie ze dzwonie na policje za ublizanie ,hehe

Link to comment
Share on other sites

Noo jak to sie mówi ,,każdy orze jak może" hehe, tez mam takie stałe babsztyle co wolą ze mna nie wszczynać wojny. Ale i tak to mnic nie zmiena w sumie bo tu tyle psów lata bez smyczy..hoho, a wczoraj nawet spotkałam psa co sobie samopas biegał a właścicielka z okna go wołała...bez komentarza

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

A jest może ktoś z jarot prawdziwych i/lub oszukanych czyli osiedla generałów? i posiada szczeniora bądź w miarę delikatnego piesa, który szuka kompana do zabaw?jeśli tak to ja i moja młoda sucz bysmy były chętne.. bo u siebie na osiedlu widzę same dorosłe psy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wybaczcie ,że wpadam na wasz wątek ale jako ,że jestem w drodze do [B]Olsztyna[/B] z Barf-em dla moich zaprzyjaznionych psiarzy [B]bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania z tematem - "BArf" i bardzo chetnie dopiszę kilka kilogramów do zamówienia .Organizuję też stały punkt sprzedaży dla was :loveu: polecam się!

Jestem tez stale na wątku "barf w kostkach" - mozecie też zerknąc na moja stronkę hodowli - moje psiaki są na barfie !!!!

pozdrawiam i zaprasam na gg:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa']to nie jest reklama - to informacja ,[/quote]
no ależ nie przeczę, przecie reklama to też informacja, a tam ci myszka coś szwankuje bo sama klika na pogrubiony tekst i enter aby podkreślić co ważniejsze rzeczy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...