Jump to content
Dogomania

Pozegnanie Gumisi :-(


Recommended Posts

[B]Pozegnanie Gumisi :-([/B] - [I]2006/05/26 11:09[/I] Wczoraj zgasła moja Gunmisia.Nie umiem tego zrozumiec i nie rozumiem jak to sie mogło stac.Miała zaledwie 21miesiecy,była zdrowym,wesołym pieskiem.Najgorsze jest to ze nic sie nie stało.Nie wpadła pod samochód,nie pozarł Jej inny pies.Nie stało sie nic za co mogłabym sie obwiniac.Poprostu skoczyła do patyczka[IMG]http://www.yorkland.pl/components/com_simpleboard/emoticons/sad.png[/IMG]Było to na wieczornym spacerze,który ostatnio przedłuzamy do godziny(poniewaz Hatti ma tyle energii,ze trzeba go zmeczyc by grzecznie spał)Gumisia nigdy nie skacze,nigdy nie przynosi tez patyczka(zawsze to Miamka z Hattim nosza patyk)ale Ona tez biega i cieszy sie,dostaje nagrode.Tym razem skoczyła delikatnie,tak delikatnie jak tylko Ona potrafii,nie było to nawet 10 cm od ziemi i upadła na plecki.Nie ruszała sie juz.Lezała z wyciagniętymi w górę łapkami i juz sie nie ruszała.Poprostu odeszła.Nie rozumiem tego???nigdy tego nie zrozumiem jak to sie mogło stac???Zawsze nawet nie chodziłąm z nimi przy ulicy,dbałam i kochałąm jak tylko umiałam.Poniewaz było około 23:00 pojechalismy natychmiast do całodobowej lecznicy,ale lekarz juz nic nie mógł zrobic.Ja wiedziałm juz jak jechalismy ze Ona nie zyje.Miała otwarte oczka,wpatrzone przed siebie i języczek delikatnie spoczywał na żąbkach.Nie oddychała.Jest mi tak przykro,ze nie zdąrzyłam Jej tylu rzeczy powiedziec,tak mocno przytulic.Nie zdąrzyłąm,le naprawde nigdy bym nie przypuszczała ze cos takiego moze sie stac.Umarła biegajac wesoło,na spacerku,przy nas.Lekarz powiedział ze to chyba serce nie wytrzymało,ale nie mogłam wczoraj z nim rozmawiac,wogóle nie mogłam tego zrozumiec.Dzis po Nia pojade i Ja zabiore.Boje sie tego.Boje sie Ja znowu zobaczyc.To takie straszne,ze nie mogłąm nic zrobic,w zaden sposób temu zapobiedz.To najgorsza rzecz której nawet nie przewidziałąm.Poprostu nie jestem w stanie tego pojac,jak to sie stało i dlaczego???
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3615/gunia7tp.jpg[/IMG]
Dzis juz wiem,ze Gumisia upadajac na plecki uszkodziła sobie kręgosłup szyjny i ucisk spowodował natychmiastowa smierc.To podobno czesto sie u yorkshiterierów zdarza.
Nic nie mozna było zrobic.
Drżę teraz o moje pozostałe pieski,choc wiem ze przed losem nie da sie uciec....niestety:-(

Link to comment
Share on other sites

Naprwde bardzo ci współczuje, wiem co czujesz nasza suczka też odeszła za tęczowy most, z powodu serca, w ciągu jednego dnia. Teraz potrzebujesz tylko czasu bo może to dla Ciebie pusty frazes ale " czas leczy rany" i to naprawde tak działa im więcej czasu upłynie tym będzie mniej bolało ale w pamięci pozostanie na zawsze. Na tym między innymi polega człowieczeństwo. Podobno wszystko co zdarza się w naszym życiu jest do czegoś potrzebne nawet to co złe.Trudno to pojąć, dlatego trzymaj się i wiedz że wszyscy dogomaniacy Cie rozumieją i wspierają.
I pisz jeżeli czujesz potrzebe wyrzucenia tego z siebie.Ja tak zrobiłam i pomogło(trochę).

Link to comment
Share on other sites

Nam razem z moim Blondynem również jest bardzo przykro, rok temu również straciłam yorka tak samo jak u ciebie wszystko było z nienacka a to jest najgorszy ból kiedy nie możemy się przygotować na stratę naszego najukochańszego towarzysza :placz:

Link to comment
Share on other sites

:-( :-( :-(
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Naprawdę Edytko bardzo bardzo mi przykro
[*]
[*]
[*][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Kiedys też straciłam psiaka i to wpodobnych okolicznościach[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]z całego serca wyrazy współczucia:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...