Jump to content
Dogomania

Poznajmy się!


Florka_xyz

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Apple zawsze :loveu: w ogóle ten mały (żółty) lubi jak ma coś pod głową :evil_lol:
zółtasek - Wiktor - ma ogonek z którym obchodzi się mało delikatnie, wali nim jak szalony, że czasami obawiam się czy go sobie nie złamie, a nie powiem takie uderzenie ogonkiem po nogach trochę boli
pręgusek - Max - ma obcięty ogonek i uszka, tak więc jeden kopiowany a drugi naturalny w 100 % :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d.ela']Apple zawsze :loveu: w ogóle ten mały (żółty) lubi jak ma coś pod głową :evil_lol:
zółtasek - Wiktor - ma ogonek z którym obchodzi się mało delikatnie, wali nim jak szalony, że czasami obawiam się czy go sobie nie złamie, a nie powiem takie uderzenie ogonkiem po nogach trochę boli
pręgusek - Max - ma obcięty ogonek i uszka, tak więc jeden kopiowany a drugi naturalny w 100 % :eviltong:[/quote]
No to wiesz o czym mówię! Siniaki są nieodłaczną częścią właściciela bokserka z ogonkiem. A co do podusi pod głowa to nie ma mowy żeby jej nie było - łoooooooo co to wtedy jest - obraża się na nas! Ale jest moje serduszko kochane i wszystko mu wybaczam - NO PRAWIE!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj tak :evil_lol: ja na dodatek mam na ścinach płyty gipsowe , więc jak mały zaczyna walić ogonem to mam niezłą orkiestrę :lol: jakby ktoś w bęben walił, a jeszcze Wiktor ma szczególne upodobanie walenia się na podłogę :angryy: dosłownie, po prostu składa nogi i .... bach na podłogę

Link to comment
Share on other sites

Yhh.. a moje maleństwo nie ma ogonka :(.
Przyzwyczailiśmy się już, ale na początku bardzo żałowaliśmy.
Bo po pierwsze-po co?
A po drugie-Rasel tylko sie z tego powodu nabawił infekcji (miał zakażenie:().
No ale oczywiście brak długiego ogonka nie przeszkadza mu w okazywaniu radości;). Jak większość bokserów-kręci doopką niemiłosiernie, wije się z boku na bok.. Ahh.. kochane te nasze urwisy :).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Siniaki są nieodłaczną częścią właściciela bokserka z ogonkiem. [/QUOTE]

[COLOR=red][B]A to jest dowód na to jak silne są te ogonki[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4299/p61500037rg.jpg[/IMG]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]i zbliżenie[/COLOR][/B]
[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7387/p61500016dt.jpg[/IMG]

[COLOR=black]fakt, że mam takie ciało, że wystarczy ścisnąć i mam siniaki, ale Hakerek potrafi "przywalić" :eek2:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca'][COLOR=red][B]A to jest dowód na to jak silne są te ogonki[/B][/COLOR]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4299/p61500037rg.jpg[/IMG]


[B][COLOR=#ff0000]i zbliżenie[/COLOR][/B]
[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7387/p61500016dt.jpg[/IMG]

[COLOR=black]fakt, że mam takie ciało, że wystarczy ścisnąć i mam siniaki, ale Hakerek potrafi "przywalić" :eek2:[/COLOR][/quote]
Super!! Tzn. wiesz o czym mówię! Tez mam takie i fajnie że nie jestem odosobniona:evil_lol: . A co do ogonków to są cudowne i jestem ich fanką (mimo wszystko). Nie dośc że kręci doopką jak się cieszy to jeszcze "wali" ogonkiem.:evil_lol: CZAD!

Link to comment
Share on other sites

mój poprzedni boksio nie miał uciętego ogonka i nie myślałam o tym żeby następny go miał. Było mi to właściwie obojętne, chociaż uważam, że pies powinien wyglądać tak jak stworzyła go matka natura. Teraz nigdy w życiu nie chciałabym boksia bez ogonka. Ogonek to jest cały boksio - jego charakter i temperament.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tym, którzy jeszcze nas nie znają chętnie się przedstawiamy :)
Aga i Fuks :lol:
i zapraszamy do galerii

P.S. Wszystkie fafluszki są cudowne i te z ogonkami i te bez :)
(moje boksie nie miały ogonków - a ja nie miałam na to wpływu):loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No, nie spodziewałem sie takiego przywitania więc tymbardziej mi miło. Myśle, że źle sie wyraziłem. Mówiąc hodowca, chciałem powiedziec, ze zamierzam miec kiedys wiecej niz jednego psa, jednak raczej nie po to żeby je rozmnazac ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...