Jump to content
Dogomania

Poznajmy się!


Florka_xyz

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='żywa']a jak Ich nie kochac? Chociaz broja okropnie, ale te oczeta, siadzik i wogole "przepraszam, ale nie obiecuje poprawy" mnie to powala :lol:[/QUOTE]
:evil_lol: dobrze napisane... nasz jeszcze "mówi": przecież ten bałagan sam się zrobił... ja grzecznie spałem jak Was nie było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żywa']Dzieki, milo nam :lol: :lol: :lol:

co do kotow, to jeszcze nie mamy doswiadczen, gorzej z ptakami : golebiami i srokami. Pestka usiluje za nimi fruwac, a co za tym idzie mnie tez uczy latac:shake:[/quote]
A może chce się zamienić na moją Luskę? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[COLOR=royalblue][B]czartabaza[/B]- wchodzisz na (np.) [/COLOR][URL="http://www.imageshack.us"][COLOR=royalblue]www.imageshack.us[/COLOR][/URL][COLOR=royalblue] wstawiasz zdjęcie, klikasz "host it" i kopiujesz "Direct link to image" czy jakoś tak. ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czartabaza']Własnie niemam pojecia jak powrzucac te fotki...:placz:
Pomozecie???

Dzieki za przywitanie...:multi:[/quote]
Najłatwiej z:
[url]http://www.fotosik.pl/[/url]
Klikasz na przeglądaj wrzucasz fotke z kompa, a następnie kopiujesz link gdzie pisze fotka w pełnych rozmiarach link na forum, następnie wklejasz tutaj;)
Tylko pamiętaj przedtem zmniejszyc fotkę w paincie:razz:
W razie problemow pisz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Najłatwiej z:
[url]http://www.fotosik.pl/[/url]
Klikasz na przeglądaj wrzucasz fotke z kompa, a następnie kopiujesz link gdzie pisze fotka w pełnych rozmiarach link na forum, następnie wklejasz tutaj;)
Tylko pamiętaj przedtem zmniejszyc fotkę w paincie:razz:
W razie problemow pisz[/QUOTE]
[COLOR=royalblue]Jeśli chcesz korzystać z fotsika, zarejestruj się, możesz mieć albumy itp.;) I wrzucac kilka fot naraz. Rybka- ja nie zmniejszam fotki, a kopiuje "Bezpośredni lik do zdjęcia". Mniej roboty;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Jeśli chcesz korzystać z fotsika, zarejestruj się, możesz mieć albumy itp.;) I wrzucac kilka fot naraz. Rybka- ja nie zmniejszam fotki, a kopiuje "Bezpośredni lik do zdjęcia". Mniej roboty;)[/COLOR][/quote]
Ale brzydko wygląda:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czartabaza']to super... musze dojsc do tego jak samemu zmniejszac...:eviltong:[/quote]
[B][I][COLOR=blue]Jest taki fajny darmowy program w nim mozna zmniejszać fotki i różne inne rzeczy z nimi robić- polecam :)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]tu jest link do stronki z tym programem( można go ściągnąć )[/COLOR][/I][/B]

[URL]http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1013&t=12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Hej ! Jestem z Kraśnika i mam 2,5 miesiecznego boksia z hodowli Inwazja Mocy .Zainteresowalem sie tym forum ,poniewaz slyszalem wiele pochlebnych slow na ten temat i jak narazie zgadzam siez tymi ktorzy wyrazili swoja pozytywna opinie na temat tego forum .Pozdrawiam ! A i bym zapomniał sunia wabi się Elza i ma się wspaniale !;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam witam wszytskich choc sama jestem nowa.Mam 2 letnia boksie Sare:loveu:Koffaną,grzeczna i z ciaglymi problemami ukladu pokarmowego:oops:Sara umie spiewac do harmonijki i nie tylko:loveu:oraz wiele innych sztuczek.Ma jak kazdy swoje wady np.rysuje nam panele swoimi pieknymi pazurkami,pluje sie na widok jedzenia i gubi pelno siersci,boi sie tlumu ,zamieszania obcych ludzi oraz nie moze zostac sama w aucie nawet na 5 minut bo zaraz znikaja kasety samochodowe a biegi samochodowe nie przypominaja siebie ale to chyba wlasnie za to tak bardzo ja kocham:) Zaraz dodam jej zdjecia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...