Jump to content
Dogomania

CYNEK/GUCIO już bezpieczny w DT!


mamanabank

Recommended Posts

Romeczka, złociutka zadzwoń. To tyle trwa, że czas pana opierniczyć. W sumie to jego wina i to ze rozmawia grzecznie nie przesądza sprawy. Podpisał jakąś umowę i niech się z niej wywiąże. Ja wiem, że nie trzeba szablą z ludźmi, ale czasem jest to konieczne. No pomyśl, pies od tak dawna się szwenda a on co, przygląda się temu? Może już nawet się nie przygląda. Myślę, że gdyby psa złapał to by dał znać o sukcesie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luka,zapomniałam napisać,że rozmawiałam z panem w sprawie Cynka...Cyniu ma się dobrze,znalazł sobie rewir pomiędzy domem ogrodnika,domem rolnika i miejscem zarośniętym haszczami...i tam jest widziany.Przychodzi na jedzenie do rolnika lub ogrodnika,a czasami zostawia jedzenie także pan i Cynek jakoś sobie radzi.Unika kontaktów z ludzmi i zawsze znajdzie wyjście by nie być na zamkniętym podwórku...pocieszające jest to ,ze znajduje się w jednym miejscu,które jest znane...Cyniu,żyje teraz tak,jak żył przez ostanie kilka lat...jeszcze nie wiemy co z tym zrobimy i jak będziemy chciały mu pomóc...to wymaga rozmowy i z opiekunami Cynia jak i z naszym schroniskiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='luka1']Cynk, wariacie już święta i wiosna - gdzie ty jesteś?[/QUOTE]
W tym samym miejscu...trzeba tam jechać już ciepło...wspomniałam o tej wycieczce w schronisku,jak na razie nie ma sprzeciwu...wiążąco jeszcze nie ustaliłam szczegółów...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mamanabank']Czy kogoś w ogóle to obchodzi??? Ponad 7 m-cy pies jest na gigancie, czy kogoś oprócz Luki to interesuje???[/QUOTE]

Dobrze, że się odezwałaś bo już myślałam, że się narzucam z tym tematem. Mam taki pomysł, że można jakąś organizację zaangażować do pomocy. Co prawda prosiłam TOZ w tych okolicach o sprawdzenie domu, w którym maltretowana jest świnka wietnamska i nie wiem do dziś czy coś zrobili, ale spróbować warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Myślę, że jeśli chodzi o organizację, dziewczyny z okolic mogą nam podpowiedzieć do kogo się zwrócić, o ile Cynek jeszcze w ogóle jest w tych okolicach.[/QUOTE]
Wiesz, ja myślałam by "wlaściciela" pociągnąć do odpowiedzialności - może tylko teoretycznie. Trzeba faktycznie wypytać czy pies tam jeszcze koczuje, bo dziwne jest, że do tej pory tak sobie biega. Może uda Ci się zdobyć telefon do "Pana". Może on coś wie.

Link to comment
Share on other sites

Pies koczuje na 100%...pomocą byłoby dla mnie ustalenie jaka poważna i mająca dobrą opinię organizacja prozwierzęca działa w tamtych okolicach...może chcieliby pomóc w wyłapaniu Cynka...a wtedy będę wdzięczna za oferowaną przez Ciebie Luko pomoc...u nas nie ma gdzie wsadzić szpilki...a Cynio to dominant...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Pies koczuje na 100%...pomocą byłoby dla mnie ustalenie jaka poważna i mająca dobrą opinię organizacja prozwierzęca działa w tamtych okolicach...może chcieliby pomóc w wyłapaniu Cynka...a wtedy będę wdzięczna za oferowaną przez Ciebie Luko pomoc...u nas nie ma gdzie wsadzić szpilki...a Cynio to dominant...[/QUOTE]
Ja mam do Pana telefon...jak ustalicie mi jakąś POWAŻNĄ ORGANIZACJĘ z tych okolic zrobimy krok dalej...będę bardzo wdzięczna...może jest tam ktoś ,kto trudni się wyłapywaniem...można pomyśleć o odłowieniu a wtedy łatwiej będzie po niego przyjechać...no i oczywiście koszty odłowienia to też jest bardzo ważne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']najprościej jest zwalić robotę na innych i spać spokojnie :-)[/QUOTE]
E, to nie tak. Czasem braknie możliwości i czasu .... znam to z własnego podwórka. Ale może spróbujmy wspólnie coś się dowiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...