Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

Dobrze by było, gdyby smycze znajdowały się w jednym miejscu, a one leżą wszędzie.... Trzeba się jakoś zorganizować, żeby był porządek, a wtedy będziemy wiedzieli ile czego jest itp.....
Jak wolontariuszy jest więcej, to potem smyczy brakuje :( Moje się potraciły, a tak się nie musiałam martwić, że dla mnie i Kasi braknie....
Aa.. Beatka, no właśnie tak myślałam, czy je w końcu wyciągałaś czy nie :lol: Wybaczam Ci :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smycze są rzekomo w jednym miejscu a i tak się tracą i leżą potem wszędzie, tego się nie da zorgaznizować, jestem o tym przekonana ;) Tak jest od 10 lat jak jeżdżę do schroniska, jedni będą odkładać na miejsce inni nie i na to raczej nic się nie poradzi :eviltong::eviltong:

Aniu, też bardzo lubię te smycze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'] jedni będą odkładać na miejsce inni nie i na to raczej nic się nie poradzi :eviltong::eviltong:[/QUOTE]
Jestem ciekawa jaki porządek mają w domach co poniektóre osoby, haha:diabloti: Dla mnie odłożyć coś na miejsce to nie jest jakaś straszna rzecz:diabloti:

Te smycze są bardzo fajne:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jestem ciekawa jaki porządek mają w domach co poniektóre osoby, haha:diabloti: Dla mnie odłożyć coś na miejsce to nie jest jakaś straszna rzecz:diabloti:[/QUOTE]
ja mam w domu z tym problem, ale smycze w schronisku odkładam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Myszko,jak będziesz w schronisku,to proszę zajrzyj do Kamesa,dziś nie wiadomo jak i kiedy,nagle patrzę,a jestem we krwi,twarz,ręce...a to z ucha Kamesa,jakiś psiak mu kawałek odgryzł:shake: A ucho jak to ucho,nawet mała rana,a dużo krwi. heh:roll:[/QUOTE]

a no z ucha zawsze mnóstwo krwi, ale to chyba musiała w takim razie Arma być, bo przecież z innymi psiakami nie mieszka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212895-Bytom-ul.-Olimpijska-dzika-suczka-uciek%C5%82a-dopiero-trafi%C5%82a-do-nowego-domu.-POMOCY[/url]


hej zapraszam na watek sunia dzikuska uciekla w bytomiu , im wiecej osob tym wieksza szansa na znalezienie malej

Link to comment
Share on other sites

ah już się nie mogę doczekać powrotu do domu ,wracam 28 i 29 będę z Naklejką i Beatką w schronisku, w końcu. mam kilka rzeczy do przywiezienia kojec, piłeczki i szelki dla Lusi <3.Mam pytanie czy ktoś wyprowadzał Funcika? Bardzo mi się spodobał jak przeglądałam stronę psitula. Zapewne wyprowadzę go jak przyjadę,ale zżera mnie ciekawość jaki on jest :)

POZDRAWIAM GORĄCO ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka'][URL]http://allegro.pl/za-malenki-na-schronisko-pies-psy-i1762040586.html[/URL]
Brek już w swoim domu.... ;)[/QUOTE]
tak, tak, wiemy :)
od wczoraj zmieniam po kolei wszystkie aukcje, póki co jest dopiero kilka gotowych ;)

uporałam się z picasa, nawet fajnie wyglądają adoptowane psiaki w pomarańczowej ramce, czytelniej. jeszcze Ci Gosiu jutro podrzucę do podlinkowania albumik Rediego, bo mi się o nim zapomniało + te nowe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Mysiu, mogę prosić o kilka słów o Humprey'u? Jakieś wady, problemy? :evil_lol: Na spacerku był uroczy :loveu:[/QUOTE]

bardzo energiczny i żywiołowy chłopak, nigdy nie zauważyłam jakiejkolwiek agresji w stosunku do ludzi, ani innych psów - no tylko Adibu nie lubił, ale kto lubi Adibu :eviltong::eviltong: Początkowo gwałcił wszystko co sie dało (cholernie się z tym męczył), ale jest juz jakiś czas po kastracji, więc mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu... Zostawiony gdzieś na dłużej potrafił się sfrustrować i coś zeżreć=zdemolować, ale to raczej kwestia nierozładowanie energi i jeszcze wtedy popędu :roll:

[quote name='Artemida']ah już się nie mogę doczekać powrotu do domu ,wracam 28 i 29 będę z Naklejką i Beatką w schronisku, w końcu. mam kilka rzeczy do przywiezienia kojec, piłeczki i szelki dla Lusi <3.Mam pytanie czy ktoś wyprowadzał Funcika? Bardzo mi się spodobał jak przeglądałam stronę psitula. Zapewne wyprowadzę go jak przyjadę,ale zżera mnie ciekawość jaki on jest :)

POZDRAWIAM GORĄCO ! :)[/QUOTE]

Jeszcze nie widziałam nikogo z nim na spacerku, ale ja jestem dopiero pierwszy dzień po urlopie ;) A Funcik jest bardzo sympatyczny i cieszy się jak wariat :cool3:

[QUOTE=ania >;17451550]tak, tak, wiemy :)
od wczoraj zmieniam po kolei wszystkie aukcje, póki co jest dopiero kilka gotowych ;)

uporałam się z picasa, nawet fajnie wyglądają adoptowane psiaki w pomarańczowej ramce, czytelniej. jeszcze Ci Gosiu jutro podrzucę do podlinkowania albumik Rediego, bo mi się o nim zapomniało + te nowe psiaki.[/QUOTE]

wygląda elegancko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Ania, ale Ty szybka jesteś :evil_lol: już wrzuciłaś dzisiejsze opisy na picassę, kiedy Ty to robisz :eviltong:
[/QUOTE]
Luks mi pomaga i jakoś to idzie :evil_lol:

[QUOTE]Nowe domki mają: Kafcio, Delfin i Helga, no i jakieś nowe szczeniaki i kociaki, aha i też kocur Aleks :cool3:[/QUOTE]a oprócz Mośki jakiś psiak wrócił z adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;17453126]Luks mi pomaga i jakoś to idzie :evil_lol:

a oprócz Mośki jakiś psiak wrócił z adopcji?[/QUOTE]

musicie znać nasz stronę na wylot, że w tak piorunującym tępie zauważacie wszystkie zmiany :evil_lol:

no jeszcze Prażynka, ale ona już jest... Antosia, ale na stronce jest tylko jej stare zdjęcie - trzeba zrobić nowe... niby jest Kora, ale jej na stronkę póki co dawać nie będziemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara'][B]Pilnie potrzebna surowica dla szczeniaka z parvo![/B]
[URL="http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=160870133988732"]http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 0133988732[/URL][/QUOTE]
Ten szczeniak jest u Halbinki, oni nam wtedy pomogli ze szczepionką i nie mieli dla swojego... :(
Ale zdaje się, że już szczepionkę załatwiła Emilia. Przydałoby się jakieś wsparcie finansowe na Szarą Przystań dla tego tymczasa z parwo u Halbiny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Poszukujemy transportu dla Picasso na trasie Zabrze (ŚLĄSK) -> Szczecin :roll:
trasa dość daleka, mogłoby być coś łączonego... Przyszła właścicielka gotowa wyjechać na przeciw.[/QUOTE]


wow:crazyeye:daleko bardzo... ponad 600km,a Pani dokłada sie jakoś do transportu czy jakby to miało wyglądać?

Link to comment
Share on other sites

Beatko, a ostatnio mówiłyśmy o transportowej wycieczce nad morze :evil_lol:

[quote name='Mysia_']musicie znać nasz stronę na wylot, że w tak piorunującym tępie zauważacie wszystkie zmiany :evil_lol:[/QUOTE]
tak poważnie to po spacerze z Daisy chciałam zobaczyć czy jest na stronie skoro ma już imię i weszłam jak zwykle w psiaki niezaadoptowane wirtualnie, bo tam zazwyczaj są nówki ;) Daisy przypomina mi Joszkę od Bjuty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...