Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nazwa odbiorcy: Fundacja MRNRZ Warszawa Kawęczyńska 
16 / 42 a Nr rachunku odbiorcy: 28 2030 0045 1110 0000 0255 8170 Kwota: 205,00 PLN Tytułem: Dla Barika ,dogo. VII,VIII. Javena Data wykonywania: 23.09.2015 Powtarzalność: jednorazowe     Data: 22.09.2015 Zleceniodawca: JADWIGA Ż

 

 

wysłane 205 zł za lipiec i sierpień.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Listopad.

 

Barik otrzymał

30 zł od Rolanda_D

 

30 zł od Felki ,.

 

Javena 20 zł

 

Kaja555 10 zł

 

Bardzo dziękujemy.

 

Na listopad mamy 90 zł.

 

 

Za wrzesień i październik wysyłam 140 zł.

 

 

 

10.11.2015
10.11.2015
Dla Barika,   -140,00   Dla Barika, dogo, Javena IX, X 28 2030 0045 1110 0000 0255 8170
Fundacja MRNRZ Warszawa Kawęczyńska16 / 42 a

Link to comment
Share on other sites

2015  r

 

Wtatara - 10 zł    >     I, II,III,IV,V,VI,

Kaja555 - 10 zł    >     I, II, III,IV-15 zł V >15 zł VI,>10 zł VII, VIII, IX,...XI,

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,III, IV,V,VI,VII, VIII>35 zł  ....X >30zł, XI 30 zł,

Javena - 20 zł     >      I, II,III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI, 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, IV, V, VI>60zł, VII,VIII,IX, X, XI,

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wiadomosci o Bariku.

 

Parę m-cy temu dała o sobie znać starość :(
Pojawiły się problemy z chodzeniem. Badania wykazały obszerne zmiany zwyrodnieniowe układu kostno-stawowego (w tym kręgosłupa, co wpływa również na rdzeń kręgowy).
Miał mieć rezonans, ale zrezygnowano - narkoza byłaby zbyt ryzykowna u tak starego psa.
Podjęto próby fizjoterapii i leczenia objawowego (przeciwzapalne i przeciwbólowe), dzięki czemu dziś Barik chodzi na powolne spacery, sprawnie załatwia potrzeby fizjologiczne na dworze... jednak widzimi, że czas mu się kończy :(
Lekarze rozważają możliwość podania Barikowi komórek macierzystych - jest to prawdopodobnie ostatnia szansa na poprawienie jego stanu zdrowia przy tak rozległej chorobie.

Czy ten zwykły psiak, wypędzony, zapomniany, stary i schorowany ma jeszcze szansę na dom? Wierzymy, że tak!

Szukamy domu wyrozumiałego, potrafiącego zaopiekować się starym psiakiem, czułego i mogącego dać Barikowi poczucie bezpieczeństwa. 

Kontakt ws. Barika: Paweł 695100030

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KOCHANI ! PISZĘ TO DUŻYMI LITERAMI, BO TO JEST CUD.  BARIK MA DOM, SWÓJ DOM NA OSTATNIE LATA ŻYCIA.

 

 Fundacja Zwierzęca Polana  podjęła się tego zadania i udało się.  Wszystkim, którzy trwali do końca przy Bariku, bardzo dziękuję.

 

https://www.facebook.com/events/166573443696809/

 

Kwota wpłacona w listopadzie,  90 zł  prześle dla innego potrzebującego zwierzaka i proszę o podpowiedź. Może Ci, którzy wpłacali mają  jakiegoś ?  Jak tylko będę miała jakieś wieści o Bariczku, napisze.

 

Nie potrafię się odnaleźć na tej dogomanii. Po raz któryś, szukam wątków przez Google. Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Wtatara - 10 zł    >     I, II,III,IV,V,VI,

Kaja555 - 10 zł    >     I, II, III,IV-15 zł V >15 zł VI,>10 zł VII, VIII, IX, ..XI,

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,III, IV,V,VI,VII, VIII>35 zł , IX ,X >30zł, XI 30 zł,XII.

Javena - 20 zł     >      I, II,III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI, 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, IV, V, VI>60zł, VII,VIII,IX, X, XI,XII > 210zł

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Javenko!
Poruszam sie po FB, jak dziecko we mgle, ale będę śledzisz co u naszego chłopaka.

A ja na dogomani. Za skarby nie chce mi wyświetlić wątki, na których bywam. Muszę za każdym razem przez Google. Szlak mnie trafia. Już nawet nie chce mi się tu wchodzić. Nic nie umiem zrobić. Ani wkleić zdjęć ,ani bazarku. Nie dość, że zdrowie mam nieco nadszarpnięte, to jeszcze kłody pod  nogami. :( 

Link to comment
Share on other sites

A spróbuj Javenko zaznaczyć okienko w prawym górnym rogu " śledź ten temat" zaznacz, jak w niego wejdziesz otrzymuj powiadomienia "natychmiastowe"
Ja tak robię i wszystkie watki tak zaznaczone mam w lubiana zawartość.

Dziekuję za radę spróbuję.

 

Wtatara wysłała jeszcze zaległe od Rolanda_D 180 zł przekazywane na jej konto i

30 zł wysłane na moje konto

.+ 60 od Felki .  Razem 270 zł

 

Może Ci co wpłacali maja jakieś pieski w potrzebie?     

Link to comment
Share on other sites

Wtatara - 10 zł    >     I, II,III,IV,V,VI,

Kaja555 - 10 zł    >     I, II, III,IV-15 zł V >15 zł VI,>10 zł VII, VIII, IX,.. XI, 

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,III, IV,V,VI,VII, VIII>35 zł , IX ,X >30zł, XI 30 zł,XII.

Javena - 20 zł     >      I, II,III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI, 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, IV, V, VI>60zł, VII,VIII,IX, X, XI,XII > 210zł

 

Za listopad jest 90 zł + 270 za grudzień = 360 zł

 

 

WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM BARDZO DZIEKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

A spróbuj Javenko zaznaczyć okienko w prawym górnym rogu " śledź ten temat" zaznacz, jak w niego wejdziesz otrzymuj powiadomienia "natychmiastowe"
Ja tak robię i wszystkie watki tak zaznaczone mam w lubiana zawartość.

Próbowałam, ale nic to nie dało.:(

Link to comment
Share on other sites

 

Wtatara - 10 zł    >     I, II,III,IV,V,VI,

Kaja555 - 10 zł    >     I, II, III,IV-15 zł V >15 zł VI,>10 zł VII, VIII, IX,  ....XI,

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,III, IV,V,VI,VII, VIII>35 zł , IX ,X >30zł, XI 30 zł,XII.

Javena - 20 zł     >      I, II,III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI, 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, IV, V, VI>60zł, VII,VIII,IX, X, XI,XII > 210zł

 

 

 

DLA TYCH, KTÓRZY JESZCZE NIE WIEDZĄ. BARIK MA DOM!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...