Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='Figanna'][SIZE=5][COLOR=#006400][FONT=arial black][B]proszę o odpowiedź: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000]po co szukamy mu domu? skoro On się tak nie nadaje do przenoszenia i nowego miejsca?[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Tylko po co Figanna przenosic go skoro to nie jest DS?
Przelecialam watek ;) nesca i Lilka zrobily dla niego tak duzo:lol::loveu:
nesca siedziala z nim w budzie ;) poswiecily mu duzo czasu, pracowaly nad nim i pewnie nadal pracuja
Jaka mamy gwarancje, ze ten DT poradzi sobie z Barikiem...?

Link to comment
Share on other sites

Ja również uważam, że skoro to ma być płatny DT, a zaoszczędzimy tylko 50 zł miesięcznie - to nie ma to najmniejszego sensu.
Takim ruchem zrobimy Barikowi tylko krzywdę. Psiak dopiero co zdążył przyzwyczaić się do otoczenia. Poza tym ma już swoje lata....

[B]Lilka[/B] - Tobie dziękuję z całego serca, że mimo ciągłego długu jaki mamy u Ciebie - zapewniasz, że Barik może pozostać w hoteliku do ostatnich swoich dni.

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=#006400]kto chce przejąć wątek i kto chce być odpowiedzialny za Barika?[/COLOR]

[COLOR=#0000cd]

a i jeszcze to, żeby nie uciekło:[/COLOR]

[/B][/SIZE][COLOR=#000000][INDENT][SIZE=3][B][COLOR=#800080]Czy skoro Lilko piszesz że Barik może zostać u Ciebie do końca swoich dni, czy to znaczy że chcesz adoptować Barika?
[/COLOR][/B]

Jeżeli nie chcesz go adoptować to proszę jeszcze o takie informacje, które gdzieś może są na wątku ale nie wiem gdzie:

- data ostatniego szczepienia

- czym Barik jest karmiony

- kiedy ostatnio oglądał go wet

- i prosimy o nowe zdjęcia typowo do ogłoszeń

Rozumiem że ogólnie Barik nie jest agresywny ani do ludzi ani do psów?
[/SIZE][/INDENT]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna'][SIZE=3][B][COLOR=#006400]kto chce przejąć wątek i kto chce być odpowiedzialny za Barika?[/COLOR]
[COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[/SIZE][/QUOTE]

My wszyscy ,którzy tu jestesmy odpowiadamy za Barika. Prowadzisz wątek i mozesz poprostu pisać w pierwszym poscie ,najważniejsze sprawy. Obliczenia. No cóż najbardziej odpowiedzialna osoba olała Barika,choć zapowiadała zupełnie cos innego .

Wiemy ,ze chcesz jak najlepiej ,ale to nie bedzie dobre dla psa.Ile ja mam w zeszycie piesków,które odeszły ,w hotelikach ,a trzeba było jakos sobie radzic z opłatami. Ja podniose do 20 moją deklaracje . zróbmy wszystko ,żeby mógł zostać.

Nie wiem, dlaczego tak sie obrazasz. ?

Link to comment
Share on other sites

ja się nie obrażam:) to w ogólne nie o to chodzi..


musimy wyznaczyć jedną osobę która będzie za niego odpowiedzialna i na którą będzie umowa z hotelikiem. Jeżeli Barik ma tam pozostać to musimy do niego jeździć i go odwiedzać i z nim pracować. Robić mu zdjęcia i ogłaszać, szukać domu.

proszę też o pełne rozliczenie co miesięczne z hoteliku odnośnie wydatków.

Może Lilka zgodzi się zmniejszyć kwotę Barika do 250 zl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']ja się nie obrażam
:) to w ogólne nie o to chodzi..
[/QUOTE]

Figanna to dlaczego chcesz, żeby ktoś inny przejął wątek Barika?
Ciocia, jeżeli w czymś Cię uraziłyśmy to nie miałyśmy takiego zamiaru;):lol:
Nam chodzi tylko o to, żeby Barik był szczęśliwy a wydaje mi się, że u Lilki jest:lol:
Jemu do szczęścia nic więcej nie potrzeba;)

Link to comment
Share on other sites

chcę żeby wątek przejęła osoba odpowiedzialna za Barika, ponieważ nie ma tak że wszyscy są odpowiedzialni, bo wtedy występuje zjawisko rozproszonej odpowiedzialności i wychodzi że nikt nie jest odpowiedzialny.

Nie czuję się urażona, ponieważ nie o mnie tu chodzi a o Barika.

Agusia - piszesz "wydaje mi się" , no właśnie nikt nie wie czy Barik jest szczęśliwy, szczególnie że nikt z tego wątku u niego nie był..

Nie twierdzę że ma źle u Lilki, tylko że Barik wymaga uwagi na którą Lilka może nie mieć czasu. Zrobiła dla niego ile mogła, ale trzeba więcej..

Barik ma być w takim stanie żeby do szczęścia brakowało mu domu i myślałam ze po to jest ten wątek. Jeżlei wątek jest tlyko po to by zbierać kase na hotelik to ja nie chcę go prowadzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']chcę żeby wątek przejęła osoba odpowiedzialna za Barika, ponieważ nie ma tak że wszyscy są odpowiedzialni, bo wtedy występuje zjawisko rozproszonej odpowiedzialności i wychodzi że nikt nie jest odpowiedzialny.

Nie czuję się urażona, ponieważ nie o mnie tu chodzi a o Barika.

Agusia - piszesz "wydaje mi się" , no właśnie nikt nie wie czy Barik jest szczęśliwy, szczególnie że nikt z tego wątku u niego nie był..

Nie twierdzę że ma źle u Lilki, tylko że Barik wymaga uwagi na którą Lilka może nie mieć czasu. Zrobiła dla niego ile mogła, ale trzeba więcej..

Barik ma być w takim stanie żeby do szczęścia brakowało mu domu i myślałam ze po to jest ten wątek. Jeżlei wątek jest tlyko po to by zbierać kase na hotelik to ja nie chcę go prowadzić.[/QUOTE]
Niegdys bywała tam Neska . Moze wejdzie i cos napisze ?Moze czasem bedzie mogła podjechać? Aniu ,gdyby tak zrobic jak Ty uważasz . Co by było ,gdyby Barik pogryzł ogrodzenie( udało mu sie z klatką metalową),gdyby uciekł ,gdyby coś mu sie stało ?Uwazam ,ze to by była większa odpowiedzialnosć ,niz prowadzenie watku.Piszesz o plicji dla zwierzat. Ja ogladałam Zaklinacza i co.? Nie udało mi sie ułaskawić Atosa córki. Za kazdym razem jak zobaczył Timka ,to chciał go zjeść.Chociaż próbowałam jego metod. Natomiast w stosunku do nas był psem idealnym. Nawet do budy dał sie wiazać ,bo wiedział ,że go za to wygłaskam. Oczywiscie wiazałyśmy ,jak chciałam wyjść z Timkiem. No nie udało mi sie ich pogodzić. Nie jestesmy pewne ,czy ta osoba byłaby wstanie pracowac z Barikiem . To indywidualista.

Moze Neska nam cos napisze.

Aniu ,czy pamiętasz nr ,który Ci dałam do Moniki?

Link to comment
Share on other sites

cos cisza u Barika:>

Javeno, poszukam tego numeru Moniki.

Co do zaklinacza psów, ja mówiłam o policji dla zwierząt i o tym że nawet z najbardziej skrajnym przypadkiem można sobie poradzić. Z Barikiem także, tylko trzeba pracować. I nie chodziło mi o naukę czy tresurę, tylko o to że nawet przypadki które żyły w klatkach w pseudo i chodziły w kółko po pokoju - stały się psami "normalnymi" całkiem adopcyjnymi. Barik nie jest aż tak tak skrajnie niezsocjalizowany więc ma dużą szansę na wejście w postawę "do ludzi" mimo swojego wieku. Skoro z człowiekiem poprzez pracę można tak wiele zdziałać to ze zwierzęciem tym bardziej. Wiem co mówię:)

Przeleciałam wątek Barika od początku. Lilka, Nesca i inne osoby na początku były bardzo aktywne.. ciągle informacje i zdjęcia. Teraz nie wiemy tak naprawdę nic. Informacje mamy zerowe.

Stąd moje pytanie jak się dzielimy podróżami do Barika? trzeba go zacząć odwiedzać. Trzaba konkretów by znalazł nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

a co do DT do którego Barik miał trafić to osba ta ma doświadczenie w takich wyizolowanych psach, jest takze z nimi 24 h na dobe. A zeby pies nie uciekl tez sa sposoby i wystrczy kilka dni przetrzymac Barika i sie przyzwyczai.

i bardzo prosze o nie pisanie juz na temat tego ze Barik ucieknie, przegryzie coś etc. bo to nie ma sensu. Kazdy pies moze protestowac mniej lub bardziej, ale to nie znaczy ze bedzie z tego powodu siedzial do konca zycia w hoteliku! Z takim psem jest po prostu wiecej pracy, ale jego zmiana nie jest wcale niemozliwa.

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze z bazarku powinny już być .Prosze o wysłanie wiadomosci na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-KONIEC-Zaklinacz-psów-Cegiełkę-kupujesz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012[/URL]



U Lilki jest również Berta i Szila. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191232-Zapomniana-Berta-co-ją-czeka-dołóż-chociaż-złotówkę/page39[/URL]


Nr Moniki już znalazłam . Spróbuje sie skontaktowac.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Trzymam kciuki ;) może tobie się uda:lol:[/QUOTE]

Wczoraj próbowałam kilka razy ,nagrałam sie na sekretarkę ....NIC ,CISZA.


[quote name='Javena']Pieniądze z bazarku powinny już być .Prosze o wysłanie wiadomosci na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-KONIEC-Zaklinacz-psów-Cegiełkę-kupujesz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012[/URL]

[/QUOTE]

Bardzo prosze zamieścić info. na wątku bazarku ,ze pieniadze wpłaciłam .Będzie jeszcze dodatkowo 10 zł .Jak dojdą.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Ode mnie dzisiaj poszła deklaracja.

Nie chcę dzielić ludzi, bardzo doceniam to co Lilka robi dla Barika, ale Figanna też mówi sensownie - to nie są gołe słowa skoro ma już znaleziony DT z doświadczeniem z trudnymi psami. Wiem, że jest ryzyko ucieczki, cofnięcia się w depresję - jak zawsze ze zmianą miejsca, może to wyjśc psu na gorsze, ale może czasem trzeba zaryzykować, bo inaczej nic się nie zmieni. Pytanie, czy faktycznie mamy Barika do końca dni utrzymywać, czy ryzykować zmianę - trzeba się nad tym zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...