Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='unikatowydiament']A więc zaś kolejne małe postępy w nauce Syneczka,już nie ma ganiania i agresji do kur a w szczególności gołębi:multi:,ostatnio wąchał trawę,od ptaszków,które były od niego z 50m,a On nic.A na wiewiórkę patrzył z ciekawością co to jest,a jaki był zawiedziony jak wiewióra zwiała mu na drzewo:evil_lol:.Księciu też myślał że da radę,oparł się o drzewo i jak długi się wyciągnoł:lol:,tak śmiesznie się gramolił,już był prawie,ino dupsko nie chciało wejść:diabloti:
Byłam z mamą na zdjęciu gipsu,a siostra wróciła ze szkoły i ma problemy z kolanem(całe opuchnięte),więc brat zawiózł ją od przychodni.[/QUOTE]


Pocieszę Cię- Starzeje się Księciunio :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Pocieszę Cię- Starzeje się Księciunio :P[/QUOTE]
Myślałam że Księciu zacznie się starzeć jak skończy 8 lat,a On ma dopiero 6 lat i 4 miesiące

[quote name='Izabela124.']Witaj randkowiczko :)[/QUOTE]
hej,ale na razie randki nie ma:roll:

[quote name='phase']Dzień dobry. :)[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Miłego dnia Oscarki :loveu:[/QUOTE]
My także życzymy:)

Mamy słoneczko,jesteśmy z Syneczkiem po długim spacerku.W poniedziałek siostra zaś do lekarza,na badanie RTG kolana,teraz ma nogę w szynie,a mama ma zaś jeździć na rechabilitację. A mój wieśniak zaś się nie odzywa:mad: w końcu dupsko mu skopię:diabloti:. W poniedziałek jadę na rozmowę kwalifikacyjną,może w końcu wypali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Trzymam kciuki za rozmowę kwalifikacyjną:)[/QUOTE]
nie dziękuję aby nie zapeszyć Kochana:)
[quote name='dagaa111']gratuluję postępów w szkoleniu :) mi przy moim psie już ręce opadają, praktycznie żadnej poprawy nie ma[/QUOTE]
jest nawet dobrze,jak na możliwości Syneczka,jestem zadowolona,tylko najgorzej jest z pod biegaczami,ich Synek nie może z cierpieć i zaakceptować,bo od razu do ataku się szykują,lecą z agresją:angryy:,w ogóle w Naszej okolicy psy są nie wychowane i nie z socjalizowane,robią co chcą:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Zagląda czy coś jeszcze nie zostało na stoliku :) [URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/kiciu15B0_zpsf0f2d008.jpg[/URL][/QUOTE]
Synek chciał na sofę wejść bez pozwolenia,a On jest nauczony wchodzić na nią na komendę"możesz"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak'][URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/kiciu15B0_zpsf0f2d008.jpg[/URL] te zdjęcie jest słodkie :loveu:[/QUOTE]

dzięki:)

[quote name='phase']Jakbym Żabkę widziała. :evil_lol:[/QUOTE]

nie ważne ile mają,do brojenia pierwsi:lol:

Witamy się w piękną i słoneczną niedzielę:)

Długi spacerek z Księciuniem zaliczony,po południu grill,a na wieczór kilka filmów z rodziną. Mamy w domu akcję zbierania plastikowych nakrętek,Synek też pomaga,ale na swój sposób,zabiera je i nie chce oddwać:evil_lol: ,woli je pogryść.Oscar przestał wszczynać pierwszy awantur z innymi psami:multi: ,jak widzi psa,woli na sikać i podrapać ziemię albo"coś" powąchać.Jak inny zaczyna Synuś odpowida ale co raz szybciej idzie go z korektować i uspokoić.Co raz częściej ich olewa.

Link to comment
Share on other sites

Ksieciuniu przy kanapie -booooski ;moje sunie nie czekaja na komende czy moga wejsc na kanape :diabloti:,sa nie wychowane ,wlaza i sa :evil_lol: Beka (biala bulwa)ostatnio noce przesypia na fotelu ,a nie na swoim poslaniu :diabloti:,a nad ranem wchodzi nam do lozka :evil_lol:;Lula (ciemna ) spi w nim przez cala noc :diabloti:,astunia wchodzi do lozka rano :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']Ksieciuniu przy kanapie -booooski ;moje sunie nie czekaja na komende czy moga wejsc na kanape :diabloti:,sa nie wychowane ,wlaza i sa :evil_lol: Beka (biala bulwa)ostatnio noce przesypia na fotelu ,a nie na swoim poslaniu :diabloti:,a nad ranem wchodzi nam do lozka :evil_lol:;Lula (ciemna ) spi w nim przez cala noc :diabloti:,astunia wchodzi do lozka rano :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Moje też nie wychowane,jak chcę usiąść na kanapie,to muszę sobie miejsce wygospodarować :evil_lol:.[/QUOTE]

Oscar był dobrze chowany,ale wiadomo nie raz robi co chce:evil_lol:,ale jak brat jest Synek żadnej samowolki nie urządza,wie że z bratem się nie zaczyna:diabloti:,brat go twardą ręką prowadzi,a nie to co Ja:lol:
Zaś mają odzwonić za tydzień:angryy: już Ja to widzę,pełno było babek chętnych,za duże bezrobocie u Nas,mamy słoneczko i jest cieplutko,po południu na spacerek z Księciuniem idziemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...