Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

upały przyszły,mają być ponoć jakiś czas,ale dzięki słoneczku truskawki są miamniuśne:eviltong:
dzisiaj siostra upiekła biszkopt z galaretką i truskawkami,a rano zrobiłam truskawki z bitą śmietaną i pudrem oraz muss,a na jutro mam ochote pierogi z truskawkami,Synek ich nie lubi:placz:.Baltuś
[*] zawsze mi pomagał w ich zjadaniu
Woda w baseniku już się grzeje od rana,teraz tylko czekamy na późne popołudnie,aby Księciu dupsko mógł pomoczyć,teraz za gorąco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ale u was smakowite rzeczy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Ja uwielbiam jedzenie,z resztą moja cała rodzinka jest na tak,ale oczywiście Księciuniu żadko kiedy jest na tak,najczęściej blee,i do michy nie idziemy,wyjątkiem jest ranna śniadanko,gdzie Pańcia da albo jorurcik,sereczek albo kremówkę do wypicia,w tedy wysztko jest zjedzone i nawet Synek upomina się o więcej

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']To choć ;) Ja mam pod domem plantacje truskawek :eviltong::loveu:[/QUOTE]

no lecę,pędzę,zaraz będę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Obyś zdążyła zanim skończy się sezon na truskawki :evil_lol:[/QUOTE]

mam w domu ciasto z truskawkami:p

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']To nie to samo co całe pole truskawek :eviltong:[/QUOTE]

lepszy rydz niż nic:eviltong: dzisiaj obżarłam się arbuzem,jutro będą truskawki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...