Jump to content
Dogomania

galeria leemoncee i Hakera


leemonca

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']Cześć Leemonca:lol: :lol: :lol:
To widać, że zimę spędzasz bardzo aktywnie:cool3: ][/quote]

lato też, bo jeżdżę na rowerze :cool3:
[QUOTE]Alicjarydzewska[I]zazdraszczam jazdy na nartach ...ja takowych od 20paru lat na nogach nie miałam:oops:
super:p
[/I][/QUOTE]

narty to moja słabość, nawet z poharatanym kolanem, ze stabilizatorem na nodze (po wypadku) nie potrafię z nich zrezygnować :shake: ;)

[QUOTE]zuzolandia[COLOR=blue][I][B]Hejka ;-) no fakt nawet deszczowa jesien na fotkach Limonki ( sorki za spolszczenie ;-))ehhehe jest piekna .....
A u nas lejeeeeeeeeeeee ;-(
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
a spalszczaj sobie, a wogóle to Leemonca = Kasia, witaj :evil_lol:

[B]beria - [/B]u nas też obrzydliwie, a zaraz musimy wyjść na siku :placz:

[B]Imbir1 - [/B]ja też suszę spodnie od rana :cool3:

[B]Daga [/B]- witaj , jaki ładny avatarek i bannerek :lol:

[B]Tina.Sara[/B] - dzieńdoberek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca'] jeżdżę już od dziecka a że do najbliższego wyciągu mam 20 min. jazdy samochodem, więc praktycznie cały sezon zimowy spędzamy na stoku. Wprawdzie stoczek nie jest duży, zjazdu raptem 450 m, ale oświetlony i nadaje się na wypad po pracy :evil_lol:
[/quote]
A ja w tym roku (w sumie to w przyszłym, bo w okolicach lutego) po raz pierwszy pojadę na narty! :multi: Już nie mogę się doczekać :multi: Biorąc pod uwagę fakt, że będąc pierwszy raz w Tatrach w zeszłe wakacje, podczas pierwszej wyprawy na szlak zdobyłam Rysy, to mam nadzieję, że wypad na narty także będzie równie udany :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']A ja w tym roku (w sumie to w przyszłym, bo w okolicach lutego) po raz pierwszy pojadę na narty! :multi: Już nie mogę się doczekać :multi: Biorąc pod uwagę fakt, że będąc pierwszy raz w Tatrach w zeszłe wakacje, podczas pierwszej wyprawy na szlak zdobyłam Rysy, to mam nadzieję, że wypad na narty także będzie równie udany :cool3:[/quote]

jeśli tylko będzie dużo śniegu, dużo słoneczka i trochę mroziku to napewno będzie super :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']jeśli tylko będzie dużo śniegu, dużo słoneczka i trochę mroziku to napewno będzie super :lol:[/quote]
I jeszcze narty się przydadzą na pewno :cool3: Co prawda chciałabym się nauczyć na snowboardzie, ale ceny za instruktora są obłędne, a instruktorów jazdy na nartach będę miała aż zbyt wielu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']I jeszcze narty się przydadzą na pewno :cool3: Co prawda chciałabym się nauczyć na snowboardzie, ale ceny za instruktora są obłędne, a instruktorów jazdy na nartach będę miała aż zbyt wielu :evil_lol:[/quote]
jak jest super pogoda i fajne towarzystwo to i narty niepotrzebne :eviltong: :razz:

ja na desce nie próbowałam, jakoś mnie nigdy nie ciągnęła (chyba za stara jestem na zmiany :eviltong: ) ale córka i TZ próbowali, córka się napaliła bardzo, TZ nie, ale w końcu i tak jeździmy wszyscy na boazerii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=darkorchid][I][B]No tak ;-) kobitke dopadł len i fotek ni ma ;-)[/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=darkorchid]Buziole ;-)[/COLOR][/B][/I]
[/quote]

czołem dziewczyny :cool3: !!! rzeczywiście mnie lenistwo fotkowe ogarnęło :evil_lol:

bawiłam się trochę fotoszopem i mogę tylko to wkleić zamiast zdjęć :cool3: , zdjecia może będą później, ale stare bo nowych niet :evil_lol:

moje dzidzi :cool3:
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2673/gosia1fv4.jpg[/IMG]

biedroneczki
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/7479/1sn1.jpg[/IMG]

a wogóle to się odchudzam i jestem głodna i zła :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']czołem dziewczyny :cool3: !!! rzeczywiście mnie lenistwo fotkowe ogarnęło :evil_lol:

bawiłam się trochę fotoszopem i mogę tylko to wkleić zamiast zdjęć :cool3: , zdjecia może będą później, ale stare bo nowych niet :evil_lol:

moje dzidzi :cool3:
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2673/gosia1fv4.jpg[/IMG]

biedroneczki
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/7479/1sn1.jpg[/IMG]

a wogóle to się odchudzam i jestem głodna i zła :placz:[/quote]
[B][COLOR=red]heloooooooł:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]ale fotki fajne pierwsza to jak aniolek maly:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]a doroga sliczna!!!!!te biedronki rzadza:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]co do odchudzania w zime to ja nei raz probowlam...ale sie nie da<bynajmniej u mnie:eviltong: >[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]ehhhh.....powodzenia zycze.......[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000][quote]co do odchudzania w zime to ja nei raz probowlam...ale sie nie da<bynajmniej u mnie:eviltong: >
ehhhh.....powodzenia zycze.....[/quote][/COLOR][/B]

ja pewnie jutro też skończę :cool3:

[QUOTE]wow leemonca te fotki są cudne!!!!!!!!! jak Ty to kobito robisz... ? :lol: :lol: :lol:[/QUOTE]

a... jakoś tak samo wychodzi :cool3:, wszystko przez tego fotoszopa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']

ja pewnie jutro też skończę :cool3:



a... jakoś tak samo wychodzi :cool3:, wszystko przez tego fotoszopa :evil_lol:[/quote]


ehhh no tak jeśli o coś chodzi to zawsze chodzi o photoshopa :/ ja go nigdy nie zdobendę w polskiej wersji... :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...