Jump to content
Dogomania

galeria leemoncee i Hakera


leemonca

Recommended Posts

[quote name='arystokratka']Jaki mija weekendzik Hakerkowi :razz: Wymizjaj odemnie pieseczka ;)
U nas piękna pogoda , słoneczko świeci i jest super :evil_lol:[/quote]

witaj [B]arystokratko[/B], widzę, że nareszcie piszesz coś więcej niż tylko powitanko :razz: , mam nadzieję, że to nie kolejny spam :razz:

cześć[B] limoncia:multi: [/B]
cześć[B] DORRAG :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='leemonca']witaj [B]arystokratko[/B], widzę, że nareszcie piszesz coś więcej niż tylko powitanko :razz: , mam nadzieję, że to nie kolejny spam :razz: [/quote]


Tak :roll: . Przed chwilą Kitka mnie uświadomiła że nie można pisać za każdym razem cześć :roll: A chwilę później moja siostra uświadomiła mi to samo , mniej miłym tonem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[I][B]No i zbanowali ją :p. A to nawet i lepiej :cool3: Nauczy się że tak nie wolno :evil_lol: . Weszłam na jej ostatnie posty i co zabaczyłam ? [/B][/I]
[B][I]Same : Cześc, Hej , Witajcie :-o Nie jest mi jej specjalnie szkoda :evil_lol: Przeżyje te 7 dni bez DG ;) [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Leemonca bardzo fajna galeria . Byłam tu kiedyś i składałam życzenia chyba :p . Chciałabym częściej wpadać, ale inne galerie poczują się obrażone :evil_lol: . Muszę już lecieć , ale i tak się rozpisałam . [/I][/B]
[B][I]Ale obiecuję że jeszcze tu wpadnę :multi: Życzę miłego dnia ;) [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6193/imgead0.jpg[/IMG]

.hehehe a czyja to peruka ???? komu ja podwedził ???? heheeh;-)
Wiem wiem znam odpowiedz eheheheh ;-) witanko ....dzien był przepieknyyyyy ......my spacerek zaliczylismy teraz fotki wstawiamy zajadajac pizze i popijajac piffkiem....;-) heeheh
Buziole

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Leemocna :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A tu jak zwykle cudne spacerowe fotki Hakerka i przyjaciol i rewelacyjna zamarznieta kropelka :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Witaj leemonco !!!!!!!
:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
:lol: Piękna jest Twoja Hakerowa galeria.:Dog_run:
Sama nie wiem jak tu trafiłam do Ciebie :-D:grin::mdrmed:, bo odnalazłam constancję i tam w jej postach doszłam do Twojej galerii.:multi:
Tutaj w dogo czuję się jak w dżungli i nie potrafię poruszać się zupełnie.:-(:placz:
Jestem zakręcona do kwadratu. :crazyeye:
Pozdrawiam Cię i biegnę zobaczyć dołożone fotki do galerii mojego Sukcesa.
Pa,pa,pa.:bye::bye::bye:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenna79'][B]Witaj leemonco !!!!!!!
:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
:lol: Piękna jest Twoja Hakerowa galeria.:Dog_run:
Sama nie wiem jak tu trafiłam do Ciebie :-D:grin::mdrmed:, bo odnalazłam constancję i tam w jej postach doszłam do Twojej galerii.:multi:
Tutaj w dogo czuję się jak w dżungli i nie potrafię poruszać się zupełnie.:-(:placz:
Jestem zakręcona do kwadratu. :crazyeye:
Pozdrawiam Cię i biegnę zobaczyć dołożone fotki do galerii mojego Sukcesa.
Pa,pa,pa.:bye::bye::bye:
[/B][/quote]

cześć Marzenno, fajnie że jesteś z nami na dogo :lol: przyzwyczaisz się szybko do naszego forum, wydaje mi się że jest łatwiej się poruszać aniżeli na psp:razz:. Teraz ja cię spróbuję odnaleźć. Szkoda, że nie masz bannerka.

Witajcie wszyscy!!!
pogoda niestety nie spacerkowa:shake:, za to wzięłam się w końcu za porządki w domu, bo pajączki zasnuły mi już prawie wszystko oprócz komputera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']cześć Marzenno, fajnie że jesteś z nami na dogo :lol: przyzwyczaisz się szybko do naszego forum, wydaje mi się że jest łatwiej się poruszać aniżeli na psp:razz:. Teraz ja cię spróbuję odnaleźć. Szkoda, że nie masz bannerka.

Witajcie wszyscy!!!
pogoda niestety nie spacerkowa:shake:, za to wzięłam się w końcu za porządki w domu, bo pajączki zasnuły mi już prawie wszystko oprócz komputera :evil_lol:[/quote]

A ja ze zdziwiem odkryłam dzisiaj, że już nie mam gdzie upychać prania:crazyeye:.
[B]I zdechł mój komputer:angryy:[/B] . Teraz siedzę, przy kompie córki ale ona jutro wraca i dostęp będę miała mooocno ograniczony, no i nie ma tutaj PSP:placz: . Martwi mnie tylko czy da się cokolwiek uratować:roll: .
Przymusowe porządki mam gwarantowane.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='leemonca']cześ [B]Kamcia[/B] mamy chyba wszyscy ten sam problemik , piekny masz bannerek[/QUOTE]
[B][I]Bannerek ci sie podoba ?! Dziwne ... bo sama zrobiłam :evil_lol:. [/I][/B]
[B][I]Zwykły , najzwyklejszy ;) [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]A Do twojej galeri staram się zaglądać , o ile czas mi pozwala ;) [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

chciałam tylko pokazać Sukcesa;
[URL]http://img84.imageshack.us/img84/6085/hpim0069tf9.th.jpg[/URL]

a to galeria: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/481/2/2052.html[/URL]

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6085/hpim0069tf9.th.jpg[/IMG]
mam straszne kłopoty ze wstawianiem fotek.
Pozdrawiam wieczorową porą.(hihihi...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...