Jump to content
Dogomania

Słodkie KLUCHY, Czekoladka i Łatek znalazły DS.. Czarnulka przegrała z parwo :( (*)


Soema

Recommended Posts

Maluchy są boskie.. to chyba niemożliwe, żeby wcześniej nie miały kontaktu z człowiekiem. Bo teraz jak przychodzę to czarna klucha i czarno-biały psiak okazują taką euforię, że żal od nich wychodzić :) podnosi chłopak tą białą łapinkę i pokazuje, żeby miziać po brzuszku :loveu: Genialny jest!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Maluchy są boskie.. to chyba niemożliwe, żeby wcześniej nie miały kontaktu z człowiekiem. Bo teraz jak przychodzę to czarna klucha i czarno-biały psiak okazują taką euforię, że żal od nich wychodzić :) podnosi chłopak tą białą łapinkę i pokazuje, żeby miziać po brzuszku :loveu: Genialny jest![/QUOTE]


A ta Czekoladka dalej taka niepewna??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']A ta Czekoladka dalej taka niepewna??[/QUOTE]
No niestety... minimalnie lepiej jest, ale przed nią dłuuuga droga.
[quote name='Marlena:)']No sunia jest najbardziej wycofana - jak napisała Soemka w pierwszym poście złapaliśmy ją jako ostatnią i nie szczędziła ząbków ;)
Ale to szczyl, wiec pod okiem Soemy i reszty opiekunów moment znormalnieje ;)[/QUOTE]
Żeby jeszcze czasu było więcej i rąk do pracy i miziania... Odczekamy trochę po surowicy i przyprowadzimy psiego terapeutę:diabloti: ogólnie, to może psie przedszkole otworzymy :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Soemka jak dasz radę - druknij proszę zdjęcia szczyli wraz z krótkimi opisami - przy okazji je odbiorę (w poniedziałek najprawdopodobniej). Zawieziemy je do Stalowej i przekażemy teściowej jogi, bo u niej ludzie pytają (kazałam jej odsyłać na Wiśniową , ale ludzie najczęściej wolą omijać schroniska z daleka).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Na allegro kilkaset wejść i cisza.... Zresztą z innych też cisza.[/QUOTE]

To chyba kwestia tego że są wakacje, każdy o wakacjach i wypoczynku myśli a nie o pomocy psiakom, dodatkowo dochodzi to że ludzie po powodzi mają inne troski na głowie niż szukanie "kundla" :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Bardzo długo.
Dziś umarła inna malutka sunia, parwo :( i to tak zmutowane, że szkoda słów.
Mam nadzieję, że one lżej przejdą chorobę, bo były długo z matką.[/QUOTE]


To chyba nic im nie da że z matką były, ten wirus to jakaś masakra. U nas po raz pierwszy pojawił się u szczeniaków z Annopola, potem ponad rok później mimo że wszystko zdezynfekowaliśmy. A tu przy takiej liczbie psów nie ma możliwości żeby szczenięta izolować :-(

Link to comment
Share on other sites

Czy byly juz moze jakies telefony w sprawie pieskow? Probowalam szukac chetnych na wlasna reke, ale... eh... a zdawaloby sie, ze tak latwo znalezc dom chociaz jednemu z pieknych, bezdomnych szczeniat. :shake:

W poniedzialek bede zostawiac u weterynarzy ogloszenia w sprawie adopcji Kajtusia, niewidomego szczeniaka z Wielkopolski, moze zrobilabym ogloszenia tez dla tych trzech bidulek? Wiem, ze Kalisz znajduje sie spory kawalek drogi od miejsca, gdzie przebywaja, ale mimo wszystko...

Link to comment
Share on other sites

W środę do domu poszedł czarno - biały piesek. Zostały dwie suczki.
Ludzie przyjechali z Częstochowy, adoptowali jeszcze kaukazowatego psiaka :)
każde ogłoszenia mile widziane. Może inna bidy znajdzie dom dzięki temu. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Super, ze jeden znalazl juz dom :D

Ja tak czaje sie i czaje na czarnulke, ale moj kot dostalby chyba zawalu, gdyby do domu trafil pies, ktory juz jako szczeniak bedzie wiekszy od niego :roll:.
Bardzo prosilabym o przeslanie na PW zdjec czarnulki i czekoladki w wiekszej rozdzielczosci :)

Link to comment
Share on other sites

Daj maila :)
a czarnulka jest BOSKA! Wiesz jak ona cudownie łapkami prosi o uwagę? Staje i macha do Ciebie :loveu:, nie jest nachalna. Może kot by ją zaakceptował?:)
pomyśl.. ja bym ją sama chętnie wzięła, ale moja suka atakuje inne psy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

No wlasnie cala trojka jest wspaniala, ale czarnulka od razu chwycila mnie za serce tym swoim pycholkiem. Wolontariusze przestrzegali mnie jednak, ze kombinacja dorosly kot jedynak + szczeniak, moze nie skonczyc sie zbyt dobrze dla kocura; szczegolnie, ze moj kot jest bardzo, bardzo zazdrosny - gdy przez jakis czas byl u mnie maly kociak, uratowany przed spedzaniem zimy w lesie, kocur chodzil caly czas obrazony, nie dal sie dotknac, byl apatyczny (dodam, ze akurat w jego przypadku jest to sytuacja niespotykana, bo ma zupelnie nie-koci, przytulasny, psi charakter)... musialam znalezc dla malenstwa nowy dom, bo nie moglam patrzec, jak moj kot sie meczy :shake:, takze nastawiam sie raczej na psy dorosle (chociaz bardzo chcialabym miec szczeniaka - no bo kto by nie chcial uczyc zycia takiej nieporadnej kluski :D).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Soema Ty to widzę kazdego piesa wziełabyś do domu. Będę Cię miała na oku :evil_lol:
Super, że jeden poszedł. Trzymam kciuki za resztę :loveu:
lancast :cool3:[/QUOTE]
A wzięłabym, tak ze 4 z tego przytula w szczególności :loveu: zauważ, że te tłustsze:evil_lol:
ale moja Nuśka nie chce mnie wspierać :shake::mad:

Lancast, zawsze możesz wziąć małą na DT i zobaczyć co się będzie działo ;) może szczeniaka zaakceptuje. Czasem zwierzaki jedne akceptują, innych nie ii nic na to nie możemy poradzić..

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie bardzo moge pozwolic sobie na eksperymenty - chce zaadoptowac psa jak najszybciej [na poczatku wrzesnia wyjezdzam na 2 tyg. i chce, by psiak zdazyl sie do mnie przyzwyczaic - i pobrykac sobie po dzialce, poki lato ;)], a jesli kot nie zaakceptowalby szczeniaka, chyba pekloby mi serce, gdybym musiala oddac czarnulke, a pozniej szukac nowego psa... takie to juz problemy, gdy wychowuje sie rozpieszczonego jedynaka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sandomierz... google maps mowi, ze jazda zajelaby jedyne 5-6h. Mam wrazenie, ze Kalisz znajduje sie na koncu swiata, tak wszedzie z niego daleko :evil_lol:

Naprawde az trudno mi uwierzyc, ze nikt jeszcze nie capnal czarnulki - jak pisalam, cala trojka nadzwyczaj urodziwa, ale ona od poczatku jest moja faworytka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lancast']Sandomierz... google maps mowi, ze jazda zajelaby jedyne 5-6h. Mam wrazenie, ze Kalisz znajduje sie na koncu swiata, tak wszedzie z niego daleko :evil_lol:

Naprawde az trudno mi uwierzyc, ze nikt jeszcze nie capnal czarnulki - jak pisalam, cala trojka nadzwyczaj urodziwa, ale ona od poczatku jest moja faworytka :)[/QUOTE]
Bo ona jest genialna, jak się uśmiecha to samemu też się chce tylko śmiać. Zamiata ogonkiem, łapkami macha. Sama rozkosz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...