Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Goldenek2']Ja też rozsyłam ....[/QUOTE]
I kto tu kogo ciąga po całym dogo:eviltong:
W wolnej chwili mogę powysyłać pw. Tylko poproszę o jakiś zgrabny, błagalny tekst. Może warto też zmienić tytuł wątku informując, ze potrzebne pieniążki (jak wszędzie).
I koniecznie w 1 poście szczegółowa informacja dokąd Sunia ma jechać do hoteliku i jakie będą koszty.
Dziewczyny a może żeby dobrze zacząć jakiś bazarek? Macie jakieś fanty?

Link to comment
Share on other sites

A czy mogę zaprosić na bazarek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B][COLOR=#ff00ff]Sonia zaprasza na bazarek, z którego pieniążki wykorzystamy na jej diagnostykę i operację:[/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192056-KUP-ZA-ILE-CHCESZ-czyli-zbieramy-na-operację-Sonki-z-dysplazją-02.10-godz.20-00?p=15301617#post15301617"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...7#post15301617[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']I kto tu kogo ciąga po całym dogo:eviltong:
W wolnej chwili mogę powysyłać pw. [B]Tylko poproszę o jakiś zgrabny, błagalny tekst. Może warto też zmienić tytuł wątku informując, ze potrzebne pieniążki (jak wszędzie).
I koniecznie w 1 poście szczegółowa informacja dokąd Sunia ma jechać do hoteliku i jakie będą koszty. [/B]
Dziewczyny a może żeby dobrze zacząć jakiś bazarek? Macie jakieś fanty?[/QUOTE]
przypomne, zeby nie umknelo
jest propozycja od pieskiGabi, ze moze przyjac sunke za 400zl miesiecznie, hotelik w woj. lubuskim powiat Żary
niewiem Kto tu decyduje, czy w ogole chcecie Ja dawac do hoteliku??

Link to comment
Share on other sites

hej Dziewczyny ja jak zwykle nieregularnie ale schron mnie pochłania w przenosni i dosłownie
Sunia trzyma sie dzielnie bo to twarda dziewczyna, jesli hotelik to ja bym poczekała na jakis blizszy jesli juz chociaz mam nadzieje ze w ciagu najblizszych 2 m-cy syt. schronu zmienie sie na tyle ze moze nie trzeba bedzie jej wyciagac do hoteliku tylko bezpiecznie tu poczeka na upragniony domek. póki co prosze Was o ogłoszenia, mozna dawac moja komórke, najlepiej byłoby znalezc jej docelowy dom bo Ona sie baaaardzo przywiazuje i chociaz kolejnych przeprowadzek i rozstan chciałabym jej oszczedzic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']hej Dziewczyny ja jak zwykle nieregularnie ale schron mnie pochłania w przenosni i dosłownie
Sunia trzyma sie dzielnie bo to twarda dziewczyna, jesli hotelik to ja bym poczekała na jakis blizszy jesli juz chociaz mam nadzieje ze w ciagu najblizszych 2 m-cy syt. schronu zmienie sie na tyle ze moze nie trzeba bedzie jej wyciagac do hoteliku tylko bezpiecznie tu poczeka na upragniony domek. póki co prosze Was o ogłoszenia, mozna dawac moja komórke, najlepiej byłoby znalezc jej docelowy dom bo Ona sie baaaardzo przywiazuje i chociaz kolejnych przeprowadzek i rozstan chciałabym jej oszczedzic[/QUOTE]

Czyli trzeba suńkę ogłaszać, chociaż z tymi ogłoszeniami to różnie jest...niestety... Miała już 2 pakieciki, allegro i efekt żaden:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...