Jump to content
Dogomania

Zmarła Draczyn


anutka

Recommended Posts

W dniu 2 lipca zmarła Pani Krystyna Zbrozińska-Sobczak, założycielka hodowli Draczyn.
Była wybitnym kynologiem, ale dla wielu z nas przede wszystkim przyjacielem.
O dacie pogrzebu poinformuje Was jak tylko sie dowiem
Ponieważ Draczyn bardzo dużo pisała równiez na Dogomanii pomyslałam, że może także tutaj umieszcze propozycje zbiórki na wieniec. Robimy ją na forum *****, którego Draczyn była załozycielką.

[I]Wiem, ze nie każdy z forumowiczów będzie mógł przyjechać na pogrzeb osobiście, dlatego chciałabym abyśmy kupili wieniec od nas wszystkich - od użytkowników forum *****.
Razem z Aleną ustaliłam, że pieniądze będziemy tak jak ostatnio zbierać na moje konto. Nie chce Wam narzucać kwoty. Decyzja należy do Was.

Podaje numer konta:
46 1160 2202 0000 0001 3471 8135
Anna Kiljańczyk

Rozmawiałam już dzisiaj na ten temat w kwiaciarni i ustaliłam, że ze względu na to jak Draczyn kochała Buldogi do wieńca dołączone będą zdjęcia naszych psów.

Z góry Wam bardzo dziękuje za każdą wpłatę. Prosiłabym od każdego kto zdecyduje się przelać pieniądze o informację o kwocie. Jeśli nawet pieniądze nie wpłyną na czas będę wiedziała jaką sumą dysponuję.

Pozdrawiam serdecznie
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...