Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Ja wczoraj zrobiłam schabowe, ziemniaki i mizeria :P niby zwykłe, ale lubie :) chociaż pierś z kurczaka jeszcze bardziej   ;)

 

Ja dziś na szybko wyciągnęłam schabowe z zamrażarki ;)

Bo jak Ci pisałam, że spałam, to cała trójka byliśmy głodni, a schabowe szybko się robią :D

I zamiast mizerii miałam duszone pieczarki :P

Link to comment
Share on other sites

Za kilka miesięcy to ja będę Tobie gotować :D

Ale ja mogę Tobie nawet teraz coś ugotować :D Tylko przyjedź zanim się zepsuje :D

Ja mogę jeść nawet same ziemniaki, ale z mizerią lub pomidorem, ogórkiem, cebula i jogurtem..no kocham!! a jak niee mam nic w lodówce, to bardzo tanie danie, które uwielbiam tooo jajka sadzone, ziemniaki i surówka-marchewka starta z jabłkiem, jogurtem troche cukru i cytryny mniam :D

 

Nie myśl, że będę siedziała bezczynnie :P coś będę musiała robić :P

Link to comment
Share on other sites

Mam przepis na świetną sałatkę z ogórka i fety, skoro tak lubisz ogórka ;) Na upał, to sałatka idealna :)

A marchewkę, to ja lubię z chrzanem :P

 

Ogórka lubie z jogurtem :D ale sałatkę grecką też lubię ;) ja w sumie zjem wszystko, ale za sushi nie przepadam :D jak u cioci jest to wyjadam tylko łososia ;p

 

 

 

Bogdan w weekendy ma wolne ?

Link to comment
Share on other sites

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t35.0-12/12359526_918885024827884_1774788753_o.jpg?oh=69e21015c0bfc3862fff4a94fff7f6ae&oe=566FBEEBto Twoja siostra???

 

Do dań, ja lubię właśnie takie proste. Uwielbiam mizerie, ziemniaki, jajeczka, kotleciki schabowe, mielone co widać heheh Także zarówno Ty , jak i Madzia, możecie mi gotować :) Dzisiaj mam papryki faszerowane mięskiem i ryżem (jutro i pojutrze robię pierogi i krokiety na święta- z mięsem i kapustą z pieczarkami)

 

P.S. Dobrze, że masz banerek :)

Link to comment
Share on other sites

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t35.0-12/12359526_918885024827884_1774788753_o.jpg?oh=69e21015c0bfc3862fff4a94fff7f6ae&oe=566FBEEBto Twoja siostra???

 

Do dań, ja lubię właśnie takie proste. Uwielbiam mizerie, ziemniaki, jajeczka, kotleciki schabowe, mielone co widać heheh Także zarówno Ty , jak i Madzia, możecie mi gotować :) Dzisiaj mam papryki faszerowane mięskiem i ryżem (jutro i pojutrze robię pierogi i krokiety na święta- z mięsem i kapustą z pieczarkami)

 

P.S. Dobrze, że masz banerek :)

 

 

 

moja córka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartuje, ale mam wrażenie, że za bardzo się przywiązałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...