Jump to content
Dogomania

WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(


Ati

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cypek w nowym domu, zaj...... tak mi opowiadala Anka. Obszczal co sie da:) wlazl lapami na stol, Pano nowej bydle na kolana, zaanektowal lozko, rozpierniczyl dzieciolom zabawki, wybeblal kaluze wody z michy naokolo-hihihi, a pancia zapytala, Misi, pimpek, puszek i co tam jeszcze, czy ta karma to ci bedzie smakowala:)

Link to comment
Share on other sites

hm...
guzik go obeszło, że sobie poszłam.....

Cypis chciał robić wszystko naraz, jeść pić trzymać w paszczy misia aportować piłeczkę lecieć tylko nie wiedział czy go góry czy na dół siedzieć na kolanach nowej pani wyglądać przez okno ukraść kotleta z kuchni....
pyszczysko smiało mu się okrutnie ogon chyba się urwał.......

cypis zamieszkał w ogromnym domu , wśród fajnych dzieciaków , ma do dyspozycji przepiękne tereny spacerowe....i doświadczonych ludzi , którzy kochają tę rasę...
zajęcia będzie miał co niemiara:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']super wiadomość! Dom waratów normalnie:) co do kradzieży kuchennych to moja Roxy wczoraj zwędziła ze stołu kostkę drożdży.Bałam się rewolucji trawiennych, ale ona jedynie dostała czkawkę:)[/QUOTE]

czkawka...dobre....

kochani piszę na wątku cypisa bo mamy kolejne nieszczęście ...i to bardzo poważne....

wyżełek , w bardzo podeszłym wieku....staruszek....chory , bardzo chory....chciałabym go zabrać ze schroniska jak najprędzej....
mogę go odebrać dopiero 15 .10 bo wtedy kończy mu się kwarantanna ale prawdę mówiąc nie wiem czy bez pomocy lekarskiej do tego czasu dożyje....chciałabym poprosić w schronie aby wydano mi go już na cito, nie wiem czy to się uda...próbować będę...
nie wiem czy to psiak do uratowania, doprawdy nie wiem ale zostawić go umierającego w schroniskwym boksie nie potrafię:shake:
na pierwszy miesiąc hotelikowania tanitka zadeklarowała 350 zł....ale na leczenie nie mamy ani grosza...
ja poproszę Ati , zeby zamieściła zdjęcie bidki....dziś dostałam info , że psiak ma się coraz gorzej....:-(

Link to comment
Share on other sites

Cypek zadymia, osikuje co sie da- rodzinka na razie wytrzymuje

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194308-Kolejne-klapouchy-z-BB-zmarnowany-choruszek-szorstek-i-czarny?p=15523055#post15523055[/URL] jutro Anka dzwoni do schronu kiedy mozna brac zwierzole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194308-Kolejne-klapouchy-z-BB-zmarnowany-choruszek-szorstek-i-czarny?p=15523055#post15523055[/URL] jutro Anka dzwoni do schronu kiedy mozna brac zwierzole[/QUOTE]

to jest link do wątku chorego wyżelka, czarnego starszego psiaka w typie wyżelka....ten czarny to też kupa nieszczęścia...
przeżył olkusz....niestety po zamknięciu tej kaźni został przewieziony do bb- tam jest od roku- pies bez szans na adopcję w warunkach bb....za to bardzo łagodny , przyjacielski ....

ciotki wspomózcie wątek ......proszę...

Link to comment
Share on other sites

Cypis szaleje....ale ludziom doświadczonym nic nie przeszkadza...najbardziej płacze jak widzi, że ktoś z mieszkania wychodzi i nie zabiera go z sobą.....pomimo, że cała reszta rodzinki zostaje.....:evil_lol:
cypis dostal to czego najbarziej potzrebował....uwagi mnóstwa osób, siły ma na tysiąc spacerów, tak więc nikt z dzieci nie czuje się pokrzywdzony....bo czy wyżłowi może przeszkadzać tysiąc spacerów dziennie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Jak nowa rodzina Cypiska wytrzymuje jego energię?[/QUOTE]

na razie ok, pomimo jego morderczo niszczycielskiej kondycji
rodzince nic nie przeszkadza, ma mase ludzi do spacerowania wiec wychodzi na spacery chyba ze 20 razy, spi pol godzinki i jest gotowy na nowa propozycje wypadu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...