Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman]Dostałam wiadomosć od Pani z Krakowa...zdecydowała sie przygarnac naszego Blackiego :))..teraz pozostaje tylko sprawdzic warunki w ktorych bedzie mieszkal i siup do nowego domku :) pewnie bedzie bardzo tesknil...bo u milki jest jak w raju ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaji do nowego miejsca...tak bardzo bym chciala aby zaakceptowal nowa wlascicielke i zeby bylo mu tam dobrze :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Niestety musze was powiadomić ze Pani ktora miała przygarnac naszego blackiego zrezygnowała...zadzwonila do mnie dzis rano w jej glosie bylo slychac placz...powiedziala mi ze rezygnuje bo jej syn z Bawarii rozmawial z nią..powiedzial ze bedzie znowu cierpiala gdy kolejny pies zdechnie(wspominałam wam ze zdechl jej bokser) powiedzial rowniez ze gdy bedzie go odwiedziala w Bawarii to nie bedzie miala go z kim zostawic :| argumenty mnie bardzo zaskoczyly...decyzja Pani rowniez bo odnioslam wrazenie ze bardzo sie cieszyla ze bedzie miala nowego psiaka....a tu nagle cos takiego :( jest mi bardzo przykro...nie wiem co mam wiecej dodac...zawiodłam sie strasznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...