Jump to content
Dogomania

Dagon- moje czarne słońce:D


aśka-od-dagona

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nathaniel czasem jest tak, że pies właścicielowi żle robi, przychodzi jakiś znajomy i pies całkowicie inaczej robi i robi to bardzo szybko. Może przyjedź na gliwicki spacer to może coś Ci podpowiemy :eviltong:. A może jesteś za miękka i nie egzekwujesz tyego ?

Link to comment
Share on other sites

Musiałabym się kiedyś z gadziną ywbrać, jutro idę jakąś smycz kupić, bo w tej się zacina karabinek to i wysępie kaganiec (mama zabije za to że na psa tyle idzie, ja juz nie pamiętam kiedy nowe spodnie sobie kupiłam, bo wole na psa wydać :D ).

No nie wiem czy miękka jestem, raczej mnie to irytuje, i się staję ostra, wkurzona i wogóle blee, ale nie zaśmiecajmy wątku Dagonowi, możemy się do mnie przenieść (to mi oglądalność skoczy :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Nathaniel- po prostu jak widzisz ze pies zacyzna sie kłasc dajesz komende, a potem nagroda:evil_lol: skojarzy na pewno;)
Własnie z Diuna jest tak samo...dlatego jest moją porażka:roll: ja nie jestem w stanie zejść ze słuzbowego tonu...u mnie wszystko ma grać, Dagon ma taki charakter ze sie nie blokuje, na szczęscie:diabloti:

Bigos- czyzbyś znała IE?:-o czy to brawa dla R+?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem mam się czaić na mojego Gamonia :D

Ps.
Się "poznecałam" nad nim trochę. Mama poszła przed blok na ławkę do koleżanki, po godzinie pies zaczał się domagac, żeby tam iść. No dobra idziemy.
Puściłam go z klatki to takiego pershinga zrobił,że ło ho ho .
A potem odchodziłam od ławki przywoływałam go i mówiłam Szybko do pani (biegł do mamy)
i tak wkóło z 10 razy :evil_lol:
Wiem wredna jestem.

Link to comment
Share on other sites

Ech...R+:loveu: ale IE tyz cudowne...

a wogóle to mamy dołek:shake: żem sie wkurzyła przez ten cały topic o niufie i obronie i to nie wyszlo nam na dobre w szkoleniu...mam cicha nadzieje ze jak mi przejdzie to bedzie ok, bo ostatnio a za dobrze:eviltong: a dzisiaj doopa:placz:

Link to comment
Share on other sites

uff nadrobiła

[QUOTE]Widze że sa tu normalni ludzie, którzy słuchają Rammsteina :smile:[/QUOTE] my też bardzo lubimy a teledyski są bardzo mniam ....
co do zmian dysplastycznych rozmawiasl z sylwiąskalska mzoe ona sie niestety bardzo dokształciła w tej dziedzinie .... polecam bonharen ([B][URL="http://www.pharmsupply.com.pl/140-40e17d4e6a758.htm"][B]Kwas hialuronowy[/B][/URL]) [/B]świetnie działa ten specyfki gdy juz nie można np zrobic operacji jest niezastąpiony ...

Link to comment
Share on other sites

Patka weszam na ta strone czytam, czytam, patrze na prawo a tam 'Ost'...pakowali mi to sześć razy w kolano:shake: i to booooolało:roll:

Na razie czekamy, zrobimy następne prześiwetlenie i wtedy będziemy sie decydować...będe pamiętała o bonharenie i na pewno zapytam weta;) dziękuje:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Bo jest taki temat 'Szkolenia...zawsze potrzebne?' który mi dść skutecznie podniosł ciśnienie...i sie to lekko odbiło na współpracy z Dagiem...ale on jest twardy i dzisiaj pewnie będzie ok;)[/QUOTE]

No rzeczywiscie ten wątek podnosi ciśnienie. A Dagon jedzie z Tobą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']No baaaa...nie odpuści:evil_lol: Ordnung muss sein den ganzen Jahr:diabloti:[/quote]


Błąd, w zdaniach z modalnymi drugi czasonik (bezokolicznik) jest na końcu zdania ! :evil_lol::evil_lol:

Ordnung muss den ganzen Jahr sein. :)

A teraz fota :):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a racja:oops: wstyd asieńko:evil_lol: cytowałam sobie hasło SS 'ordnung muss sein' i oczywiście stwierdziłąm zę sobie dodoam coś od siebie:cool3: i o poprawności gramatycznej nawet nie pomyślałam:oops::eviltong:

ech...no juz niech będzie-zadośćuczynienie:diabloti:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3581/dgm0pv.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...