Jump to content
Dogomania

F&F juz w DS!DZIEKUJEMY! Silna alergia na roztocza!!!!


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no cos Ty, mniejszy, zdecydowanie. jak na jamnika- szczuply, acz nie tak dlugi.
one wszytskie regulacje maja. mysle, ze S-M.
choroba byla na biegu w schronie, przywitalam sie z Flapem, moj synek tez go poglaskal po pyszczku :)
w aucie jeszcze myslalam,zeby palcami objac jego dziob i potem w domu zmierzyc, ile cm mi wyszlo na palcu, wkolo i wzdluz pyska. no i zapomnialam...... :(

Link to comment
Share on other sites

pancio juz jedzie po Flapa :)

ja niestety, nie wybiore sie. musialabym z dzieckiem, a leje i wieje, mam 2 autobusy plus 2 razy droga ponad 500m w tym deszczu. i powrotna tak samo. za duzo zamieszania dla mnie, a maly marudzi non stop, tez ta pogoa na niego dziala, nie mam nerwow sie z nim szarpac w taką pogodę.
musze sie zadowolic fotkami z nowego domku i opisem, jak juz Flapcio w domku bedzie. znaczy sie Łatek :)

Link to comment
Share on other sites

Flap juz 2 lapami poza schroniskiem. juz jest poza kojcem, cieszy sie i piszczy za synkiem, gdy wychodzi z biura :)


edit, bazarek obejrzalam i pomysle nad spodenkami z ciuchcia Tomkiem, inne ciszuki rozmiarami nie pasuja, no i dziewczenskie sa, a ja mam chlopca ;) ale jak bedzie cos na 104-110 dla chlopca to pamietajcei,ze moze kupie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78'], bazarek obejrzalam i pomysle nad spodenkami z ciuchcia Tomkiem, inne ciszuki rozmiarami nie pasuja, no i dziewczenskie sa, a ja mam chlopca ;) ale jak bedzie cos na 104-110 dla chlopca to pamietajcei,ze moze kupie[/QUOTE]

chyba na Terirefanki bazarku będą... (razem robiłyśmy zakupy na bazarki ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...