Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Już wróciłam-po 4 godzinach czekania w poczekalni.Do sanatorium jechać nie mogę-zaostrzenie stanu jest przeciwskazaniem do rehabilitacji.Torba leków,wniosek o wydanie zaświadczenia o stanie niepełnosprawności.....Pieski witały mnie jak oszalałe-nie wiedziałam czy połozyć sie na podlodze,czy się przebierać....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, to niedobrze...
Strasznie żałuję, że nie mogę dłużej pogadać, ale mój sprzet domowy jest do niczego,co chwilę mam komunikat- operacja przerwana, program nie może otworzć itd.
Celinko- myślimy ciepło o Tobie, zdrowiej szybciutko. Odezwij się jutro, bo brakuje mi tych pogaduszek.

Link to comment
Share on other sites

Kochana mnie też brakuje-jak tylko mam wolną chwilkę to do kompa lecę. Jak jestem z Wami zapominam o bólu,niesprawnych rękach i nogach.Jesteście balsamem dla mnie-dziekuję za to.Pamiętam też słowa jednej z moich koleżanek kiedy zobaczyła u mnie Starszych Panów-"..Ty z Twoimi problemami zdrowotnymi?Aż trzy psy?.."A one kochając mnie-leczą.Będąc przy mnie-uspakajają.Bawiąc się-rozśmieszają.Witając-rozczulają.Mam szczęście mając taką rodzinkę jak moja,mając Was Cioteczki,mając moje Paróweczki....:lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie podobnie Córcia wyjechała,Syn-studiuje i mało Go w domciu,mąż przy projektach albo coś w domciu remontuje-a ja sama obijałabym się o ściany.A tak mam moje Pysiątka Kochane,krótkie krzywe łapcie,merdające ogoneczki,tłuściutkie poopki(racja Akucha :evil_lol: ),wiszące ucholki,dłuuuugachne ciałka i..te najcudowniejsze na świecie oczęta.

Link to comment
Share on other sites

Bulwki na kółkach z oponami Michelin niesione na noszach przez Strong Menów,Bazyl w zaprzęgu ciągnący Pynię.Potem okazało się,że lepiej może by autobusem-jamniki na początku zjadłyby śniadanko i czekały czy Bazyl swoje odstapi,jamniczy chórek śpiewający piosenki(sprośne też),termosiki,postoje na sioosiu.Do tego ,żeby się nie rozdrabiać kaftan na autobus:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ok-jesteś zapisana:lol:.Twoje dziewczynki spiweać potrafią?Wróciłam od weta-jest wielka poprawa:multi:.Serduszko ma się lepiej-leki niestety dalej są potrzebne,uszko dobrze,poopka też.Atak się dziś Maleństwo bało-lekarz głaskał go po główce,uspokajał a Dzekuś koniecznie chciał do mnie na rączki.Wrócił zmęczony,że po wypiciu pięciu litrów wody:evil_lol:-usnął.Atos do tej pory lata,uśmiecha się i głośno szczeka.Hektor bardzo obrażony-siedzi tyłem do mnie,głowa do góry i nie reaguje na moje czułe słówka.Ciekawe kiedy Mu przejdzie?

Link to comment
Share on other sites

Każdy rodzaj muzyki znoszę-no prawie każdy-bo uczę fizyki i żeby było śmieszniej-muzyki:evil_lol:.Karolciu-Ty masz już od dawna miejsce w autobusie-miała być Łódź ale potem zaproponowałam wynajęcie okrąglaka w Opolu i wynajem-teraz już kilku -autobusów:lol:

Link to comment
Share on other sites

Super.

A teraz słodziaki.:laugh2_2::laugh2_2:
1.Atosik jak zwykle spi opatulony
[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/8733/p1010002zmianarozmiaruxq4.jpg[/IMG]
2.Dżekuś w łóżeczku kiedy pańcia przy kompie
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7060/p1010008zmianarozmiarusd4.jpg[/IMG]
3.Lalunia w swej ulubionej pozie"kołami do góry'
[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6280/p1010007zmianarozmiarubt8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochane Kobitki!Widze,ze tu u Was baaardzo wesolo,sabat,wycieczki,wyciaganie jamniorkow z lozeczek,no babki jestescie szalone,ale kochane!Moze ja tez sie dolacze do wycieczki,ale jak ma byc posrodku to gdzie to bedzie jak ja mieszkam w niemczech,kolo Heidelbergu?:crazyeye:
3majcie sie dogomaniaczki,buziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Córcia!!Spotkanie może odbyć się tylko w Polsce -do Opola nie tak znowu daleko:evil_lol:.Przy okazji stare kąty odwiedzisz.Wtedy do Niemiec pojedziesz z psiakiem ,którego My Cioteczki Ci znajdziemy i wybierzemy :diabloti: .Moi Panowie obecnie wygrzewają swe doopki na balkoniku w ciepłym ,jesiennym słoneczku a ja psiątam i wypsiątać nie mogę:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...