Jump to content
Dogomania

BEZŚNIEŻNA ODYSEJA


Kaśka

Recommended Posts

No Cobra zaczynasz myśleć jak prawdziwy rolnik :wink:

No coż ja osobiście nie popieram takiego myślenia o zwierzetach-

KONSUMPCJA,KONSUMPCJA I KONSUMPCJA :evil:

Nie lepiej trzymać coś bo jest piękne, mądre i jest naszym przyjacielem

:-?

Hare Kryszna Hare Kryszna Kryszna Kryszna Hare Hare

Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Link to comment
Share on other sites

sory Kaska nie zrozum mnie zle, ale wiesz kiedys trzeba zaczac zyc na wlasny rachunek.

niestety zycie jest okrutne, ale wiesz zakladajac hodowle strusiow musza miec one jakies przeznaczenie, mozna o tym pomyslec ze to sa wielkie kury. kazdy kto ma kury nie ma ich bo sa piekne tylko dla jajek i dla wiesz sama

Link to comment
Share on other sites

tez dziwne PaY ze linkow wtedy nie wstawiles... hehe... bo ze ja chce w temacie o bezsnieznej odyseji pokazac swojego psa w trakcie wycieczki to chyba normalniejsze niz pokazywanie swoich pluszowych zabawek w topicu prezentacji ;)

Tajraga, zachowanie PaYooKa wynika z odgórnych nakazów, zrozum... Kiedyś nie było to tak ważne, mało kto przejmował się wielkością zdjęć, nie za wiele modemowcami; mnie też zdarzyło sie nawstawiać sporo duzych zdjęć.. I co...? Mam je teraz wszystkie popoprawiać ?!? Poprawiamy się od teraz. :D

Na Forum zaszły duże zmiany, o wielu jeszcze użytkownicy nie wiedzą, ale częśc juz wchodzi w życie powoli. A odgórnie mamy m.in. zalecenie, aby nie dawać zbyt dużych zdjęć.

Dlatego myślę, że w przypadku zdjęć około 600-500 pikseli (większej długości) lepiej dawać linka, jeśli się da.

A poza tym zaczynamy juz mieć swoją własną, specjalną galerię, zacznijmy z niej korzystać w większym zakresie. Kilka topików na Szpicach już o niej mówi. 8)

Link to comment
Share on other sites

Może Pay był nie w humorze... :wink:

To ja Ci odpowiem. :) Możesz robić cokolwiek ze zdjęciem do momentu, aż go umieścisz na serwerze. Potem już nie. Chyba że zdejmiesz z serwera, poprawisz i znowu umieścisz (jak ja to zrobiłam z Twoimi w galerii).

A z tą wielkością - dla modemowców każde niemal zdjęcie jest za duże... :wink: Myslę, że chyba musimy się ograniczyć do góra 400 pikseli (jednej długości). Najlepszym rozwiązaniem dalej jednak jest danie linka (i tu Pay słusznie napisał), ewentualnie wrzucenie go naszej galerii. Pogadaj z Jackiem, załóż sobie własne konto na Piwku, połączcie serwery i jest bajka. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...